mi mlatimo po pan pek-ovim, lidl sam zaobišla zbog tangerine
a što se pekmeza tiče, njega istisnem van koliko se da, ne podnosim okus kupovnog pekmeza. a krafna ko krafna, svaka kupovna je smjesa vode i praha.
te po 8 i 11 kn vjerojatno nisu, pa otud tolika cijena.