-
Bebeto, hvala na savjetu, ali grlo mi je bolje pa više ništa ne uzimam. Moj ti je savjet da u ljekarni kupiš fiziološku otopinu i da joj kod svakog presvlačenja samo natapkaš po tijelu. Neće joj škoditi, a lijepo ćeš joj malo osvježiti i očistiti kožu od znoja. Ja to svojem radim kada su ove vrućine. Bolje je od čiste vode jer ona sama po sebi isušuje.
Što se prehrane tiče, ni mi još nismo počeli, čekamo da navršimo 6 mjeseci, a to se jako približava
Počet ću mu davati žličicu jabuke prvih par dana, pa kruške itd. Neću nikakve kupovne kašice, radit ću ih sama - barem znam što je uistinu unutra!
Inače, prištići nam se nisu povukli, ali se nisu niti širili. Sada ih ima po cijelome trbuhu, malo se crvene, ali ništa ga ne svrbi. Mažem ga s onom kremom koju su mi napravili u ljekarni i polako se povlači.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma