Stranica 49 od 116 PrviPrvi ... 3947484950515999 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,401 do 2,450 od 5754

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #2401
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Citiraj xena.mbk prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav drage moje, nije me bilo neko vrime pa da vam prijavim da idem sada u novi postupak. Od sutra kećem sa femarom 3x1 5 dana pa nastavljamo sa kombinacijom 2 Gonala i 1 Menopur je li koja imala ovu kombinaciju? Prvi put sam primala 3 Menopura i imala 7js od kojih 4zrele, valjda će ih ovaj put bit malo više ih friznemo.
    Svima želin uspješnu jesen!!!!
    Draga xena.mbk drago mi je radi tebe sto si pocela sa terapijom... Nadam se da ce biti bebica.. Meni ti je propao ovaj postupak za kraj 9mj.. PAPA mi je cin II i ne mogu sa tom diagnozom u postupak.. Tako sad moram rijesit taj cin da bi mogla ponovo krenit u mpo..

  2. #2402
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    hedoniza bas mi je zao

  3. #2403
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    hedoniza bas mi je zao
    Crvenkapice 77 hvala ti na suosjecajnosti, nadam se boljem, samo sad mi je to produzilo bar na jos 1g cekanja do postupka.. Vise sam se umorila, ali jos ima trunke nade u mene.. U svakom slucaju sam isla privatno ponoviti papu radi sebe.. Ali neznam da su pogreske tako ceste..

  4. #2404
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Cure moje i mi bili jučer na konzultacijama u Cito, ne znam što da vam kažem
    Što se tiče svega vezano za njih sve 5, dr. Poljak otvoren, direktan, sviđa mi se. ALI.. da uvik ima neki ali, nalaz mm nikad lošiji, ni u centrifugatu ejakulata nije nađen niti jedan spermiji ( do sad bar 2 - 3). Ni sam dr. nije zna što bi nam predložio, kaže ako idemo sa stimulacijom, dođemo do punkcije i što ako na taj dan nema niti jednog spermija, uzalud sve. Čak nam je rekao da ne tražimo kruha preko pogače (s obzirom da imamo jednu bebu) i da odustanemo, ali kad je vidio naše face (kakvo odustajanje), odma je sam reka: "Ta opcija ne dolazi u obzir, vi želite pokušati bez obzira na sve jelda?"
    Konačan dogovor je ovakav, ići na biopsiju testisa, ukoliko se nešto nađe odma zamrznuti, nakon toga krećem sa stimulacijom. No u par navrata je reka da ništa ne obećaje, da je to veliki rizik, koji puno košta.... i svašta nešta, ali više nisam imala snage slušati.
    Možda će me neko od vas osuđivati, vidi kako je sebična, ima jedno dijete i sad želi još, a ima nas koje godinama ne možemo niti jedno, ali vjerujte mi da je želja za drugim kod nas velika isto toliko koliko i za prvim djetetom.
    Oprostite što sam se ovako raspisala, morala sam to podijeliti s vama. Znate li nekoga ko je radio ovako biopsiju i išao u postupak?
    Javim se kad nešto konkretnije budemo znali, sad smo još zbunjeni, tužni...
    Ljubim vas sve i sretno svima

  5. #2405
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Loly, draga, nitko vas ne osuduje. Zelja za djetetom i bol zbog nemogucnosti je uvijek velika, radilo se o prvom, drugom ili cetvrtom djetetu. Samo je mozda na racionalnoj razini (svi znamo da je emocionalna ta koja boli i muci...) "lakse" kad imas bar jedno, jer se imas argumenata utjesiti, ali zelja ostaje tu i bol isto.
    Dr P je dosta realan i direktan i koliko god to nekad bilo tesko prozvakati, po meni je bolje tako, nego brda i doline...pa onda sipak.
    Nadam se da ce se javiti netko sa slicnim iskustvom.
    Ja cu vam pozeljeti srecu u ostvarenju vase najvece zelje!

  6. #2406
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    Loly, kakvo osudjivanje?????? Zelja za djetetom se ne moze osudjivati...

  7. #2407
    leptirić82 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    18

    Početno

    Drage moje cure, nisam dugo pisala, ali vas redovito pratim.....samo da podjelim sa vama da sada u ovom ciklusu krecem s prvim postupkom ivf....., od zadnjeg aih nisam nista radila ni pokusavala....napravili sve nalaze, i sve je u najboljem redu.....startam kad dobijem pa vam javim ishod.....saljem vam puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  8. #2408
    leptirić82 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    18

    Početno

    Loly, moja jedna prijateljica je imala isti slucaj kao i ti........, i sda ima svoj mali smotuljak kraj sebe......, nije im dr.davao nikakvu šansu ali su uspili i to iz prve......ne gubi nadu draga.....

  9. #2409
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj hedoniza prvotno napisa Vidi poruku
    Crvenkapice 77 hvala ti na suosjecajnosti, nadam se boljem, samo sad mi je to produzilo bar na jos 1g cekanja do postupka.. Vise sam se umorila, ali jos ima trunke nade u mene.. U svakom slucaju sam isla privatno ponoviti papu radi sebe.. Ali neznam da su pogreske tako ceste..

    greske se događaju ,koliko cesto grijese u papi ne znam ali sam cula za slucaj nedavno da su jednoj zeni rekli da ima cin i ponovili nalaz i bilo sve ok, daj Boze da su kod tebe pogrijesili sa nalazom ~~~~~~~~~~~~

    loly sretno

    maco kako si ti ? imas kakvih planova ?

    di nam je vedre ?

  10. #2410
    Shadow2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    280

    Početno

    Citiraj hedoniza prvotno napisa Vidi poruku
    Draga xena.mbk drago mi je radi tebe sto si pocela sa terapijom... Nadam se da ce biti bebica.. Meni ti je propao ovaj postupak za kraj 9mj.. PAPA mi je cin II i ne mogu sa tom diagnozom u postupak.. Tako sad moram rijesit taj cin da bi mogla ponovo krenit u mpo..
    Tako se meni dogodilo doduse papa je bio ok,al sam bila pozitivna na klamidiju,ureaplazmu....i jos neke bakterije...ja nisam povjerovala da je to moguce...ponovila isti dan na tri razlicita mista..i sve je bilo u savrsenom redu... Ni traga od nicega...
    Vjerovatno je doslo do zamjene nalaza...
    Tako da mislim da je dobro sto si ponovila papa za svaki slucaj...
    Drzim fige da je sve ok..

  11. #2411
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    greske se događaju ,koliko cesto grijese u papi ne znam ali sam cula za slucaj nedavno da su jednoj zeni rekli da ima cin i ponovili nalaz i bilo sve ok, daj Boze da su kod tebe pogrijesili sa nalazom ~~~~~~~~~~~~

    loly sretno

    maco kako si ti ? imas kakvih planova ?

    di nam je vedre ?
    Kapice, iduci tjedan idem na pregled da vidim kakvo je stanje, pa cemo onda vidit sto dalje...
    Jel se ti lagano pripremas?

  12. #2412
    matahari avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    859

    Početno

    Kapice, iduci tjedan idem na pregled da vidim kakvo je stanje, pa cemo onda vidit sto dalje... [/B]

    Posljednje uređivanje od matahari : 06.09.2012. at 12:29

  13. #2413
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Drage moje hvala vam na potpori, evo cekam nalaze ko ozeblo sunce, a neznam koliko vas zna kako je to kad se psihicki za to sve pripremite i fali vam 4 dana do pocetka terapije i onda nalaz cin 2.. Kod mene nema nikakvi bakterija sve je ok i kod muza mi neznam sto da ucinim..

  14. #2414
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    hedoniza, jesi li radila tipizaciju HPV virusa?

  15. #2415
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    jesam, cekam i nalaze na na hpv jel imam

  16. #2416
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Evo mi smo dogovorili konzultacije s urologinjom u Splitu koja surađuje s dr. Poljakom, idemo već u ponedjeljak (ne želimo bespotrebno gubiti vrijeme jer je očito mm spermiogram svaki put lošiji i lošiji). S njom ćemo dogovoriti sve u svezi biopsijom i što i kakao dalje.
    Cure mislite na mene, nadam se dobrom, koliko to dobro u ovakvoj situaciji može biti

  17. #2417
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    hedoniza baš mi je ža šta ti se sve tako zakompliciralo, nekako si već bila u postupku i onda paf. Nadam se da ćeš to riješit šta prije, think pink i sve će doć na svoje!
    držin ti fige

  18. #2418
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    Svitu, evo ja na gonalima i moran vam se izjadat da su me satrali psihički, samo bi se svađala i plakala pa smijala totalno san luda. Zadnji put san bila na menopurima i bilo je sve super, a ovi su me umeli. Eto nekako mi je lakše kad san to podilila sa vama, znan da će to proć, jeli koja od vas imala ovakav košmar u glavi?

  19. #2419
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Loly drži se draga i potpuno te razumijem-mi smo po drugo išli prvo samo kao po smrzliće, pa onda na CITO u jedan postupak sa femarom, pa opet smrzliće i MM već htio odustati,ali nas nakon toga dr.primio preko HZZO-a i BINGO i ne bih ni jedno svoje dijete mijenjala za ništa na svijetu, niti mogu život zamisliti bez iti jednog od njih, a eto nas i po treće, jer ne možemo baciti smrzliće (već bili jednom i još imamo za jednom),iako sam pomalo skeptična s obzirom na godine i masu pitanja... vidjet ćemo, ako Bog da idemo u 10. mj. a većina nas odgovara,jer imamo različite spolove i tako... Kao da mi nemamo pravo na više od jednog djeteta, jer naš put takav kakav je - sad se i ja raspisala

    xena drži se, vadlja će iz tog košmara ispasti nešto dobro - držim fige

    hedoniza - možda je samo pad imuniteta pa se to pokazalo. Neka bude najmanje zlo ako već ne bude dobro...

  20. #2420
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    koja je smjena dr. Poljak ovaj tjedan ? hvala

  21. #2421
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    koja je smjena dr. Poljak ovaj tjedan ? hvala
    Ujutro

  22. #2422
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    hedoniza znam i ja za par slučajeva gdje je papa pokazao lažno da ima nešto,svakakao ponovi papu čim prije!

    xena i ja sam bila luda na gonalima a na menopurima ništa! Probaj popit normabel,meni su u cito rekli da uvik mogu popit ako će mi bit lakše! dr.P. bi rekao da pijem 3-5dana koliko mislim da mi je potrebno,ali ne ipak mj dana cili da pijem svaki dan,oni su na biljnoj bazi i meni su pomagali jer sam bila u stanjima da nisam mogla normalno funkcionirat-odjednom bi počela plakat,nikako prestat,nemožeš kontrolirat plač,a ispade živčanosti neću ni komentirat

    crvenkapice jel krećeš u novi postupak

  23. #2423
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Loly sretno!

  24. #2424
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Drage moje hvala vam na brizi, ali ipak nalaz je cin II sa visokorizicnim hpv-om.. Moram sad na kolposkopiju i biopsiju te su mi savjetovali iza toga krioterapiju.. Sad opet cekanje i neznam ni ja vise sta bi, dode mi da poludim od svega..

  25. #2425
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Evo i mene polako nazad....sutra zovem Poljaka da vidimo kad bi mogla u postupak.

  26. #2426
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    cure, sorry na upadu i što pitam vjerojatno nešto što ste stotine puta spomenule...
    nemojte zamjeriti..

    ali obzirom da ne pratim topice, a i s protokolima sam na 'vi' jer već jako dugo nisam u tome
    bi li mi mogao netko reći trebam info, da ne tražim... koliko otprilike treba tabletica femare u postupku femara/menopur (femara od 2. dc. do kojeg se dana uzima? do 6. ili do kraja?)
    Posljednje uređivanje od BHany : 11.09.2012. at 09:02

  27. #2427
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    15

  28. #2428
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj BHany prvotno napisa Vidi poruku
    cure, sorry na upadu i što pitam vjerojatno nešto što ste stotine puta spomenule...
    nemojte zamjeriti..

    ali obzirom da ne pratim topice, a i s protokolima sam na 'vi' jer već jako dugo nisam u tome
    bi li mi mogao netko reći trebam info, da ne tražim... koliko otprilike treba tabletica femare u postupku femara/menopur (femara od 2. dc. do kojeg se dana uzima? do 6. ili do kraja?)
    frendica startala prije tjedan 15 kom femare i po 2 menopura ,39 godina

  29. #2429
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    tnx laky

  30. #2430

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    42

    Početno

    Citiraj hedoniza prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje hvala vam na brizi, ali ipak nalaz je cin II sa visokorizicnim hpv-om.. Moram sad na kolposkopiju i biopsiju te su mi savjetovali iza toga krioterapiju.. Sad opet cekanje i neznam ni ja vise sta bi, dode mi da poludim od svega..
    Zao mi je sto to prolazis. Nemoj se isprepadati kao svi iscitavajuci info na web-u nego radi na imunitetu - obrati paznju na prehranu i tjelovjezbu. Stres moras reducirati max. / tesko je za provesti, znam/. Tko zna, biopsija i kolposkopija mozda pobiju rezultate Papa testa kao u mom slucaju /ispostavilo se da nije Cin II nego Cin I/. Budi strpljiva, a vidjet ces sa dr koliko do novog postupka, mozda to i ne bude duzi period. Sretno !

  31. #2431
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    BHany Femara ti ide od 2. dc (3x1) do 6. dc (naravno uključen i 6 dc). Potrošiš točno 15 tabletica, a što se tiče Menopura ja budem na 3 kom/danu (dr ti to odredi) i čini mi se da s njima startam od 5 dc.

  32. #2432

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    6

    Početno

    Zadnjih dana saznali smo da je mogućnost da zatrudnim prirodnim putem skoro pa nemoguća (jako loš spermiogram), pa je moja doktorica rekla da najvjerojatnije odmah na umjetnu. Pa eto, nadam se da me primate u svoje društvo i još više se nadam da se nećemo predugo družiti. Moram biti optimistična, što ću drugo..

    Večeras ću malo iščitati zadnje stranice teme, pa ću sigurno znati puno više neg sad, a do tad imam par pitanja. Trebam vaditi AMH na križinama al ne znam kad mogu doći, u koju uru. Zna li netko to možda?

    I drugo pitanje je koliko se uopće na kbc-u čeka za umjetnu. Nas je sve ovo pogodilo jučer, danas, pa ni ne znamo što bi. Vjerojatno u CITO, ako budemo pri novcu, al isto bi tila znati kako i na KBC funkcionira sve.

  33. #2433
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Citiraj Anja&ja prvotno napisa Vidi poruku
    Zao mi je sto to prolazis. Nemoj se isprepadati kao svi iscitavajuci info na web-u nego radi na imunitetu - obrati paznju na prehranu i tjelovjezbu. Stres moras reducirati max. / tesko je za provesti, znam/. Tko zna, biopsija i kolposkopija mozda pobiju rezultate Papa testa kao u mom slucaju /ispostavilo se da nije Cin II nego Cin I/. Budi strpljiva, a vidjet ces sa dr koliko do novog postupka, mozda to i ne bude duzi period. Sretno !
    Draga hvala ti na savjetu, ali ja ti nemam sta ne pijem radi imuniteta, pa sve cinila da mi cin 1 prode kako je bio nalaz prije jer bi onda mogla u postupak.. Kad on umjesto sa se smanji on se poveca.. sad cu vidi sa doktorm pa cemo odluciti.. Osjecam se kao da sam stala u nekoj mrtvoj točci i da se ne micem nigdje, a da mi vrijemo prolazi bezveze... Posto sam panicar po prirodi, ko ce mi sad na tu kolposkopiju i uzimanje brisa pa ako papa iza toga bude u redu mogu na mpo..

  34. #2434
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Loly stvarno nesmijete gubiti vrijeme...šta kaže urolog?

  35. #2435
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Klara kaže urologinja da je sve što se tiče fizičke strane ok, znači prokrvljenost, žile, radila uzv, palpaciju... Mm treba izvaditi sve hormone, kompletnu krvnu sliku, urino i spermokulturu, briseve, kariogram i microdelecije kromosoma Y. Kad to sve napravi, ako nema kakvih bakterija idemo na biopsiju. Većinu toga je napravio sad čekamo nalaze pa opet pravac Split. Uh uvijek neko čekanje i neizvjesnost
    Posljednje uređivanje od Loly : 13.09.2012. at 08:47

  36. #2436
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Citiraj Mare0309 prvotno napisa Vidi poruku
    Zadnjih dana saznali smo da je mogućnost da zatrudnim prirodnim putem skoro pa nemoguća (jako loš spermiogram), pa je moja doktorica rekla da najvjerojatnije odmah na umjetnu. Pa eto, nadam se da me primate u svoje društvo i još više se nadam da se nećemo predugo družiti. Moram biti optimistična, što ću drugo..

    Večeras ću malo iščitati zadnje stranice teme, pa ću sigurno znati puno više neg sad, a do tad imam par pitanja. Trebam vaditi AMH na križinama al ne znam kad mogu doći, u koju uru. Zna li netko to možda?

    I drugo pitanje je koliko se uopće na kbc-u čeka za umjetnu. Nas je sve ovo pogodilo jučer, danas, pa ni ne znamo što bi. Vjerojatno u CITO, ako budemo pri novcu, al isto bi tila znati kako i na KBC funkcionira sve.
    Dobrodošla nam Mare na forum! I mi se za svaku od nas nadamo da će se čim prije preseliti na trudnički, pa tako i za tebe . Ako pročitaš raznorazne teme, uistinu ćeš dobiti puno informacija o postupcima kroz koje ćeš nažalost morati proći. Također ćeš primjetiti da se, iako je to nažalost u javnosti uvriježen naziv, među pacijentima i liječnicima ne koristi izraz umjetna, već medicinski pomognuta oplodnja - mpo. Iako je to samo terminologija, nema ništa umjetnog u pomognutoj oplodnji, a naslušali smo se i previše bajki o našoj "umjetnoj" djeci. Normalno da ne znaš, a ako je tvoja ginekologica koristila taj izraz, onda

    Cure će ti pomoći oko informacije za AMH (ja nisam iz Splita), a u svakom slučaju čitaj, piši, pitaj. Educirani pacijenti su također bitan korak prema uspjehu, što ti od srca želim što prije.

  37. #2437
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    mare03089 za AMH u bolnicu Firule, u centralni laboratorij pored ulaza u Hitnu (bar sam ja tamo vadila prije nekih 10-tak mjeseci), krv se vadi svako jutro od 8-10. Ponesi uputnicu i nemoj se prestrašit velike količine ljudi, ide dosta brzo jer tri laborantice vade istovremeno. Tamo vadiš sve hormone ako ti bude trebalo

  38. #2438
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Draga mare, dobro nam dosla i jos brze otisla sa jednom bebicom, ovako AMH vadis na firulama u centralnom labaratoriju ulaz do hitne pomoci, nalaz ti bude gotov za jedno 2 tjedna, bar je meni tako bilo, ja sam ti to vadila sve te hormone prije jedno 3-4 mj..

  39. #2439

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    6

    Početno

    Hvala cure na odgovorima! Meni doktorica rekla na Križine, zvala ih danas pa su mi rekli i oni da se radi na Firulama.
    Ja sam još pomalo u šoku, nije se to sve ni sleglo, imam puno toga za učiti i čitati.. Jeste li vi sve u Cita ili je koja na KBC-u? Mi još nismo ni odlučili kako početi..

  40. #2440
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    Citiraj Mare0309 prvotno napisa Vidi poruku
    Zadnjih dana saznali smo da je mogućnost da zatrudnim prirodnim putem skoro pa nemoguća (jako loš spermiogram), pa je moja doktorica rekla da najvjerojatnije odmah na umjetnu. Pa eto, nadam se da me primate u svoje društvo i još više se nadam da se nećemo predugo družiti. Moram biti optimistična, što ću drugo..

    Večeras ću malo iščitati zadnje stranice teme, pa ću sigurno znati puno više neg sad, a do tad imam par pitanja. Trebam vaditi AMH na križinama al ne znam kad mogu doći, u koju uru. Zna li netko to možda?

    I drugo pitanje je koliko se uopće na kbc-u čeka za umjetnu. Nas je sve ovo pogodilo jučer, danas, pa ni ne znamo što bi. Vjerojatno u CITO, ako budemo pri novcu, al isto bi tila znati kako i na KBC funkcionira sve.
    Draga Mare0309 dobro nam došla i što prije otišla na veseliju temu. Da ne čitaš sve postove evo ukratko:
    1.Svi hormoni 2-5 dan ciklusa na nuklearnoj medicini na Firulama (budi u 7ujutro tamo)
    2.Samo AMH hormon na centralnom laboratoriju na Firulama nije bitan dan ciklusa (najbolje na samom početku mj. jer uzorke obrađuju sedmog u mj) pa ti nalaz bude brzo gotov
    3.krvna grupa, rh faktor, HIV, hepatitis na Križinama (prvi ulaz, zadnji kat, lijevo)
    4.spermogram smo radili privatno u cita pa ne znam u kojoj bolnici
    5.savjetovalište je na rivi do crkve sv.Frane, nazovi prije na tel. reci što ti treba i oni će ti reć kada ćeš doći (ljudi su super i sve papire ti odmah pripreme)
    Sritno vam!!!!!!

  41. #2441
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    Drage moje evo da vam prijavim da sam jutros bila na punkciji, dr.P je izvuka 10 js, sutra će mi javit kako sve napreduje.
    KLARA31
    hvala ti na savjetu!

  42. #2442
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    xena ~~~~~~~ za dobre embrije i transfer

    Citiraj xena.mbk prvotno napisa Vidi poruku
    5.savjetovalište je na rivi do crkve sv.Frane, nazovi prije na tel. reci što ti treba i oni će ti reć kada ćeš doći (ljudi su super i sve papire ti odmah pripreme)
    Ako si mislila na savjetovalište za pravno i psihološko savjetovanje/mišljenje, ono je novim zakonom ukinuto!

  43. #2443
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    Citiraj BigBlue prvotno napisa Vidi poruku
    xena ~~~~~~~ za dobre embrije i transfer



    Ako si mislila na savjetovalište za pravno i psihološko savjetovanje/mišljenje, ono je novim zakonom ukinuto!
    Super, na taj dio uopće nisam obraćala pozornost nekako mi se to činilo najmanje važno, samo sam pratila da nam dozvole zamrzavanje embrija ali super da su nam i ovu notornu glupost ukinuli!

  44. #2444
    Kyra Ars avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    234

    Početno

    Pozdrav svima,
    evo sam se konačno odvažila pridružiti. Čitam vas već mjesecima i ne mogu opisati koliko sam na ovom forumu naučila i koliko mi je pomogao kroz moja 3 AIH-a i 3 IVF-a. Spremam se ovaj mjesec na jos jedan IVF u Cito pa sam htjela to podijeliti sa svima vama.

  45. #2445
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    Citiraj Mare0309 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure na odgovorima! Meni doktorica rekla na Križine, zvala ih danas pa su mi rekli i oni da se radi na Firulama.
    Ja sam još pomalo u šoku, nije se to sve ni sleglo, imam puno toga za učiti i čitati.. Jeste li vi sve u Cita ili je koja na KBC-u? Mi još nismo ni odlučili kako početi..
    Mare0309 po svo iskustvu mogu ti preporučit da odma krenete u akciju, za ove krvne nalaze koje sam ti gore navela uputnicu ti daje soc.gin. i ja sam ih obavila sve u jedan dan samo sam ranije krenula tako da pohvatam sve laboratorije, nije sve tako komplicirano kako ti se sad čini samo je najteže krenit. Na ovom forumu smo većina u CITO ali ima i cura koje su na firulama. Pročitaj postove od medena8 ona je čeka bebicu "sa firula". Slobodno pitaj što te zanima, sve smo u početku imale gomilu pitanja

  46. #2446
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Xena lijepa brojčica, samo nek se lijepo oplode!
    Kyra dobro nam došla

  47. #2447

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    38

    Početno

    Draga Mare, ja sam u KBC-u kod dr.Marusic...doduse, bila sam svega 2-3 puta, pocetkom 10.mj idem sa svim nalazima pustih pretraga gora da vidimo koji cemo postupak, ali ako sto mogu pomoci samo pitaj...

  48. #2448
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Citiraj Kyra Ars prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,
    evo sam se konačno odvažila pridružiti. Čitam vas već mjesecima i ne mogu opisati koliko sam na ovom forumu naučila i koliko mi je pomogao kroz moja 3 AIH-a i 3 IVF-a. Spremam se ovaj mjesec na jos jedan IVF u Cito pa sam htjela to podijeliti sa svima vama.
    Kyra Ars sretno..

  49. #2449
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Kyra Ars dobrodošla! i sretno!!!!
    stvarno potpora cura s foruma i meni je najviše pomogla,bio neuspjeh ili uspjeh uvijek sam prvo objavila na forumu i dobila bolju utjehu nego od roditelja,prijatelja - jer oni ne znaju baš najbolje šta znači trnovit put kroz neplodnost.
    Vidim tek si se pridružila, želim ti šta prije da pređeš i na teme o trudnoći mada se nama nekima teško odvojit od tema potpomognute oplodnje

  50. #2450
    Kyra Ars avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    234

    Početno

    Hvala vam svima na dobrodošlici i lijepim željama.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •