Pokazuje rezultate 1 do 50 od 248

Tema: Kada ste prestali dojiti i zasto?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Nora Fora avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    72

    Početno

    Možda ćete sad svi prasnuti u smijeh na moje strahove, ali evo... Moja bubica ima 13 i po mjeseci i iako nikako nismo uspjeli dosegnuti tu zelenu granu s isključivim dojenjem, ja je još uvijek dojim (sad, doduše, jako rijetko, cca 2 x dnevno i ponekad po noći). Međutim, MM i ja planiramo ići na drugu bebu, a budući da dojenje potiče kontrakcije maternice, mene je strah nastaviti s dojenjem iako nemam pojma kako se oprostiti od njega, s obzirom na sav trud koji sam u to uložila... Help!

  2. #2
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj Nora Fora prvotno napisa Vidi poruku
    Možda ćete sad svi prasnuti u smijeh na moje strahove, ali evo... Moja bubica ima 13 i po mjeseci i iako nikako nismo uspjeli dosegnuti tu zelenu granu s isključivim dojenjem, ja je još uvijek dojim (sad, doduše, jako rijetko, cca 2 x dnevno i ponekad po noći). Međutim, MM i ja planiramo ići na drugu bebu, a budući da dojenje potiče kontrakcije maternice, mene je strah nastaviti s dojenjem iako nemam pojma kako se oprostiti od njega, s obzirom na sav trud koji sam u to uložila... Help!
    pogledaj teme o tandemu, pola foruma je dojilo tandemski (dvoje djece odjednom) i u trudnoći

  3. #3
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,991

    Početno

    Citiraj Nora Fora prvotno napisa Vidi poruku
    Možda ćete sad svi prasnuti u smijeh na moje strahove, ali evo... Moja bubica ima 13 i po mjeseci i iako nikako nismo uspjeli dosegnuti tu zelenu granu s isključivim dojenjem, ja je još uvijek dojim (sad, doduše, jako rijetko, cca 2 x dnevno i ponekad po noći). Međutim, MM i ja planiramo ići na drugu bebu, a budući da dojenje potiče kontrakcije maternice, mene je strah nastaviti s dojenjem iako nemam pojma kako se oprostiti od njega, s obzirom na sav trud koji sam u to uložila... Help!
    Dobro ti je krumpiric rekla. Nema razloga za prestajanjem, potraži malo o dojenju u tandemu, ima dosta na forumu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •