Stranica 53 od 116 PrviPrvi ... 343515253545563103 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,601 do 2,650 od 5754

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #2601
    bubaba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    184

    Početno

    vesnare ..drzim fige

  2. #2602
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Kyra Ars i ostale cure koje ste išle na kariogram u ST imam pitanje, naime ja i MM smo dobili uputnice za ST (iz BiH smo) kojima se traži dijagnostička pretraga kariogram, međutim na tim uputnicama nigdje nije navedeno za specijalistički pregled (genetsko savjetovanje) za koje već znam da nam treba uputnica.
    Mene zanima zna li netko od vas koliko košta taj pregled kod Bernarde Lazić ili Vide Čulić, da znam ako nije nešto strašno radije ću platiti nego opet tražiti uputnice i prolaziti cijelu trakavicu. Jedva sam se za ovo izborila…
    Unaprijed hvala!

  3. #2603
    Kyra Ars avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    234

    Početno

    Brunaa, za dr. Lazić ne znam, ali dr. Ćulić radi i privatno. Do sutra ću saznati gdje radi i koliko koštaju konzultacije pa ću ti javiti. Pozdrav

  4. #2604

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj bubaba prvotno napisa Vidi poruku
    zeljo..nije me bilo malo duze na forumu i odmah me dočeka divna vijest...čestitam ti od srca

    ja sam u prošli četvrtak bila u cita na inseminaciji ..i sada čekam...prvi dan sam imala osjećaj da je to to..ali sad kako dani odmiču nada mi je sve manja... (((
    Draga bubaba..prošla sam 6 inseminacija i reći ću ti par stvari: Znam kako ti je,ali daj pokušaj što je manje moguće razmišljati o tome. Tako sam i ja isto i sad znam da sam greške radila. Ja bi poslije inseminacije samo osluškivala tijelo, sve..mjerila temperaturu i ne znam ni ja šta,ali daj se probaj opustit jer beba će se uhvatit jedino ako si opuštena,a ne u grču. Kada trebaš radit test i koja ti je to inseminacija po redu???

  5. #2605
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj Kyra Ars prvotno napisa Vidi poruku
    Brunaa, za dr. Lazić ne znam, ali dr. Ćulić radi i privatno. Do sutra ću saznati gdje radi i koliko koštaju konzultacije pa ću ti javiti. Pozdrav
    Kyra Ars hvala ti puno!

  6. #2606
    bubaba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    184

    Početno

    Citiraj zelja prvotno napisa Vidi poruku
    Draga bubaba..prošla sam 6 inseminacija i reći ću ti par stvari: Znam kako ti je,ali daj pokušaj što je manje moguće razmišljati o tome. Tako sam i ja isto i sad znam da sam greške radila. Ja bi poslije inseminacije samo osluškivala tijelo, sve..mjerila temperaturu i ne znam ni ja šta,ali daj se probaj opustit jer beba će se uhvatit jedino ako si opuštena,a ne u grču. Kada trebaš radit test i koja ti je to inseminacija po redu???
    Ovo mi je druga inseminacija po redu. Prvu sam radila u Petrovoj kod dr. R. Suprugu nije bio baš najbolji spermiogram a mene je ta inseminacija toliko bolila da sam se jedva vratila kući. Ovaj put u Citu kod dr. Š je nalaz od muza bio bolji. Kod mene je inače sve ok, imala sam stimulaciju klomifenom. Nije me ništa bolilo. 14. dan mi je u četvrtak .

  7. #2607
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Jutro cure, evo jedna topla
    Sutra idemo u potragu za kojim plivačem, imamo dogovorenu TESE, i ni sama ne znam kako se osjećam, jer nam je ovo zadnja šansa.
    Ne znam što da očekujemo s obzirom da je i dr. P rekao da su nam šanse minimalne , jer mm ima visoki FSH.
    Javim vam se s vijestima, pusa svima (mislite na mene)
    Posljednje uređivanje od Loly : 14.10.2012. at 08:29

  8. #2608
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Jutro,hvala na kavici, da te utješim meni je dr P.(ako mislimo na istog) reka prvi put nakon trasnsfera čestitam trudni ste jer je sve bilo savršeno a ono ništa,u utorak idem vadit betu al isto mislim da nema ni ovaj put ništa!tako da je u mom slučaju falija pa se nadam da je i u tvom!
    Citiraj Loly prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure, evo jedna topla
    Sutra idemo u potragu za kojim plivačem, imamo dogovorenu TESE, i ni sama ne znam kako se osjećam, jer nam je ovo zadnja šansa.
    Ne znam što da očekujemo s obzirom da je i dr. P rekao da su nam šanse minimalne , jer mm ima visoki FSH.
    Javim vam se s vijestima, pusa svima (mislite na mene)

  9. #2609
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro,hvala na kavici, da te utješim meni je dr P.(ako mislimo na istog) reka prvi put nakon trasnsfera čestitam trudni ste jer je sve bilo savršeno a ono ništa,u utorak idem vadit betu al isto mislim da nema ni ovaj put ništa!tako da je u mom slučaju falija pa se nadam da je i u tvom!
    Khm, mislim da on (a i drugi dr koliko vidim po ostalim temama) tako cesto kaze nakon transfera kao ohrabrenje, a tehnicki gledano, ti nakon et i jesi trudna dok se ne dokaze suprotno
    Loly, za kvalitetne plivace

  10. #2610

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    Citiraj Loly prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure, evo jedna topla
    Sutra idemo u potragu za kojim plivačem, imamo dogovorenu TESE, i ni sama ne znam kako se osjećam, jer nam je ovo zadnja šansa.
    Ne znam što da očekujemo s obzirom da je i dr. P rekao da su nam šanse minimalne , jer mm ima visoki FSH.
    Javim vam se s vijestima, pusa svima (mislite na mene)
    Draga, zelim ti srecu. Meni je isto dr p reka da odustanemo prvenstveno zbog mojih ocajnih nalaza, a i mm-u nisu bajni. Al smo jos u postupcima, i ne damo se tako lako. I da od mog jada svaki put nesto izvuce :D, tako ce i vama :D

  11. #2611
    Kyra Ars avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    234

    Početno

    Citiraj Brunaa prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zanima zna li netko od vas koliko košta taj pregled kod Bernarde Lazić ili Vide Čulić, da znam ako nije nešto strašno radije ću platiti nego opet tražiti uputnice i prolaziti cijelu trakavicu. Jedva sam se za ovo izborila…
    Unaprijed hvala!
    Brunaa, evo me, nisam zaboravila...
    Dakle, dr. Č. radi pregled u jednoj privatnoj ginekološkoj ordinaciji. Evo ti broj: 021346146. Meni se čini da je cijena prihvatljiva, iako je danas naravno sve puno, posebno kad nam se u postupcima nakupi i ovo i ono. Ne navodim ti ime ordinacije i cijenu, jer ne znam bi li se to kosilo s pravilima foruma, a nažalost još ne mogu pisati pp. Ne znam znaš li da se nalaz kariograma čeka mjesec i pol dana? Čisto da znaš pa da se možeš isplanirati. I možda da kontroliraš željezo i feritin (ako već nisi) i s tim odeš kod dr. Č. Ionako bi ti rekla da to napraviš...
    Nadam se da sam pomogla...

  12. #2612
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Kyra Ars hvala na svim imformacijama, imaš pp.

    Znam da se kariogram čeka puno, čak sam čula i 2 do 3 mjeseca, al što je tu je.

  13. #2613
    Kyra Ars avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    234

    Početno

    Brunaa, poslala sam ti mail.

  14. #2614
    peugeot206 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    101

    Početno

    Evo da se i ja javim nakon duuugo vremena. Vidim da ima lipih vijesti ovde. Jučer mi je bila punkcija a danas mi javili da je svih šest oplođeno i da će mi vratit 5 dan. Imam dobar osjećaj da će ovaj put bit dobitni jer sam u ovom postupku samo tako opuštena i uopće ne razmišljam ni o čemu. Svim curama želim puuuno sriće.
    Pozdrav svimaaaaa

  15. #2615
    bubaba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    184

    Početno

    Citiraj Loly prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure, evo jedna topla
    Sutra idemo u potragu za kojim plivačem, imamo dogovorenu TESE, i ni sama ne znam kako se osjećam, jer nam je ovo zadnja šansa.
    Ne znam što da očekujemo s obzirom da je i dr. P rekao da su nam šanse minimalne , jer mm ima visoki FSH.
    Javim vam se s vijestima, pusa svima (mislite na mene)
    Loly držim fige i mislim na tebe..sretno

  16. #2616
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj Kyra Ars prvotno napisa Vidi poruku
    Brunaa, evo me, nisam zaboravila...
    Dakle, dr. Č. radi pregled u jednoj privatnoj ginekološkoj ordinaciji. Evo ti broj: 021346146. Meni se čini da je cijena prihvatljiva, iako je danas naravno sve puno, posebno kad nam se u postupcima nakupi i ovo i ono. Ne navodim ti ime ordinacije i cijenu, jer ne znam bi li se to kosilo s pravilima foruma, a nažalost još ne mogu pisati pp. Ne znam znaš li da se nalaz kariograma čeka mjesec i pol dana? Čisto da znaš pa da se možeš isplanirati. I možda da kontroliraš željezo i feritin (ako već nisi) i s tim odeš kod dr. Č. Ionako bi ti rekla da to napraviš...
    Nadam se da sam pomogla...
    Jutro svima, zvala sam na taj broj i ne radi kod njih dr.Vida Čulić, također sam zvala opet u KBC SPLIT i oni su mi rekli da ni dr. Čulić ni dr. Lazić ne rade privatno nigdje.

  17. #2617
    bubaba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    184

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro,hvala na kavici, da te utješim meni je dr P.(ako mislimo na istog) reka prvi put nakon trasnsfera čestitam trudni ste jer je sve bilo savršeno a ono ništa,u utorak idem vadit betu al isto mislim da nema ni ovaj put ništa!tako da je u mom slučaju falija pa se nadam da je i u tvom!
    Nema crnih misli dok se ne utvrdi suprotno..držim ti fige..ja idem u četvrtak vaditi betu..mada ni ja nisam baš optimistična

  18. #2618

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Peugeot tebe sam se baš jučer nešto sjetila.kakva je bila stimulacija? 6e bravo ženo svaka čast.~~~~~~~~~~~~da je ovaj put dobitni.

  19. #2619
    Kyra Ars avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    234

    Početno

    Citiraj Brunaa prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro svima, zvala sam na taj broj i ne radi kod njih dr.Vida Čulić, također sam zvala opet u KBC SPLIT i oni su mi rekli da ni dr. Čulić ni dr. Lazić ne rade privatno nigdje.
    Žao mi je, Brunaa, ja sam dobila takvu informaciju, ne znam gdje je zaštekalo . Vjerujem da u KBC-u ne bi ni rekli da im djelatnici rade privatno. Probat cu još nešto saznati.
    Pozdrav svima...

  20. #2620
    bubaba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    184

    Početno

    Evo mene opet..ja u četvrtak idem vaditi betu. Ništa mi se ne događa i nemam nikakve simptome, samo od jučer često moram ići na wc...sad sam vjerovatno i neku upalu dobila

  21. #2621
    peugeot206 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    101

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Peugeot tebe sam se baš jučer nešto sjetila.kakva je bila stimulacija? 6e bravo ženo svaka čast.~~~~~~~~~~~~da je ovaj put dobitni.
    Od 2-6 dana sam bila na femari, pa na 2 menopura + 2 gonala (4 dana), pa na 2 gonala + 2 menopura + 1 cetrotida (3 dana). Dr. P. kaže da i nije baš nešto zadovoljan al je zadovoljan u odnosu na prošle postupke. A vidit ćemo šta će bit. Meni je najvažnije da sam mirna, a i muž mi kaže da mu u ovom postupku nisam uopće žugala i da je i za njega ovaj postupak prošao psihički mirno . Nadam se da ću ovakva ostat do bete . Kako si ti draga???

  22. #2622

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    bubaba sa simptomima ili bez...nema pravila.odmaraj i u petak nas razveseli sa lipo betom~~~~~~~~~~~~~~~~~~~.
    Peugeot jesi ga sama pitala za gonale,jer i ja sam ih mislila ubacit u sljedeći postupak?Tj tila sam ga pitat jer njih još nikako nisam probala.kako si bockala m i g jel ujutro jedne a pridvečer druge ili?Koliko e vraćate?
    Ja sam iz zadnjeg postupka izašla krajem 8.mj.sad sam se bacila na razne pretrage koje sam i davno mogla napravit ali sve nekako odgađaš i ideš iz postupka u postupak pa nikako.vadim željezo,feritin,za trombofiliju,neke imunološke,kariogram,koagulogram i svašta tako nešto.pa možda i tu nešto iščačkamo.naručila sam se i za pregled kod genetičarke na firule.uglavnom uvik se nešto događa.

  23. #2623

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    bubaba pobrkala sam dane~~~~~~~~~~~~za četvrtak i za lipu trocifrenu betu.

  24. #2624
    bubaba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    184

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    bubaba pobrkala sam dane~~~~~~~~~~~~za četvrtak i za lipu trocifrenu betu.
    Hvala ti draga vedre

  25. #2625
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Cure konačno sam došla do informacije nakon pozivanja 7 tel.brojeva. Ako nekoga zanima cijena genetskog savjetovanja u KBC SPLIT-FIRULE neka mi se javi na pp (da ne kršimo pravila foruma).

  26. #2626
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    Citiraj peugeot206 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da se i ja javim nakon duuugo vremena. Vidim da ima lipih vijesti ovde. Jučer mi je bila punkcija a danas mi javili da je svih šest oplođeno i da će mi vratit 5 dan. Imam dobar osjećaj da će ovaj put bit dobitni jer sam u ovom postupku samo tako opuštena i uopće ne razmišljam ni o čemu. Svim curama želim puuuno sriće.
    Pozdrav svimaaaaa
    ajme peugeot206 baš si me razveselila, super da će bit blastice, ajde nam popravi malo statistiku sa Cita malo smo zakazale u zadnje vrime! Držin ti figetine za lipu betu!

    bubaba ~~~~~~~~~~~za četvrtak!!

  27. #2627

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    Pozdrav cure, ako mi možete pomoći da li koja od vas zna je li CITO još radi određen broj postupaka preko HZZO-a
    Treba mi informacija je mozgamo gdje da ponovo pokušamo. Hvala!!!

  28. #2628
    Kyra Ars avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    234

    Početno

    Radi... Javi se direktno doktoru da te stavi na listu. Ako si stara pacijentica zna pozvati cim se ukaze mjesto.

  29. #2629

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    12

    Početno

    Pozdrav cure,
    čitam vaše postove i čini mi se da ste svi u Cita. Zar je u bolnici tako loše?
    Bili smo u Cita, dr. P nam je odmah predložio ICSI. S obzrom na cijenu naručila sam se sljedeći tjedan u bolnicu. Što mogu očekivati?
    Inače nisam iz Splita pa ne znam ni gdje moram ići (je li u novo rodilište?)
    Hvala vam na odgovorima

  30. #2630
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Kyra Ars da se i ovdje zahvalim!

  31. #2631
    Kyra Ars avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    234

    Početno

    Nema na čemu. Drago mi je da i ja mogu pomoci

  32. #2632

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    Citiraj Kyra Ars prvotno napisa Vidi poruku
    Radi... Javi se direktno doktoru da te stavi na listu. Ako si stara pacijentica zna pozvati cim se ukaze mjesto.
    A jesam stara sam pacijentica,hvala na info!!!!

  33. #2633

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj bubaba prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene opet..ja u četvrtak idem vaditi betu. Ništa mi se ne događa i nemam nikakve simptome, samo od jučer često moram ići na wc...sad sam vjerovatno i neku upalu dobila
    Ništa se ne brini i pozitivno razmišljaj
    Možda je to piškanje znak nečeg skroz lijepog. Uglavnom..javi nam u četvrtak lijepe vijesti..uz tebe smo

  34. #2634
    medena8 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    337

    Početno

    Citiraj koraljka prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure,
    čitam vaše postove i čini mi se da ste svi u Cita. Zar je u bolnici tako loše?
    Bili smo u Cita, dr. P nam je odmah predložio ICSI. S obzrom na cijenu naručila sam se sljedeći tjedan u bolnicu. Što mogu očekivati?
    Inače nisam iz Splita pa ne znam ni gdje moram ići (je li u novo rodilište?)
    Hvala vam na odgovorima
    U KBC Firule trebas ici u novo rodiliste, prizemlje u produzetku od glavnog saltera, na vratima pise "Humana reprodukcija" ... Bolnica je bolnica, privatnik je privatnik, sve ima svoje prednosti i nedostatke, ali idi sama pa odluci. U mom potpisu imas neke podatke, a pravilo je da pravila nema na ovom nasem putu! U svakom slucaju, SRETNOOOOO!!!

  35. #2635
    bubaba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    184

    Početno

    xena.mbk hvala ti ...evo još dva dana, a meni se čini dvije godine...

  36. #2636

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj medena8 prvotno napisa Vidi poruku
    U KBC Firule trebas ici u novo rodiliste, prizemlje u produzetku od glavnog saltera, na vratima pise "Humana reprodukcija" ... Bolnica je bolnica, privatnik je privatnik, sve ima svoje prednosti i nedostatke, ali idi sama pa odluci. U mom potpisu imas neke podatke, a pravilo je da pravila nema na ovom nasem putu! U svakom slucaju, SRETNOOOOO!!!

    Hvala puno! Mi smo tek na početku i po vašim pričama vidim da nas čeka težak put..., ali borit ćemo se...
    Idemo na prvi pregled sljedeći tjedan pa ću vidjet koliko bi trebalo čekat na postupak, a dotad štedim za Cito
    Koji dr. te vodio, koliko se čeka za postupak (vidjela sam da su u Zgu čeka i po godinu dana)?
    Jako sam sretna zbog tvoje "čudesne mrvice"

  37. #2637
    medena8 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    337

    Početno

    Citiraj koraljka prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala puno! Mi smo tek na početku i po vašim pričama vidim da nas čeka težak put..., ali borit ćemo se...
    Idemo na prvi pregled sljedeći tjedan pa ću vidjet koliko bi trebalo čekat na postupak, a dotad štedim za Cito
    Koji dr. te vodio, koliko se čeka za postupak (vidjela sam da su u Zgu čeka i po godinu dana)?
    Jako sam sretna zbog tvoje "čudesne mrvice"
    U Cita sam bila pacijentica dr-a Poljaka, a u bolnici dr-e Marusic. Mi stvarno uopce nismo cekali, na dogovoru sam bila 06.06., m stigla 08.06. i krenuli smo. Medjutim, nama to nije bio prvi postupak tako da smo imali svu potrebnu dokumentaciju ukljucujuci i nalaze ... Pretpostavljam da duzina cekanja ovisi o tezinu dijagnoze, a nasa nije bila obecavajuca... Sta god ti treba, samo se obrati, ovo nije jednostavan put, s ovim ovdje curama je svakako jednostavniji, ali nemoj pretpostavljati dugu borbu niti ista slicno, svaka je prica za sebe (tebi zelim sto kracu u ovom dijelu) i trebas vjerovat da svaka ima sretan ishod!

    Hvala ti od srca!

  38. #2638
    bubaba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    184

    Početno

    Citiraj koraljka prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala puno! Mi smo tek na početku i po vašim pričama vidim da nas čeka težak put..., ali borit ćemo se...
    Idemo na prvi pregled sljedeći tjedan pa ću vidjet koliko bi trebalo čekat na postupak, a dotad štedim za Cito
    Koji dr. te vodio, koliko se čeka za postupak (vidjela sam da su u Zgu čeka i po godinu dana)?
    Jako sam sretna zbog tvoje "čudesne mrvice"
    Koraljka, u Zagrebu se na postupak čeka cca 7 mjeseci. Ja sam u srpnju dobila termin za veljaču.
    Posljednje uređivanje od bubaba : 16.10.2012. at 12:17

  39. #2639

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    12

    Početno

    bubaba i medena8 hvala!!!
    Znači u Zagrebu se puno čeka, a u Stu ćemo, nadam se, doći brzo na red.
    Bila sam u Citu, pa mi je dr. Poljak dao koje nalaze moramo izvaditi, tako da s tim idem u bolnicu.
    Za sada su moji nalazi uredni, a MM oligoastenozoospermija

  40. #2640
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Drage moje evo novosti
    Mm je napravljena biopsija, uzeli su uzorak tkiva na 14 mista, a na 6 su nađeni spermiji
    Jedan uzorak je poslan na citologiju, a 5 su zamrznuli. Kaže dr. Romac da nema puno spermija, ali ima ih, a to je najbitnije.
    U ponediljak idem kod dr. P na dogovor za postupak, jedva čekam
    Svim curama sretno!
    Bubaba i Peugeot očekujemo lipe vijesti od vas!

  41. #2641
    medena8 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    337

    Početno

    Citiraj Loly prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje evo novosti
    Mm je napravljena biopsija, uzeli su uzorak tkiva na 14 mista, a na 6 su nađeni spermiji
    Jedan uzorak je poslan na citologiju, a 5 su zamrznuli. Kaže dr. Romac da nema puno spermija, ali ima ih, a to je najbitnije. ...
    Loly, prekrasne vijesti, bas si me obradovala !!! Od srca sretno!

  42. #2642
    peugeot206 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    101

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    bubaba sa simptomima ili bez...nema pravila.odmaraj i u petak nas razveseli sa lipo betom~~~~~~~~~~~~~~~~~~~.
    Peugeot jesi ga sama pitala za gonale,jer i ja sam ih mislila ubacit u sljedeći postupak?Tj tila sam ga pitat jer njih još nikako nisam probala.kako si bockala m i g jel ujutro jedne a pridvečer druge ili?Koliko e vraćate?
    Ja sam iz zadnjeg postupka izašla krajem 8.mj.sad sam se bacila na razne pretrage koje sam i davno mogla napravit ali sve nekako odgađaš i ideš iz postupka u postupak pa nikako.vadim željezo,feritin,za trombofiliju,neke imunološke,kariogram,koagulogram i svašta tako nešto.pa možda i tu nešto iščačkamo.naručila sam se i za pregled kod genetičarke na firule.uglavnom uvik se nešto događa.
    Pitala sam ga sama za gonale. Svaki dan u 13 30 me bockala Stefani i sve sam tada primala, gonale, menopure a posli i certotid.
    Ja sam zadnji put vadila kad sam tek išla u prvi postupak i od onda nisam ništa provjeravala. Kod mene je inače sve ok (osim blage sklonosti trombofiliji). Aj nadam se da će ti sve bit o.k.

  43. #2643
    peugeot206 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    101

    Početno

    [QUOTE=xena.mbk;2247638]ajme peugeot206 baš si me razveselila, super da će bit blastice, ajde nam popravi malo statistiku sa Cita malo smo zakazale u zadnje vrime! Držin ti figetine za lipu betu!

    Fala lipa draga ...


    Bubaba i Loly sretno!!!
    Posljednje uređivanje od peugeot206 : 16.10.2012. at 18:44

  44. #2644
    bubaba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    184

    Početno

    odlično Loly...držim fige...najbitnije je da plivača ima..

  45. #2645
    bubaba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    184

    Početno

    Peugeot 206...hvala ti ..
    ja evo kući, nemam nikakvih simptoma osim što mi je sinoć bilo loše i evo opet večeras...sve mi smrdi po friškom mesu , kojeg usput nema nigdi u blizini..kakve sam sriće sad ću popušiti neku crijevnu virozu..podignula sam uputnicu za betu..inače, to je moje prvo vađenje bete u zivotu..ako izdrzim do tada.

  46. #2646
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj bubaba prvotno napisa Vidi poruku
    Peugeot 206...hvala ti ..
    ja evo kući, nemam nikakvih simptoma osim što mi je sinoć bilo loše i evo opet večeras...sve mi smrdi po friškom mesu , kojeg usput nema nigdi u blizini..kakve sam sriće sad ću popušiti neku crijevnu virozu..podignula sam uputnicu za betu..inače, to je moje prvo vađenje bete u zivotu..ako izdrzim do tada.


    Peugeot i Loly, navijam za bingo postupke i ljetne bebice!

  47. #2647
    bubaba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    184

    Početno

    Maco papucarice, kako si nam ti?

  48. #2648

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    5

    Početno

    ej cure pozdravljam vas sve i ako mogu da se i ja priključima malo k vama.....ukratko naša dijagnoza jak sve,hormoni uredni,radila Hsg-uredan...MM-nakon operacije varikokele spermiogram se odlično popravio i ima 2 god je jako dobar al svejedno 4god bebe nema,nakon toga radili PCT.test i on KATASTROFA,preporučili inseminaciju i u Cita sam napravila tri za redom i ništa,sad u 11 mj sam u postupku za IVF u KBC.Split pa ćemo vidit šta će bit od toga.....e i imam jedno pitanje,može li se u bolnici tražit anestezija za punkciju budući da je moj prag tolerancije boli izrazito nizak a za taj postupak treba bit što mirniji da bi prošao što manje bolno a to je u mom slučaju nizvedivo.....oprostite na malo dužem postu ) veliki pozdrav svima vama hrabrim damama

  49. #2649
    bubaba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    184

    Početno

    anica0508 dobro nam došla...ne znam ti za anesteziju, ja nisam nikad bila u postupku za IVF...ali sigurna sam da ostale curke znaju..pozdravi i tebi..mada se je ne pronalazim u hrabrim damama ahhahah

  50. #2650
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    Citiraj anica0508 prvotno napisa Vidi poruku
    ej cure pozdravljam vas sve i ako mogu da se i ja priključima malo k vama.....ukratko naša dijagnoza jak sve,hormoni uredni,radila Hsg-uredan...MM-nakon operacije varikokele spermiogram se odlično popravio i ima 2 god je jako dobar al svejedno 4god bebe nema,nakon toga radili PCT.test i on KATASTROFA,preporučili inseminaciju i u Cita sam napravila tri za redom i ništa,sad u 11 mj sam u postupku za IVF u KBC.Split pa ćemo vidit šta će bit od toga.....e i imam jedno pitanje,može li se u bolnici tražit anestezija za punkciju budući da je moj prag tolerancije boli izrazito nizak a za taj postupak treba bit što mirniji da bi prošao što manje bolno a to je u mom slučaju nizvedivo.....oprostite na malo dužem postu ) veliki pozdrav svima vama hrabrim damama
    Draga anica0508 dobro nam došla, ja sam dva puta bila na punkciji u Cita. Prag boli mi je izrazito nizak (plačem u zubara hahahaha) i mislila sam kako će to sve proć s obzirom da u Cita ne daju anesteziju nego samo neki koktel protiv bolova ali promislim se ja i druge su priživile pa ću i ja! Svega sam se načitala i čula i zamišljala da će me užasno bolit i kako ću bit mirna i očekivala sam ajme joj ali na kraju je za mene to bilo skroz izdržljivo, ugodno nije ali nije ni tako strašno. Meni je to bilo kao kad vadiš vaginalne briseve (koji su mi grozni) pa malo jače. Najbitnije je da zaista kratko traje. Čula sam da u bolnici daju još bolji koktel nego u Cita. Iskreno da i daju anesteziju nakon šta sam već to iskusila ja bi je odbila. Ipak je svaka od nas priča za sebe....a ja samo iznosim svoja iskustva. Eto nadam se da sam ti malo olakšala i da ćeš nam što prije javit lipu vijest! Samo hrabro naprid do cilja!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •