-
Sto su nasi stari kuhali...
Dakle, treba mi za jednu fredicu za diplomski joj..
Sva tradicionalna jela koja se sjecate da su vase bake pravile (ili su vam mozda pricale) za Bozic, Uskrs, ali i svaki dan, onda kada nije bilo svega u izobilju kao danas..
Zanimaju me jela iz raznih dijelova Hrvatske i Bosne.
(mozete slobodno dodati i recepte
, mozda nekom dobro dodje..)
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma