Mrs Happy prvotno napisa Potpis na cijeli post a posebno na ovo citirano. da, recimo dođeš na pregled, moliš UZV i pitaš gdje je posteljica, da ti pogledaju i napišu na nalaz, bez da iznosiš da si već bila na pregled i da su ti rekli da je previa. tako si sigurna da si dobila pravo mišljenje drugog liječnika.
Pravila foruma