Mi ju imamo, jako smo zadovoljni.

Kupili smo ju jer je po ADAC-ovom crash testu bila jedna od najboljih testiranih,
a kad smo kupili nju kupili smo i kolica pa imamo komplet (kišobran kolica, košara i auto-sjedalica).
Jest da nas je došlo malo skuplje, ali smo sa svime prezadovoljni.

http://www.adac.de/Tests/Kindersiche...eID=116445%230

Kao što vidiš ima dobre ocjene za sve stavke.