Nova sam na forumu, jos uvijek mi se ne vidi pozdravna poruka u topicu "da se predstavimo"...jako sam nestrpljiva, jer imam jedan problem..otvorila sam novu temu, nadam se u ok podrucju, ako je nesto krivo nemojte mi zamjeriti.

Odkako sam prije 3.5god.rodila, menstruacije su prilicno redovite, al moram napomenuti da su prije trudnoce bile grozno neredovite. Danas je tocno deseti dan kako mi kasni m., prvi dan izostanka test je bio negativan, zatim sam ponovila jos dva puta, zadnji jucer, negativan! Imam uzasno napete grudi, svrbe me bradavice, bole me ledja i imam vec devet dana osjecaj kao da cu dobiti m. i nista. Gladna sam konstantno, malaksala sam, stalno mi se spava i imam pojacan okus i miris, a pazite sad ovo, svako malo pa se najezim i to jako(tog u prvoj nije bilo). Gotovo sve simptome kao i u prvoj trudnoci, samo sto kad sam onda napravila test kasnila mi je vec debelih 25 dana. Puno sam citala i susrela se sa slicnim slucajevima, kada bi djevojkama, zenama testovi bili negativni,a trudnoca je tu. Moja kolegica je radila test, bio negativan ,a bila je vise od mj.dana trudna! Inace suprug i ja zadnjih god.dana ne koristimo vise kondom, al uvijek, ali uvijek prekidamo snosaj i sve se obavlja "van", nikada se nije dogodil da nesto "pobjegne", al znam da kod vecine muskaraca postoji onaj predejakulat, kod nekih vise, nekih manje, kod mog muza dosta...a predej.moze sadrzavati zive spermije.. Ne znam mozda sam malo i umislila, al simptomi su tu, a inace ih za vrijeme pms nemam, nisu ni blizu ovima sad! Dali je moguce da test jos ne moze pokazati, al proslo je devet dana, mozda beta HCG da napravim?? Inace mi vec dugo, dugo nije ovoliko kasnila, zapravo zadnje mi je tako kasnila kad sam prvi puta bila trudna!...Nije da ne zelim trudnocu, al nismo bas planirali, al ako je ona prisutna bit cu happy, happy...isprike na duugom postu..ako netko od vas ima bar slicno iskustvo, ako ste nesto cule o tome, imate savjet, ma sta god, sve je dobrodoslo...Hvaala!