a koje vamje to "staro mjesto"?
a koje vamje to "staro mjesto"?
ajmo onda 19.2. u 17.00, važi?
LOTV- Premier-kod sv.Vida-dobrodošla!
Hvala na pozivu cureMeni je sad ipak malo preintenzivno, ali nadam se da cu se za sljedeci put iskombinirati
![]()
Ok, onda 19.02. u 17 sati Premier
1. tigrical
2. innu
3. cranky
19.02. u 17 sati Premier
1. tigrical
2. innu
3. cranky
4. tantolina
5. lucija83
6. sali
Posljednje uređivanje od sali : 14.02.2011. at 09:43