-
Prvo zelim da vam se zahvalim na odgovorima i razumijevanju. Cak ste me i ohrabrile pa sa otisla u kliniku i zahtijevala objasnjenje nalaza i posteno sam ih isprasila, ma bas sam bila ljuta. Kao sto rece Pale, moram znati sta se sa mnom desava. Bile ste u pravu, nista nisu nasli, a kontrola je predlozena jer cujte to je odlican nacin za zaradjivanje. Ma uzas jedan.
Pale, nemoj se brinuti, uzimaj terapiju pokusavaj prolaktin drzati pod kontrolom, budi optimista i bit ce sve OK. Pa evo i ja sam imala PCO i imam ga jos uvijek a rodila sam curica sasvim normalno bez ikakvih problema. Sve je moguce.Saljem ti jednu pusu hrabrilicu.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma