-
kejtoprosti, izgleda da sam stvarno polupala lončiće, ali mišljenje ostaje!
ŽELIM VAM PUNO SRETNIH I LIJEPIH TRENUTAKA U NOVOJ GODINI !
-
Cure drage, prvo da vam se zahvalim sto ste cijelu moju trudnocu bile uz mene, bodrile me i bile pozitivne, hvala vam!
A sad vam zelim sve najljepse u NG, da sve "nove"(kako ivaa rece), a i one koje jos nisu uspjele- sto prije postanu mame zivih i zdravih bebica, a mamicama zelim zdravu i sretnu djecicu!
-
drage moje, vi jedine koje ste me razumile i znale kako se osjecam svih devet miseci dok sam ivana nosila, hvala vam! hvala za svaku ric potpore, za svaki osmjeh, svaku suzu... i sad dok ga gledam kako spava, a ja pored njega tipkam, ne mogu jos da virujem da na samom zalasku ove godine ja imam svoju bebu! i neopisivo se dobro osjeca, i sretnom i ispunjenom. i bas isto tako zelim svakoj od vas koja jos nije, da osjeti takvo nesto.NEKA VAM OVA GODINA DONESE PUNO LJUBAVI,RADOSTI,MIRA I ZDRAVLJA ! a svim mamicama zelim da svaki dan uzivaju u svojim bebama.i svim "novim" na ovom pdf-u zelim da se sta prije prebace na odbrojavanje.
-
hvala vam cure i od mene i sretna vam nova
i meni se cini kao da smo 2009. sutirale jucer a evo vec je i 2010. na izmaku
i moja bebica je stigla
-
Drage cure, i ja vam želim zahvaliti, te vam želim puno radosnih trenutaka, zdravlja, ljubavi i ostvarenje svih želja u Novoj godini!
Beti3
danas idem kod mm, on je presretan jedva čeka da vidi jel mi bušica narasla u ovih nekoliko dana, ipak ga nisam mogla pustiti samog večeras, a navodno je prošla opasnost zaraze, samo se ne smijemo cmokati
-
-
Evo i mene s pregleda! Mrva je vec veeeelika! Ne mogu vjerovat da je od prije 3 tj. tako narasla, onda se vidjela samo glavica i malo obris tijela, kao mali punoglavac a eto vec danas mi je mahala rucicama i nogicama, vrpoljila se i okretala 
Sve je super, ima vec 5,2 cm i cini se, al nije sigurno, da je mali pisulinac. Ja se jos uvijek nadam da je to ginicka vidjela pupkovinu 
Toliki val srece me oblio kad sam ga vidjela na UZV da sam se rasplakala.
Jos koji tjedan pa ce poceti i prvi udarci, tome se strasno veselim!
Eto, ja u novu ulazim sretna i optimisticna, isto zelim i vama, da vam se dogodi ono najljepse sto zelite, da je provedete s obitelji, velikom il malom.
Svima veeelika pusa!
-
koksy bravo za mrvicu, samo neka ona raste!
-
-
drage moje, OD SRCA VAM ŽELIM NAJSRETNIJU NOVU 2011.-U U KOJOJ ĆE VAM SE OSTVARITI SVE VAŠE ŽELJE
-
sretna nova, cure
beti, mislim danas na tebe
-
svima želim sve naj naj u Novoj godini, a najviše zdravlja vama i vašoj dječici.... uskoro ću vam se tu pridružiti
-
SVIMA ŽELIM SVE NAJBOLJE CURKE!upravo došli iz Zadra, bilo dobro.Klara uživala.Malo sasm i popila pa sad boli glava.
Čujemo se curke!Koksybravo za malu mrvicu!
-
-
Hvala vam, stvarno pomaže kada ovdje vidim podršku. Moji najbliži ne žele ni spomenuti našu curicu. Valjda misle da je bolje zaboraviti potpuno. Ali, bez obzira na puno godina, kako možeš zaboraviti bebu koji si nosila devet mjeseci. Naravno da ne mislim stalno, ali na godišnjicu i sada poteku suze.
Zato sam sama otišla do Trsata zapaliti svijećicu, jer mi je tako najbolje.
Iva1602, drži se, proći će i ovi teški dani.
Još jednom svima želim da im osmijeh obasjava dane i da je što manje mama na ovom potforumu.
-
-
-
Tibi i sa Svenom se u 12. tj bas lijepo vidio pisonja, ja sam shvatila da je decko i prije nego je ginic rekao. Doduse ovaj uzv kod moje socijalne je puno losiji od onog kod privatnika kod kojeg sam vodila T sa Svenom, ali bebac se bas nekako okrenuo guzom prema ekranu i u tom trenu je ona vidjela tj. misli da je vidjela pisonju. I sama je rekla da je mozda pupkovina i da cemo sljedeci put bolje vidjet. Zato se ja jos uvijek nadam curici
-
Cure SRETNA NOVA svima i da nam svima skupa bude još sretnija nego prošla iako je meni i prošlaveć bila bolja nego pretprošla.
Tibi lijepo ti to guraš jako mi je brzo prošlo tvojih 18 tt.
koksy bebica samo nek raste što god da je.
mamicama želim da maximalno uživaju u svojim bebicama, tužnicama da ćim prije zamjene tgu gubitka, srećom ponovne trudnoće i da nam u ovoj godini bude što manje novih tužnica, a što više trudnica!
Ja vam i dalje grijem bolnički krevet i čekam punih 35 pa da prestanem sa partusistenom. Kod transfuziologa imam kontrole svaka 2 dana i terapija mi je Fragmin 2500 svakih 12h. Dimeri su sada 2170. Jučer su mi donijeli u bolnicu svu robicu koju su pokupovale mama i tete da vidim i sve je tako slatko i jedva čekam da počnem oblaqčiti moju Kim ima da bude kao mala princezica! I
I da zamislite pronašli su mi phd posteljica od trojki za koji su mi tvrdili da ne postoji!
-
osijek, još samo šest dana i vas dvije ste došle do magične brojke. Želim vam sve najbolje!
-
Osijek, pa sve najbolje u Novoj, da vam vaša curica ispuni dane smijehom i veseljem, još malo, drži se...
-
-
Drage moje od srca vam svima želim što više smijeha, radosti, što manje briga i problema i bolesti!da sve krene bolje u ovoj godini i da se što više trudnica počne javljati!!
osijek jedva čekam da nam javiš kako je Kim stigla, predivno ime ste izabrali 
Tibi velika pusa tvojim srečicama 
Bzara Nia ti je divna curica, stalno virkam tvoje sličice da je vidim, samo vi budite živi i zdravi, sigurno vam je život bogatiji od kad imate Niu 
Bambus velika pusa tebi i tvom velikom dečku!!
Koksy ma što god da je samo da bebica stigne u tvoje u ruke, mislim da je sad najmanje bitno jel curica il dečko, jer sigurno ćeš se jednako veseliti 
Bety, sandra,a72, Roza, kejt, Mandy, boxica, Ares, Ivaa, ključić, mala laia, klarita, mali vili i sve drage moje koje nisam spomenula, sve vam šaljem najveće puse
-
-
-
-
-
-
drage mojemeni su sve vaše bebice preslatke, uživam gledati vaše nove avatare koliko god mi ponekad bilo teško.
Klara me neki dan upitala gdje su slike od seke od trudnoće, šokirala sam se, pitala sam je šta će joj, a ona je samo odgovorila da bi htjela nešto vidjeti. Kad sam bila u bolnici rekla sam mužu kad izađem da ih makne da ne vidim jer tada nisam mogla.Kad me neki dan uhvatila želja da vidim(iako znam da bi zaplakala) nije ih mogao naći. Negdje su u kući a ne znamo gdje.
višnjicepridružujem se željama!
-
I ja uživam gledajući bebice na avatarima, preslatki su mi
-
sinoć sam spavala sa Klarom i nekako je ležala na boku oanko mirno spava i rasplakal asam se kao kišna godina. Naime Mariju kads su mi je pokazali ležala je na boku, isto, skroz kao Klara sinoć i jednako su sklopile rukice. A da ne govorim da me i Klara u licu podsjetila na nju,ili Marija na Klaru. Više ni sama ne znam, samo ta sličnost me ponekad jako uznemiri.
Plakala sam pola noći, sva sreća da me muž nije vidio,jer ne želimda više vidi da patim.
Jutros sam bolje, malo sam se smirila ali svaki put kad vidim Klaru kako spava sjetim se Marije. 
je li moguće da netko tako sliči?!
-
moguće je klarita...
moj Jakov kad sam ga vidjela u inkubatoru je bio ista Ela...to me slomilo...
-
ja i Klara smo uvijek pričale kako će izgledati, uvijek sam joj govorila kao ona , i sada me zna pitati kako je izgledala.Opet joj kažem kao ona. A tko zna , možda će jednog dana slijedeće dijete biti skroz drukčije.
-
Svima puno smijeha,zdravlja i sreću u Novoj godini.
osijek čitam i navijam da što duže izdržite.Super za malu robicu,uživat ćeš uskoro ju oblačiti na svoju malenu
-
joj, to sa slicnostima/razlikama ...
nasa n. je drukcija od e., i fizicki i po naravi
imaju neke zajednicke crte lica, ali n. je ipak sasvim drukcija
mislila sam da ce sliciti vise ... i onda bih nekako 'znala' i kako je t. izgledala ... sad ne znam, mozda je i ona bila sasvim drukcija i od e. i od t.
mene i inace muci to sto ju nisam vidjela i ne znam kako je izgledala, sad je jos i naglasenije kad vidim kako su mi ove dvije curice razlicite ...
t. je trebala biti ljetna beba, njezinu robicu n. ne nosi, do ljeta ce joj biti mala ... nekako mi je i bolje tako, mislim da bi mi bilo jako tesko oblacit n. nesto sto t. nije imala priliku obuci 
curama koje jos cekaju na svoje bebe, evo htjela bih vam reci da se nadam i vjerujem da ce doci i vas dan, sjecam se sebe i svojih praznih ruku i kako sam MMu plakla da bih da mi netko da svoju bebu da ju drzim samo malo, a evo, sad su mi pune ruke i srce, nakon ne tako puno vremena, docekali smo svoju bebu ... cekanje mi je bilo mucno i dani dugi, a sad kad se okrenem, proslo je godinu i pol, nismo cekali predugo
-
-
Tibi jel ima što novo? Nek drugi ne zamjere, ali toliko se veselim tvojim bebicama da ti ne mogu opisati!
Bzara Nia je sve veća slatkica!
Višnjice velika želja mi je da nam postaneš trudnica ove godine, a i mamica ako ne ove onda početkom iduče godine!
Roza dugo nam našeg Špireka nisam vidjela i njemu se bliži rođendan.
Mi smo vam i dalje 2u1, guramo, Kim je toliko aktivna po cijele dane, a stomak mi sada tako naglo na očigled raste. Do sada sam dobila 8-9 kg i baš me zanima koliko ću još!
Pusa svima da vas ne nabrajam.
-
-
joj tibi ti leptirići su mi bili nešto predivno
,jedva čekam da osjetiš pravo naguravanje; nadam se da će nalazi biti u redu da ne brineš bez veze, već da uživaš u svojoj trudnoći. ležiš li ili možeš obavljati lagane posliće,kakve su upute?
osijek što duže izdržiš to će Kim biti veća i otpornija 
- čini li se i vama cure da trudnoće na ovom pdf prolete brzinom munje ?
višnja kako si mi ti ? max je presladak na snigu
prava mala čupava grudica ;
evo mi je nekako palo na pamet kako sam tri godine na rodi, kako mi je početak bio veseo sa ekipom na pdf prije začeća, pa sam sve više zalazila na trudnoću, dok nisam na kraju završila ovdje sa mamama anđela, najprije prateći rozinu trudnoću sa i&o, a onda zbog svojih jada, tri godine, dvije bezuspješne trudnoće, nekoliko nesupješnih pokušaja i more isplakanih suza; rezimiram nekako (iako početak godine nije baš za rezime) koliko sam se ovih godina promijenila, drugačije počela sagledavati ljude, svijet i samu sebe... sad bi trebao pasti nekakv mudar zaključak ali ništa od toga, pogubila sam se putem 
bzara drago mi je što si tako posložila stvari , mislim da je to jako mudar i zdrav način razmišljanja i da nam omogućava da slobodno živimo i nosimo svoju bol na najlakši mogući način
-
-
-
samo da javim da sam dobila nalaz i d-dimeri su mi jako skočili 
joj tko će sad dočekati utorak da vidimo što dalje sa time, uffff
-
tibisamo polako , bit će sve ok.Javi nam!
optimističnaajde držim fige da i ti kreneš u trudilice
Ja nikakva, već dva dana boli glava bez prestanka, tablete ne pomažu.Vjerujem da je to malo i na psihičkoj bazi.
-
Tibi vjerojatno češ kod transfuziologa koji će ti odrediti terapiju fragminom ili tako nešto. Meni su zadnji dimeri sa terapijom 2xfragmin 2500 bili 2170 tako da i dalje nastavljam sa istom terapijom.
Danas su mi smanjili partusisten na 4 tablete dnevno, a u ponedjeljak će mi vjerojatno potpuno ukinuti terapiju i onda ćekamo hoće li trudići doći odmah ili onda tek neće.
-
-
tibi draga, bit ce to sve dobro.virujem da nije lako sad cekat utorak,ali doci ce i taj dan brzo. samo nam se ti nemoj puno brinuti,mazi svoju busicu i uzivaj u leptiricima koje ti salju tvoje bebice. 
klarita uff i meni ovo ludo jugo bas nekako ne pase. i jos za ne falit, jucer dobila mengu (meni to nekako brzo doslo),prvu nakon poroda,pa sam cila ajme.
bzara nek tvoja mala princeza samo raste i napreduje.i bas su mi nekako brzo prosla ova 4 mj,od kad je ona stigla. 
mi vam se spremamo za krstenje naseg cupka. u nedilju nam je. pa sam mu bas neki dan kupila bilo odjelce, i ima mali sakoic.ma cila sam se rastoplia kad sam ga obukla u sve to. i kapicu je dobio u komletu.tako ako slucajno okrene na buru da ga mozemo ususkati, mada nije zimogorzan, dok je bilo jako hladno,ispod popluna i dekice ona bi se uznojio.mis moj mali!
i bas je narastao, i cili mi se nekako promino.. i poceo se smijati sve cesce i cesce, tako da bas gustam s njim. i mm ce biti sljedeci tjedan na godisnji, tako se nadam da ce bit lipo vrime da mozemo svi zajedno u setnje.inace radi do 16 sati,pa dok ruca i malko odmori,pa tad bude vec kasno i hladno za ivana izvodit.
-
tibi jedino je bitno da je sve pod kontrolom, ako dobiješ ili ne dobiješ terapiju ionako ćeš i dalje morati redovno pratiti dimere, samo polako 
bambus uživajte danas
-
bzara hvala na pitanju, ja sam ok, malo i mene muči glava zbog južine, pa sam malo onako zatupljena, ali niš strašno, moj mužić je sad super, već je nekoliko dana na poslu, a tamo su svi bolesni, jedan za drugim idu na bolovanje, valjda mi neće opet nekog vraga donijeti kući 
mislim da sam i ja počela osjećati te leptiriće, nisam 100% sigurna, al mislim da je to to 
za Niu velika pusa
ne mogu vjerovati da već ima četiri mjeseca, kako je to brzo prošlo...sad kad razmislim ja sam nekoliko dana nakon njenog rođenja ostala trudna..
tibi vjerujem da će biti sve ok! držim fige za utorak!
pozdrav svima!!!
-
mandyznam što želiš reći, nema veze što si se pogubila.bar se mi ovdje na rodi razumjemo.
tibyšaljem ti veliki
pa nam javljaj
osijekjedva čekam tvoju bebicu.
i da imate oravo, ove trudnoće ovdje i nove bebice su nešto posebno.
ja sam danas ok, bili na Žnjanu jutros dva sata, trudnica i beba krcato, kao da je cijeli Split bio na Žnjanu i sve nove bebe ali nisam se dala, sve više mi to sve manje smeta.< ne znam kako ovo zvuči ali mislim da razumjete!
Ostali pozdrav!
-
hej drage moje, sutra konačno idem na pregled u 9 h pa nam držite fige da sve bude dobro. Vjerojatno mi ne gine terapija, ali pristajem na sve samo da bebice budu dobro i da izdržimo do kraja.
optimistična bravo za optimizam i puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za dalje 
bzara obzirom da se i dalje nastavlja toplo vrijeme, moći ćete uživati u šetnjama
Je li i Koko ide sa vama?
osijek još malo i vi ste u zagrljaju. Držim fige da izdržite još malo i onda za najljepši susret sa tvojom curicom ~~~~~~~~~~~~~~~
mandy ljube kako si nam ti?
ares super za leptiriće
, mene još nisu počele ozbiljno lupkati, ali su leptirići nešto jačeg intenziteta. Nadam se da tvoj muž neće nešto pobrati i da ćete preživjeti bez boleština. Mene isto toga jako strah, da ne kažem da ove dimere moram kontrolirati u bolnici gdje bude 50-tak ljudi za vađenje krvi, ali nekako se nadam da će me te beštije zaobići....
klarita nažalost znam taj osjećaj kad izgubiš bebu/e i onda oko sebe vidiš da su svi trudni ili sa malenim bebicama, a tebi se srce lomi. Ja sam ti mjesecima još nakon gubitka mojih beba plakala pogotovo kad bih vidjela mamu s blizancima u kolicama.... ali sve to prođe i sa vremenom se lakše nositi sa time... doći će i lijepi dani, dani kad ćeš sa radošću promatrati sve te mame i bebice, a onda i dani kad ćeš ispod svog srca nositi maleno srćeko 
ljubim vas sve drage moje
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma