-
Ko zna farbati drvo?
MM i ja smo napravili Svenu drvene stepenice da moze na wc. Sad je moja duznost da ih pofarbam. Kupila sam plavu i bijelu boju na kojima pise "zavrsni lak za metal i drvo" To mi je preporucio stricek u ducanu. Danas sam isla kupiti razrijedivac jer, pise na boji, treba razdrijediti sa sintetskim. Isto tako mi treba jedan za ciscenje poslje. Jasno, ja mislila da mi je za obje radnje potreban jedan. Ali...kaze stricek u ducanu razrijeduje se s uljnim a cisti se s nitrom. Pa sam tako kupila oba na sto mi je MM rekao da mi je ovaj fino uvalio
Al ok, reko ja cu tako napravit kako mi je rekao. Medutim, pricam danas s ocuhom koji ipak ima nekoliko desetljeca iza sebe i farbao je sve i svasta i kaze nikako boju tj. lak ne razrijedivati s tim uljnim nego s nitrom kojeg takoder mogu koristiti za ciscenje. I sad vise nista ne znam...
MM jos manje od mene zna o tome. A znam da vas tu ima puno "sam svoj majstor" zena pa eto...pitam vas...
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma