Ma nije krupniji Mima, nego još sitniji u tome i je "problem". Skroz je sitan, skoro k'o pijesak pa niti je za pasiranje, a nisam ziher kakva korist ako ga cijelog proguta :? I mi klopamo quinou.
Ma nije krupniji Mima, nego još sitniji u tome i je "problem". Skroz je sitan, skoro k'o pijesak pa niti je za pasiranje, a nisam ziher kakva korist ako ga cijelog proguta :? I mi klopamo quinou.