Dakle, treba mi za jednu fredicu za diplomski joj..

Sva tradicionalna jela koja se sjecate da su vase bake pravile (ili su vam mozda pricale) za Bozic, Uskrs, ali i svaki dan, onda kada nije bilo svega u izobilju kao danas..

Zanimaju me jela iz raznih dijelova Hrvatske i Bosne.

(mozete slobodno dodati i recepte , mozda nekom dobro dodje..)