On i treba samo mlijeko do 6 mjeseci starosti, čajek su mu samo prazne kalorije.
A dok se počne sa dohranom ide žličica (jedan dan) po žličica, npr. svježe kuhane mrkve koja niti ne treba biti miksana
već gnječena i tako redom svako nekoliko tjedana uvoditi nove namirnice.
Uvode se polako da se utvrdi alergija na koju ili ne...
Pogledaj si ovo:
http://forum.roda.hr/threads/49714-T...ne-i-receptici

I naravno da odbija jer mu je to jaako novo i velika promjena u životu, a pogotovo 4-mjesečne bebe.