-
cvijeto, danas već i mainstream pedagogija pjeva da svi mi najlakše i najdugoročnije učimo ono što nam je zanimljivo,
što možemo sami isprobati.
djeca najviše nauče kroz igru tj kroz neoficijelno, ne- podučavanje.
naučimo materinji jezik savršeno govoriti do cca 4., 5. godine a da nas nitko nije podučavao u klasičnom smislu.
nisu nas učili gramatiku s dvije godine nego znatno kasnije, ali govoriti smo naučili.
nego su nam govorili a mi slušali i ponavljali, isntinktivno.
roditelji odu na put s djecom na par mjeseci i bez ikakve poduke dijete recimo nauči engleski bolje nego za 3 godine škole.
mislim to su primjeri za koje smo svi valjda već čuli.
Posljednje uređivanje od mamma Juanita : 03.06.2011. at 18:52
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma