Podižem ovu temu.
Službeno mi je dijagnosticirana migrena. Iako nisam prošla bogzna kakve pretrage (neurolog je to zaključio mojim usmenim izlaganjem), a na pitanje hoću li ići na kakve pretrage rekao je da nema potrebe jer se migrena ne može fizički dijagnosticirati. Ipak mi se smilovao i poslao me na UZV vratnih krvnih žila, nalaz je ok. (Valjda je i ostatak glave okjedino imam neku cistu u sinusima, išla sam na CTG).
Nijedna tableta protiv bolova mi nije pomagala, prepisao mi je avamigran, no kada ju popijem migrena mi prođe ali sutradan dobijem klasičnu glavobolju.
Sinoć sam imala takve bolove s povraćanjem da sam mislila kako će mi se glava jednostavno iznutra raspoloviti.
Pitanje: ako itko zna ima li ikakva pomoć za migrenu osim kljukanja tabletama???
Pitala sam tog neurologa a on mi je rekao da je to genetska bolest i da je jedini lijek promijeniti gene.
S druge strane slušam o homeopatiji, akupunkturi itd. i zanima me je li to onda bacanje novca ili ima nešto u tome?![]()