Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213
Pokazuje rezultate 601 do 609 od 609

Tema: Mamin mali posao od doma... u Hrvatskoj

  1. #601
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Sad su se pokrenule i neke web stranice kojima se kako sam shvatila nagrađuje tipkanje po forumima, blogovima, fejsu, i tak. Još mi je bilo čudno zašto se neki toliko trude imati mišljenje na sve na fejsu, dok nisam povezala, patreon i buy me a coffee.

  2. #602

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    205

    Početno

    Tema je super, ima puno jako dobrih informacija.

    Radila sam od doma za jednu agenciju, ima pluseva i minuseva naravno. Prestala sam poslije više godina jer su me stranke non stop zivkale, naveče, vikend, poruke, ...
    Inače radila sam nove programe, marketing, uredjivala web stranicu, slala sam newslettere, ... Plus je bio super zarada, a nije mi oduzimalo puno vremena.

    Sada nekad radim marketing od doma za kompenzaciju za firme i to mi je baš fora, jer na taj način dobijem hrpu kvalitetnih proizvoda koje si možda nikad ne bi kupila.

    Moram priznati da me privlače ove stranice koje ste navele

  3. #603
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Evo, odslušala sam radionicu za poticaje za samozaposlenje i zapela kod točke - jamac. Krasno.

  4. #604
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,408

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, odslušala sam radionicu za poticaje za samozaposlenje i zapela kod točke - jamac. Krasno.
    Pa ne trebas se samozaposljavati ako nemas iskustva, ideju i resursa. Barem sad ima poslova na biranje sa radnim vremenom na biranje. Ne treba ni iskustvo, samo volja.

  5. #605
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Imam i ideju i resurse i iskustvo. I dobila bih još malo više resursa ovime. A kao netko na rubu grada bez auta i bez vozačke teško mogu dobiti bilo kakav regularan posao, za koji obično treba baš to specifično iskustvo od min dvije g. Imam više šansi s ovime.

  6. #606
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,408

    Početno

    Regularnih poslova za placu ima i na rubu grada.
    Ali ako zelis bas neki specifican za koji nemas iskustva onda je prica valjda drugacija . Ne znam koje si struke , koliko imas radnig iskustva i koje vjestine/znanja posjedujes. Tako da ne mogu reci nista mudro. U svakom slucaju sretno.

  7. #607
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,171

    Početno

    Jamca ćeš teško pronaći. Ako je nužan, onda moraš bez poticaja, ali barem znaš da si probala.
    Ali što sirius kaže, poslodavci su sve manje izbirljivi.

  8. #608
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,319

    Početno

    Inženjer teh. zanimanja, dobila potvrdu s algebre ovo proljeće za nešto vezano uz računala, a radila sam 10g on/off kao tzv specijalist za medije, dakle gotovo sve kaj treba od uredskih dokumenata, dizajn, interaktivne prezentacije pa i video, osim što mi je tu prepreka bio slab internet pa ne mogu gigabajt uploadat cijeli dan. Tu sam htjela poticaj za digitalno samozapošljenje, ali eto ništa bez jamca, mada mi nije toliko potrebno, ali čemu ne iskoristiti nešto što se pruža. Ako otpadne ovo tražit ću posao što nisam do sada jer mi nitko ne bi davao svaki čas bolovanja.

  9. #609
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Akoje ikad bilo posla, to je sada. Ako su poslodavci ikad bili manje izbirljivi, to je sad.
    Puno nas i ima aute al putuje javnim prijevoozm na posao i s posla svaki dan.

    Rekla bih da u Sesvetama i Dubravi ima posla za sve koji žele radit.

    Sretno ti kojim god putem krenula!!!

Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •