Stranica 13 od 116 PrviPrvi ... 311121314152363113 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 5754

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #601
    Concepcion avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj prima prvotno napisa Vidi poruku
    ako nema transfera, platiš nešto sitno tipa 1000-1500 kn
    i da, razlika u cijeni polustimuliranog/prirodnog i stimuliranog postupka je velika, baš u samom postupku, razlika u cijeni lijekova ( zbog veće količine ) je još + na veću startnu cijenu postupka.

    edit: krivo sam citirala, Concepcion je pitala za neuspjeli postupak
    Bas ću pitat kad budem na konzultacijama, pogledala sam na web cjenik ali nema upisanog iznosa.

  2. #602
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Citiraj slava77 prvotno napisa Vidi poruku
    možda sam malo off topic ali ovde najlakše dobijem odgovore na moja pitanja
    planiram ić na 4d ultrazvuk u 23 tjednu....da li je to dobro razdoblje za otić na 4d, koja je cijena u Cita i jel se dobije kakav dvd ili samo par slika?

    hvala na odgovoru
    Vjerojatno kasnim s odgovorom: 500 kn, dobiješ dvd, ja sam prvo išla u 23. tjednu, nije se micao ni okretao, spavao mali čovik , u 28. smo uspjeli, trljao oči, zijevao, micao prstima, divna snimka, uživaj!!

  3. #603

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    Citiraj goa prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerojatno kasnim s odgovorom: 500 kn, dobiješ dvd, ja sam prvo išla u 23. tjednu, nije se micao ni okretao, spavao mali čovik , u 28. smo uspjeli, trljao oči, zijevao, micao prstima, divna snimka, uživaj!!

  4. #604

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    danas bila punkcija.Deset oocita,ne znam koliko stanica,nisu mi ništa rekli,a ja omamljena pa nisam pitala.
    Čula sam dr-a kada je rekao,ovo je moglo još malo pričekati,a jedanaesti mi dan menzesa. Valjda nije ništa strašno.
    Volim vas sve,u mojim ste mislima i molitvama....puuuuuuuuuuno veliih beta i školskih trudnoća.

  5. #605
    Concepcion avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    18

    Početno

    I mi tebe volimo i navijam za vejiiku betu!
    Posljednje uređivanje od Concepcion : 12.09.2011. at 22:11

  6. #606
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj inaa prvotno napisa Vidi poruku
    danas bila punkcija.Deset oocita,ne znam koliko stanica,nisu mi ništa rekli,a ja omamljena pa nisam pitala.
    Čula sam dr-a kada je rekao,ovo je moglo još malo pričekati,a jedanaesti mi dan menzesa. Valjda nije ništa strašno.
    Volim vas sve,u mojim ste mislima i molitvama....puuuuuuuuuuno veliih beta i školskih trudnoća.
    Ne brini za 11 dc, na isti dan je i meni bila punkcija. Pa sve bilo ok.
    Držimo fige.

  7. #607
    nea0902 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    318

    Početno

    Inna sretno

  8. #608
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    inna sretno!!!!!
    Meni je punkcija bila 9 dan,transfer 12 dan i evo trudna, doktor dva puta računao,nije mogao vjerovat da transfer 12 dan,a ja šutila nisam mu tila reć da onaj šta ga je tada mjenjao i radio mi punkciju da je htio 8 dan radit...

  9. #609

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    147

    Početno

    Ej cure!!!! Jel znate možda di mogu napraviti imunološke pretrage u Splitu i od kada se vadi krv ujutro?
    Zanimalo bi me još i za TORCH test isto, di i od kada?.... pa ako netko zna?

  10. #610

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    cure moje hvala vam

    Zvali su iz Cita kažu sve ok,transfer najvjerovatnije peti dan,ali čut ćemo se još sutra

  11. #611
    ivka13 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj ivka13 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi ćemo se i dalje boriti za potupak u Citu ukoliko nam ne uspije u Vinogradskoj najesen jer nemam namjeru filati se hormonima dok bi mi u Vinogradskoj prebirali 3 stanice koje će oploditi dok jednom ne uspije. Ako će prebirati 3 js, onda neka to bude u Citu s ovim naprednijim metodama.
    Cure, želim vam svima puno puno sreće!!!

    Napokon sam se odvažila poslati mail dr.Poljaku. Poslala sam mu nalaz hba testa i istaknula kako nismo s doktoricom prije odlaska u laboratorij dogovorili koje ćemo pretrage raditi pa smo samo radili hba. Zamolila sam ga za njegovo mišljenje temeljem poslanih nalaza, da li smo trebali još što od pretraga učiniti. I, naravno, pitala sam jel ima još mjesta u 2012. u kvoti hzzo-a. Njegov je odgovor bio da je očito da nam treba ozbiljna pomoć, vrlo vjerojatno kombinacija PICSI-IMSI. Nije se očitovao da li smo trebali raditi još kakve pretrage, ali s obzirom da je spomenuo imsi, pretpostavljam da se i za to rade određeni testovi. A prema njegovim riječima, kvota za 2012. je više-manje popunjena.

    Ne znam što da vam kažem...ipak sam malo razočarana cijelim razvojem situacije. I dalje mi je ostao onaj dojam da netko želi izvuć novce od nas. Čitajući vaše postove kako su vam izlazili u susret u financijskom smislu, čak i manje naplaćivali od očekivanog, nadam se da Cito ipak ne pripada onima koji gledaju novac.

    Želim vam svima puno sreće, a mi se uzdajemo u stručnost i sreću našeg tima u Vinogradskoj!

  12. #612
    mrvica7 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    123

    Početno

    evo prebacujem se sa potpomognute u Sloveniji ovdje...termin nam je 4ti mjesec 2012. u Cito Split...ponovili smo nalaze hormona kod MM i sve je ok, osim prolaktina koji je povišen...granica je 318 a njemu je 420 i moramo ponoviti prolaktin za mjesec, dva...prije je bio uredan i prolaktin, a sad je možda zbog stresa povišen...uglavnom, sada malo radimo na podizanju imuniteta sa matičnom mliječi i čajevima...nema tu pomoći ali eto, čisto da mu se imunitet podigne i pročisti organizam, jer ima jako težak posao i mislim da je posao i uzrok azoo...

  13. #613
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Inaa draga, želim da ti ovo bude zadnji postupak i da uskoro objaviš troznamenkastu betu, jutros sam mislila na tebe u čekaonici trudničke ambulante, ali ovih dana nisam imala internet pa nisam stigla pratiti razvoj situacije. Zapravo, mislila sam na sve cure koje sada sjede u plavim hodnicima Cita i koliko puta smo i mi prošli isiti put, a sada u čekaonici jedno malo čudo poskakuje u mom stomaku, želim ti što prije taj osjećaj. Inače, danas smo 30+2, i ne mogu vjerovati kako vrijeme lete i da sam napisala to 30tj, i sve je školski, dečko lijepo napreduje sada je oko 1700g, eto nadam se da će se tako nastaviti barem iduća dva mjeseca. Pozdrav curama Goa, Pinky, Denny, Blekonja, onima u postupcima puno sreće,
    uživajte u ostatku ljeta

  14. #614

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    matto,i ja jutros mislim na tebe i tvog dječaka,mislim se jeste li došli s mora ili još uživate.Upravo ti mislila poslati pp da se javiš ako si stigla.
    Drago mi je da je s vama sve ok,da ste dobro. I da znaš da toga dječaka aBd moram upoznati
    Ja sam cijelo vrijeme u postupku ponavljala da želim miksi-piksi i doc P je cijeli postupak počeo tako nazivati

    sretno vam i puuuuuuuuuuuuuno vas volim i mislim na vas.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve cure i njihove veeeeeeeeeeeelike bete

  15. #615
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    ivka13 i mrvica7 ~~~~~~~~~~~~~~~~~ za vaše uspjehe!
    I meni je nevjerojatno dolazit na uzv u cito gledat moju malu mrvicu u stomaku,to mi se toliko čini nestvarno nakon 3ipol god što sam stalno gledala jajnike na uzv a toliko želila vidit točkicu u maternici. Ne gubite nadu,nikada ne znaš kada će uspjet,ja se sada nisam puno nadala,nekako sve krenulo brzo i zbrljano,9dan punkcija zbog folikula koji je narasta 8mm preko noći,mislila sam ništa od ovoga svega a evo ja trudna. Jebiga skupa je umjetna oplodnja u cita,čak i ne toliko nego su skupe injekcije,ali ja mislim da dobivam uslugu za tu cijenu. I saslušat će te kakav bi ti postupak i predložit svoje,nitko te ne sili na ništa. A možeš platit i u ratama,onda je +10%cijena.

  16. #616
    peugeot206 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    101

    Početno

    Evo izvadila sam betu prošli petak al nikako stić napisat. Bila je 1.2. Opet ništa. Dogovorila sam sa dr. P. slijedeći postupak koji će biti polustimulirani (femara i par menopura) u 10 misec pa ćemo vidit šta će od toga bit.
    Posljednje uređivanje od peugeot206 : 16.09.2011. at 13:51

  17. #617
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    peugeot206 želim ti više sreće drugi put,brzo će10mj

  18. #618
    peugeot206 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    101

    Početno

    Citiraj KLARA31 prvotno napisa Vidi poruku
    peugeot206 želim ti više sreće drugi put,brzo će10mj
    Fala lipa. Bit će bolje!!! Mora bit

  19. #619

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    147

    Početno

    Ma bit ce draga. Evo i mi krećemo u Cita u desetom mjesecu ( ako bude sve teklo po planu ) sa istim protokolom - femara i nekoliko menopura.
    Sretno!!!

  20. #620
    peugeot206 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    101

    Početno

    Citiraj MARINA25 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma bit ce draga. Evo i mi krećemo u Cita u desetom mjesecu ( ako bude sve teklo po planu ) sa istim protokolom - femara i nekoliko menopura.
    Sretno!!!
    Onda se vidimo tamo. Sretno i tebi!

  21. #621

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    147

    Početno

    Da!!!

  22. #622

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    evo i mi smo krenili ponovo u postupak.danas je 2dan femare 2x2.u petak sam na pregledu,pa da vidimo oće li ovi moji jajnici i ovaj put učinit čudo i REAGIRAT

  23. #623

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    147

    Početno

    Sretno Vedre!!! Javljaj novosti!!!

  24. #624
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Pozzdrav drage cure,
    evo da prijavim da će mi biti transfer u četvrtak iz smrznutih JS....idemo na blastice...


    Vedre sretno!

  25. #625

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    evo da vam prijavim,danas treći dan nakon transfera... čuvamo dvije blastice

    Lua,sretno i dao Bog da imaš veeeeeeeeliku betu

  26. #626
    pea avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    151

    Početno

    Prijavljujem i ja sekundarni IVF,trebala bih sutra dobiti vješticu pa krećem po svoje smrzliće

    Svim curama želim puno sreće

  27. #627

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    144

    Početno

    Pozdrav svima
    Evo da se i ja javim ponovno krećemo ovaj put Cito. Sve je dogovoreno samo se ceka vjestica. Krećem s femarom 3x1, a zatim kako dr. kaze dogovorit cemo se kad vidi kako budem reagirala.

  28. #628

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Lua, inna, pea i Hakya, sretno cure!!! Lijepo je vidjeti da j CITO opet u pokretu, a posebno čitati o njihovim pozitivnim betama

  29. #629
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    cure sretno vam bilo !!!!!
    vedre sretno !!!
    pea koliko imas zam. js ?
    a ti lua koliko si imala js i idete na blastice , wow, suuuuper ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ja bi zvala svog dr. i pitala mogu li ikako u sek. ivf sredinom 10mj ( tad dolazi menga ) iako sam upisana u 11mj , poludi od cekanja vise
    i kad krece prva folikulometrija za sek.ivf ? jel isto kao i kod stim.ivf ?
    moram li prije toga dolazit kod njih (cito) nista se ne sjecam sta mi je rekao samo znam da ce punktirat svjezu

  30. #630
    pea avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    151

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    cure sretno vam bilo !!!!!
    vedre sretno !!!
    pea koliko imas zam. js ?
    a ti lua koliko si imala js i idete na blastice , wow, suuuuper ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ja bi zvala svog dr. i pitala mogu li ikako u sek. ivf sredinom 10mj ( tad dolazi menga ) iako sam upisana u 11mj , poludi od cekanja vise
    i kad krece prva folikulometrija za sek.ivf ? jel isto kao i kod stim.ivf ?
    moram li prije toga dolazit kod njih (cito) nista se ne sjecam sta mi je rekao samo znam da ce punktirat svjezu
    I ja ću punktirati svježu ako bude moguće,inače imam smrznute 3 j.s
    Ja sam bila na dogovoru za sekundarni,jednom mi je prilikom dr.Šparac rekao da je bitno da ti transfer bude u mjesecu za koji si upisana,(prepostavljam da ideš preko HZZO-a) a sam postupak možeš početi ranije .Tako sam ja u prethodnom IVF-u počela stimulaciju u 6 mj.iako sam bila upisana u 7-om,tako da mislim da nećeš morati čekati 11mj.
    Folikulometrija je meni prva 8 d.c.

  31. #631
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Draga Crvenkapice,

    imam po 2 JS u u slamci. Meni je isto folikul. krenula od 8 DC. Kako ja nemem ovulacije uzimala sam Femara tbl od 2-6 dana po 2 tbl,imala jedan folikul i 10 dc primila štopericu (nisu mi punktirali taj jedan folikul).

    Inna, Pea, Hakya i sve druge koje krećete puno,puno sreće ~~~~~~~~~

  32. #632
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Crvenkapice, pošalji doktoru mail pa ga pitaj sve šta te zanima.
    Dobro je šta će ti punktirati svježu JS i meni su to napravili, a da nisu skoro ne bih imala ni šta transferirati obzirom da je od 3 JS preživjela samo jedna, a i ta je nikakva.
    Kad će ti biti 1. UZV ovisi kad ti je ovulacija. Kako ja poznajem svoje cikluse i znam da mi ovulacija nije nikad prije 17.dc, taj dan sam došla na 1. UZV i odmah sam navečer dobila štopericu.

  33. #633
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    sildad jesi sad imala sek. ivf? sretno !!!!
    lua , koliko sam skuzila imala si odleđene 2js , uspjesno se oplodile i idete na blastice jeli?? to je odlicno
    pea, jesam preko hzzo i mislim da mi taj postupak ne ulazi u onih besp. 6 jel tako ? meni je ovulacija uvijek 13-14dc ( tj . dvi crte na ovul. trakici )

  34. #634
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Jesam, piše ti u mom potpisu. Mislim i da ti neće ovaj postupak ići preko HZZO-a, osim ako se nisi zapisala. Ako ti je ovulacija 13. ili 14. dc, mislim da bi na UZV trebala 10. dan, ali bolje da ja ne izigravam doktora, ovo je čisto orjentacijski.

  35. #635
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    kako mislis zapisala ? pa idem preko hzzo inace ne bi cekala do 11mj vec obavila to puno ranije ,
    znaci nista ne placam , a ako nema lijekova onda ne spada u onih 6 zar ne ?

  36. #636
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Onda sam te krivo razumjela, ako si upisana sve OK. E sad ne znam da li to ulazi u onih 6, ako ti bude radio punkciju svježe JS, možda ti naplati troškove punkcijske igle, štoperice, ali opet nisam sigurna u to, zbog toga ti kažem da je najbolje da provjeriš i sve nejasnoće riješiš jednim mailom.

  37. #637
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ma ok za stopericu to sama kupim , ali i prirodnjaci ne ulaze u besp. 6x , ni postpak sa femarom i klomifenom ne ulazi u besplatnih 6x ..... pa zato mislim , sad me zbunjujes zna li tko odgovor ?

  38. #638
    pea avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    151

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    sildad jesi sad imala sek. ivf? sretno !!!!
    lua , koliko sam skuzila imala si odleđene 2js , uspjesno se oplodile i idete na blastice jeli?? to je odlicno
    pea, jesam preko hzzo i mislim da mi taj postupak ne ulazi u onih besp. 6 jel tako ? meni je ovulacija uvijek 13-14dc ( tj . dvi crte na ovul. trakici )
    Mislim da sam negdi pročitala da sekundarni ne spada u 6 besplatnih, ali ne znam iz prve ruke jer ja ne idem ovaj put preko HZZO, pa se nisam ni raspitivala...svakako nazovi i provjeri..
    Posljednje uređivanje od pea : 20.09.2011. at 19:49

  39. #639

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    144

    Početno

    Sutra krecemo
    Svim curama zelim puno srece

  40. #640

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    147

    Početno

    Sretno Hakya!!!

  41. #641

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    Hakya sretno od<3
    sildad,šta ima,kako si ti?

    ja nemam nikakvih simptoma danas peti dan t,osim što imam osjećaj kao da ću svaki čas dobiti i nekako sam napuhana,imam ogromni stomak,kao prava trudnica-))

  42. #642
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Inaa, a šta da ti kažem, do jučer sam dobila dobro, a danas počela nervoza. Ti barem imaš neke simptome, a ja ništa, čak ni PMS. Nadala sam se danas menstrualnim bolovima, u jednoj i u drugoj trudnoći su se javili baš onako intenzivno kao da ću svaki čas procuriti, ali čak ni od toga ništa. Rekla sam sebi da se više neću baviti simptomima, ali opet ne uspjevam, mada znam da oni ništa ne znače. Podrigivala sam u obadvije trudnoće, ali mi se to podrigivanje javilo i zadnji put kad nisam bila truda, tako da ništa više ne znam. Vjerujem jedino beti, a čak ni njoj jer me dvaput iznevjerila.

  43. #643

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    144

    Početno

    Dali mi moze netko odgovoriti tko je uzimao femara tablete koje i dali je imao neke simptome?
    Cijeli dan samo bi spavala. Skroz neki glupi osjecaj pa neznam dali je to mozda od femare.
    Hvala vam cure na podrsci
    Svim cekalicama zelim veeeelike trocifrene bete

  44. #644
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Ništa ne brini, ako ti se spava, a ti spavaj, ako i jest od femare, ubrzo će nestati. Puno sreće u postupku.

  45. #645

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    pozz svim curama sa mog omiljenog PDF, tu sam ja... čitam vas i pratim, ali nemam baš puno vremena za pisanje ....... sretno svima u postupcima (i mojoj seki koja je u Cita na prvom IVF/ICSI i čeka betu u petak) .......
    evo ja sam prošla postupak s Femarom nisam imala takvih nuspojava, točnije ne sjećam se da sam imala uopće bilo kakvih nuspojava od njih, ali nismo svi isti i ne utječu lijekovi na svakog isto.....eto nisam baš puno pomogla
    Posljednje uređivanje od Blekonja : 21.09.2011. at 15:44

  46. #646
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Blekonja, zaboravih reći, sretno sestri sa betom.

  47. #647
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    Sildad vidim da još malo odbrojavaš, od srca ti želim sretan i radostan 23.9. a nama da poskakujemo taj dan. Navijam posebno za tebe

  48. #648

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    144

    Početno

    Hvala cure na odgovoru i savjetu
    Blekonja sretno za sestru
    Sretno Silidad i Inaa
    Marina 25 hvala

  49. #649
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Ja sam u ovom postupku po prvi put uzimala Femaru i moram priznati da nisam primjetila neke nus pojave (jedino sam malo jajnike osjetila-to je meni čudno jer nemam spontane O ),a što se tiče spavanja ja uvijeeeek mogu spavati tako da to nisam pratila. U biti ja,općenito dobro podnosim sve te raznorazne lijekove tako da baš i nisam neko mjerilo.

    Cure sretno! Sildad,da nam s tobom krene....

    P.S. nama sutra transfer......

  50. #650

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    evo i ja sam drugi postupak na femari i baš nikakve nus pojave nemam.isto kao i Lua nešto ojećam da mi se sa jajnicima događa i to je to.Lua sretno sutra.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •