-
Vjerojatno se već odavno vozite u nekoj od autosjedalica iz te grupe, ali evo naše iskustvo...autosjedalica je odlična, nije uska, naslon za glavu se može pomicati kako dijete raste, navlaka se odlično održava, budući da imamo isofix sa tim smo riješili i sve dileme dobrog postavljanja u auto. Može se pomjerati u 2 položaja, sjedeći i malo kao ležeći, našem S. je legla od prve.
Posljednje uređivanje od RING : 28.07.2011. at 23:15
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma