Pale,
Ne znam, mozda nisam u toku al vidim da si imala mikroadenom a vise ga (hvala Bogu) nemas. Sta se desilo? Jesu li pogrijesili u dijagnozi ili sta? Ja Bromergon pijem godinu dana, kontroliram prl (koji je ok) i to je sve. Vidim da bi mozda trebala na svoju ruku napravit mr hipofize.
Pozdrav i sretno na putu do![]()




Odgovori s citatom