Možda još ima vremena se podići? Jesi opet bila na pregledu kod prvog liječnika kod kojeg si bila u 20. tt?
Možda još ima vremena se podići? Jesi opet bila na pregledu kod prvog liječnika kod kojeg si bila u 20. tt?
Nisam, to je dr u Vinogradskoj ustanovio na anomaly scanu.
Idem svojoj dr. za 2 tjedna koja je zadnji puta na njegov nalaz rekla da je to u redu da posteljica lijevo..i da ne brinem
Privatno sam bila kod dr. Harni, ona je radila vaginalni uzv, a dr. u bolnici preko trbuha..
Uopće ne znam kome da idem slijedeći put, mislm da je najbolje da odem u bolnicu zar ne???