Pokazuje rezultate 1 do 50 od 3421

Tema: Homeschooling?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto je to kad ja napišem SVOJE razloge za neku životnu odluku automatski napad na one koji tu odluku nisu donjeli? Opet pitam, da ja vama tu rečem da ne jedem meso jer smatram da nije zdravo i da je okrutno ubijati životinje, da li bi se vi osjetile napadnute, i ako da, zašto?
    Ne bih se osjetila napadnuto. Osjetila bih se napadnuto da napišeš da je meso zlo i da svoju djecu trujemo mesom. Na način kako opisuješ školski sustav, i sustav općenito.
    Ne razumijem te, zdušno braniš svoj stav naglašavajući sve strahote sustava i pogubni utjecaj istog na djecu, a onda se čudiš ako se nekome ne sviđa takav stav? I smatra ga pretjeranim i neutemeljenim?

  2. #2
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bih se osjetila napadnuto. Osjetila bih se napadnuto da napišeš da je meso zlo i da svoju djecu trujemo mesom. Na način kako opisuješ školski sustav, i sustav općenito.
    Ne razumijem te, zdušno braniš svoj stav naglašavajući sve strahote sustava i pogubni utjecaj istog na djecu, a onda se čudiš ako se nekome ne sviđa takav stav? I smatra ga pretjeranim i neutemeljenim?
    Jedna mala razlika između mene i nekog drugog tko ima drugačije razmišljanje mom u ovom slučaju, jest ta da meni HS zakonski nije omgučen i osjećam se ne-slobodnom i osjećam da se krše moja osnovna ljudska prava.
    Ja imam pravo reči sistem je koma, al kako sam već prije rekla, ko voli nek izvoli, ako "ti" nemaš problem sa tim svim što meni ne paše, ja ti ni u ludilu ne bi branila da daš svoje dijete u školu, da konzumiraš do mile volje, da ovo da ono...dok "ti" meni ne bi omogučila tu slobodu izbora pod izlikom da ja ne znam što je najbolje za moje dijete i da djelujem iz sebičnih subjektivnih poriva i da želim dijete zatočiti pod stakleno zvono i svašta nešto što se tu spominjalo.

  3. #3
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    Jedna mala razlika između mene i nekog drugog tko ima drugačije razmišljanje mom u ovom slučaju, jest ta da meni HS zakonski nije omgučen i osjećam se ne-slobodnom i osjećam da se krše moja osnovna ljudska prava.
    Pretpostavljam da nije omogućen s razlogom.

  4. #4
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    Pretpostavljam da nije omogućen s razlogom.
    Uh n.grace koja izjava...stvarno imaš puno povjerenje u sistem da radi sve u našu korist.

  5. #5
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    Uh n.grace koja izjava...stvarno imaš puno povjerenje u sistem da radi sve u našu korist.
    Gdje sam napisala da sve radi u našu korist?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •