Citiraj Chiara76 prvotno napisa Vidi poruku
the enchantress, koliko sam vidjela ranije ti si dobila produženje porodiljnog na osnovu AD. Šta si od papira prilagala i kakvo je uopće stanje bilo tvom djetetu kad su ti odobrili? Meni je naša pedica rekla da ne vjeruje da možemo dobiti bez potvrđene alergije, a i tada pitanje da li bi odobrili.

Chiara, zašto ti ne mogu poslati pp?
Ne nudi mi u tvom profilu tu opciju.

Tu sam na prethodnim stranicama našla popis što treba predati. Jelena.O mi je puno pomogla svojim savjetima.

Ja smatram da ne trebaš imati potvrđenu alergiju. Znam više slučajeva koji nisu imali, a jedan koji je imao, ali to uopće nije igralo ulogu. Produljenje je dobio na temelju AD-a.
Neka ti pedica napiše preporuku. Mi smo imali i nalaz (rečenica s preporukom da ostanemo još godinu skupa na kraju nalaza) od: alergologa iako testovi nisu ništa pokazali, gastroenterologa i dermatologa.

Mi smo priložili i fotke sa zahtjevom i vjerujem da kada su joj vidjeli onakvo lice da nisu mogli ostati 'imuni'.