Stranica 53 od 155 PrviPrvi ... 343515253545563103153 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,601 do 2,650 od 7735

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #2601
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Citiraj trantincica prvotno napisa Vidi poruku
    E pa mi bi trebali krenut za prag 2.2 .mirna nam je rezervirala u Parku nadam se mengi 28. Al svejedno smo gore 3. Na ultrazvuku! Jel vi znate tocan dan dolaska?
    mi ćemo isto najvjerojatnij biti u PArku
    ne znamo još točan datum, ovisi o nalazu 31.1 i početku stimulacije, ali oko 10og
    možda sse i vidimo

    tratinčice koje ste vi godište

  2. #2602
    trantincica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    221

    Početno

    Pa da,ak dodjete dok mi ne odemo i vidjet cemo se
    Ja 86. a MM 80.
    A vi? Kod vas je isto dijagnoza oligo/ azo spermija?

  3. #2603
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    mi smo oboje 72godište

    vidiš u mojem potpisu, hmm recimo da je uglavnom spermio problem al godine su tu

  4. #2604
    trantincica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    221

    Početno

    A postove gledam najcesce preko moba pa ne vidim potpise
    Sve je to relativno mislim..
    Nedavno smo culi kod doktora da je jedna sestra s internog ostala iz prve trudna kad je otisla u pfc,a 39. god. A sinoc mi prijateljica rece da je jedna njezina kolegica med.sestra objavila poziti.betu neki dan 40. god. I u pfc.)))) tako da za sve nas postoji nada))))
    Valjda ce s nama dvjema povecati statistiku uspjesnosti)) i naravno sa svimaaaa ostalim curama!!!!!!!!
    A kad tako nesto cujem..radujem se..i dopustim si mastati.....

  5. #2605
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    puno sreće cure, svakako nam povećajte statistiku i meni je tako lijepo čuti kad netko uspije

  6. #2606
    patuljchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    292

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    jel se meni čini da smo imali PID postupke, ali ne znam jel na teret HZZO-a, jel se cure sijećate tko je išao na predimplantacijsku dijagnostiku ali na teret HZZO-a?

    ajte napišite nick forumašice - HVALA
    Malo kasnim... Djevojčica mi ne da da idem svaki dan na forum
    Dakle, kao što su curke već rekle - ja sam išla na PGD u Prag, ali o svom trošku. HZZO ne pokriva PGD - smatraju postupak eksperimentalnim, naši doktori su mi kao alternativu predložili ICSI kod nas, i ako se trudnoća dovoljno dugo održi obavezni amnio, a off the record, su me poslali u PRag i rekli da ovdje nemamo što tražiti.
    Poz!

  7. #2607
    patuljchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    292

    Početno

    Citiraj opa prvotno napisa Vidi poruku
    POZDRAV CURE,
    EVO DA VAS OBAVIJESTIM DA SE 12.01. U 16.20 h RODILA NAŠA ZARA 2660 kg I 48 cm,POROD PROŠAO UREDU I PRIJE DVA DANA STIGLI SMO KUĆI I SAD SE PRIVIKAVAMO JEDNA NA DRUGU,DRAGE MOJE NEMOGU VAM OPISATI SREĆU KOJU OSJEĆAMO JA I MOJ M ŠTO SMO KONAČNO DOBILI NAŠU CURICU KOJU SMO IŠČEKIVALI DUGI NIZ GODINA NADAM SE DA ĆETE I VI UBRZO TU SREĆU I RADOST DOŽIVJETI KAD PRIMITE SVOJE BEBE PRVI PUT NA RUKE,SVIMA VAMA ŽELIM PUNO PUNO USPJEHA LIP POZDRAV
    Čestitke sretnim roditeljima i pusice malenoj princezi!

  8. #2608
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    opa, draga, čestitam!!!!!!

  9. #2609
    meki avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    93

    Početno

    opa čestitam!!!!!!

  10. #2610
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,736

    Početno

    Opa cestitkeeeee!!! Cure je li vam mirna rjesavala hotel ili ste si sami bukirali? Naime, mi krecemo za mjesec dana, pa ne znam da li da sama rezerviram hotel ili...?

  11. #2611
    trantincica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    221

    Početno

    Nama je Mirna rezervirala..ona kaze da njima jeftinije daju smjestaj pa smo njoj rekli da nam rijesi..

  12. #2612
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Cure,veli mi muz da se cijene hotela u ovom periodu nadju od 19 e noc sa doruckom i to dobrih hotela-potrebno je samo malo zagooglati
    ili upitati u turist.agenciji.Svaka cast Mirni,ali sumnjam da cete platiti manje od 40 e nocenje...

  13. #2613
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,736

    Početno

    Pa bas sam si nesto razmisljala da kod njih sada nije sezona pa da bi se moglo naci povoljno. Mislim da cu prvo pokusati sama. Hvala

  14. #2614
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Mi ipak nakraju odlučili da ćemo ići autom, teško nam je baš točno izračunati od-do

    Pitam ovdje jer nisam drugdje vidla ovakav protokol:
    Ja sam na tom nekom dugom protokolu, danas mi je 9.dan supresije depot Decapeptylom (10dc) i imala sam one predmenstrualne bolove i tamno smeđi iscjedak, jel moguće da je to spoting ili koji vrag??? Inače bi znala malo ali jako malo brljaviti prije M a sada sam i vadila hormone i savršeni su. Glava me rastura a glad ko u PMSu (ode vrit dijeta koja je do jučer dala -2kg). Sjećam se da je u kutiji pisalo da nisu zabilježene nuspojave ali opet nisam baš najdetaljnije čitala

  15. #2615
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Cure, jel vi idete na teret hzzo-a ili o vlastitom trošku? Pitam, budući da je nama u rješenju odobreno tri dana smještaja, pa da se znamo pripremit...Hvala

  16. #2616
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    mi idemo o svom trošku (nemam donaciju)

    meni jučer nakraju išlo i crveno, trbuh ko prvi dan M, napet i mali grčevi. Sada se izgleda smirilo, samo je tamno smeđe
    je vraga (bila upravo na wc)

    nikada još nisam to doživjela, nije sigurno M (10dc)

  17. #2617
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    linalena, piši u Prag.
    Sad je neko nedavno bio u istoj takvoj situaciji, i odgovor iz Praga je bio vadit E2, LH i progesteron i ako su niski sve se nastavlja, kao i napravit UZV.

  18. #2618
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    jesam pisala, smo me frka kad će odgovoriti

  19. #2619
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Podsjećam i na ovu temu za smještaj u Pragu http://forum.roda.hr/threads/67953-Smještaj-u-Pragu/page2 , na FB, na booking.com ima opcija Flesh deals, ko želi može naći povoljni smještaj..
    linalena, kad je hitno-brzo odgovore.
    Posljednje uređivanje od mare41 : 25.01.2012. at 08:23

  20. #2620
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jel vi idete na teret hzzo-a ili o vlastitom trošku? Pitam, budući da je nama u rješenju odobreno tri dana smještaja, pa da se znamo pripremit...Hvala
    Sejla ne obaziri se na odobrenih 3 dana smjestaja,jer HZZO ionako ne placa smjestaj nego vi(to oni pisu po nekom svom defaultu)
    te cete ostati gore koliko je potrebno za postupak.HZZO placa samo postupak i daje povrat troskova prijevoza u smislu 2 najjeftinije karte
    na destinaciji kojom putujete za 2 osobe(u svjezem transferu) ili za jednu( u FETu).

  21. #2621
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Hvala puno Sela! Tako da si znamo planirat! Ma bitno nam je da nam refundiraju za zahvat, a za ostalo se snađemo. Hosteli nisu skupi, kad smo bili na pregledu za 4 noćenja smo platili hostel sve skupa 66 E (istina, nije bila sezona).

  22. #2622
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Zvala ja sada doktoricu i kaže da je to uredu, dapače čak i dobro jer da to znači da se endometrij čisti

  23. #2623
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,736

    Početno

    jel netko možda zna kakva je situacija u hotelu klara? mrvicu je dalje od pfc-a nego belvedere, a mogli bi dobiti sobu (ako sada rezeviramo) za puno povoljnije nego što mirna riješi. ovako listajući nisam naišla na nekoga tko nije bio zadovoljan, ali ako netko zna iz prve ruke bilo bi dobro čuti.i još nešto....koliko vremena imamo za doći u prag nakon štoperice? naime, idemo autom i imamo 1000 km za proći. hvala

  24. #2624
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Rominka, jako lijepo izgleda hotel, po kojoj je cijeni sad? Nama za 750 km treba oko 8 sati otprilike...ukucaj u via michelin.com pa ćeš vidjeti...

  25. #2625
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,736

    Početno

    ako sada rezerviram, možemo dobiti sobu za 202 eura, s time da ako otkažemo do dva dana unaprijed ne naplaćuju ništa. trebalo bi nam oko 9 i pol sati. nadam se lijepom vremenu krajem veljače.

  26. #2626

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    ako sada rezerviram, možemo dobiti sobu za 202 eura, s time da ako otkažemo do dva dana unaprijed ne naplaćuju ništa. trebalo bi nam oko 9 i pol sati. nadam se lijepom vremenu krajem veljače.
    ako rezerviras preko booking.com i uz sobu postoji naznaka "besplatno otkazivanje" u tom slučaju do 24 sata prije nego je rezervacija mozes također besplatno otkazati. U svakom slucaju baci malo pogled na navedenu stranicu
    Posljednje uređivanje od Ona koja nije pisala : 25.01.2012. at 16:07 Razlog: kkk

  27. #2627

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    12

    Početno

    Ne vezano sa smjestajem...
    Nisam bas imala zivaca proci svih 53 stranica, pa mozda ovo vec ima.

    Ako kome treba informacija: potrebni nalazi za donaciju jajnih stanica u PFC (s tim da je moj problem je VRLO nizak AMH i visok FSH!!!)
    Javila sam se prvi put Mirni mail-om i javila se nakon 20 min:
    Standarni testovi:
    - kompletan internistički pregled EKG, krvna slika, jetrene probe, urikult, pregled srca i pluća sa zaključkom da je žena sa internističkog gledišta zdrava i da nema ozbiljnih kroničnih oboljenja kao ni familijarnu skponost prema trombozi
    - pregled materice,endometriuma i jajnika na ultrazvuku,
    - briseve kojima se otkrivaju specifične infekcije (Chlamydie,Mykoplazma i Ureaplazma)
    - preventivni citološki PAP test sa grlića materice
    - kod žena kojima je rađena neka operacija na materici dobro je napraviti kontrolni histeroskopski pregled kavuma (šupljine materice) -krvnu grupu i rh faktor je potrebno uraditi kod oba partnera.

    Kod muškarca su neophodni testovi za prenosne bolesti: HBsAg(žutica B), HCV(žutica C), HIV (AIDS) i VDRL (sifilis).
    Takodjer moramo znati kada je radjen zadnji spermogram i kakav je nalaz bio, molim Vas da nam pošaljete kopiju.

    Postupak donacije jajnih stanica ukratko će izgledati ovako:

    1. Moramo primiti Vaše podatke (u prilogu): osobne podatke, krvne grupe, karakter ciklusa, informacije za donora, na temelju kojih ćemo za Vas pripremiti odgovarajuću donatorku

    2. Planirat ćemo sinhronizaciju ciklusa izmedju Vas i donatorke, Vaši ciklusi moraju biti paralelni. Donatorku ćemo prilagoditi Vašem ciklusu, i Vi ćete primiti detalje o postupku i terapiji koju morate uzimati. O svemu ćete obavijestiti svog ginekologa.

    3. Kod nas morate biti na dan kada se kod donratorke radi apsiracija jajnih stanica

    4. Dobivene jajne stanice oplodjuju se spermatozoidima supruga (ICSI metodom http://www.pragueivf.com/sr/metode-lijecenja/icsi/) i embrioni se razvijaju 3 dana izvan tijela, razvoj praćem sustavom permanentnog monitoringa http://www.pragueivf.com/sr/metode-l...voja-embriona/ , nakon cca 3 dana embrioni se vraćaju kod Vas u maternicu, boravak u Pragu još jedan dan, i možete planirati put kući.

  28. #2628
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Jane, hvala ti na postu, ovaj dio o potrebnim pretragama ćemo molit moderatoricu da nam zalijepi na prvu stranu.
    Inače, svi podaci za HZZO i o klinikama se nalaze na PRVOJ strani.

  29. #2629
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    hvala jane, mi smo to sve obavili još prošle godine kad smo išli na pregled, međutim vidjela sam po postovima da se neke pretrage obavljaju neposredno pred zahvat (na zarazne bolesti). Jel to moramo obavit tu pred odlazak ili će nam to obaviti tamo (mi idemo u 6.mj, sutra idem na redoviti ginekološki napravit papu, al onda pretpostavljam da više neće vrijedit?)

    hvala

  30. #2630
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,736

    Početno

    S obzirom da mi idemo na donora, a do sada su moji nalazi bili uvijek dobri - školski, sada mi je Mirna rekla da ne moram sve ponavljati, čak nisam uopće radila prohodnost jajnika. U biti odradila sam hormone, papu, internistu, kks i anesteziologa... I ono sto me čudi jest da nisam radila zaraze opet, ali valjda to oni tamo naprave zar ne?

  31. #2631
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Hvala Rominka! I kod mene je donacija i moji su nalazi isto bili uredni, tak da se valjda neće trebat ponavljat (sve kopije imaju tamo). Naravno da ću ih još pitat kad dobijem datum, ali me zanimalo, jer traje dok se sve to opet napravi i prikupi...

  32. #2632
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,736

    Početno

    Ja sam sada uspjela sve odraditi u dva tjedna, ali su mi kidali živce gdje god sam dosla ( pripisujem to manjoj sredini). Sada skupljam lijekove - dobila sam kratki protokol, i pripremama se za uživanje do kraja ove godine bas čekam mail od mirne da vidim trebali još nesto obaviti.

  33. #2633

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    Daj mi reci ili posalji na pp koliko dana i kada, u kojem terminu je 200 eura

  34. #2634

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    rominka evo na bookingu dvokrevetna soba u periodu od 24.02 do 28.2, hotel klara 104 eura, neznam ttvoj termin i broj dana, ali cini mi se ok.
    Posljednje uređivanje od Ona koja nije pisala : 25.01.2012. at 20:48 Razlog: kk

  35. #2635
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,736

    Početno

    baš sam i ja preko bookinga gledala i našla super povoljno. a taj hotelčić mi se čini sasvim ok, no to ćemo suditi tek kad se vratimo

  36. #2636

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    baš sam i ja preko bookinga gledala i našla super povoljno. a taj hotelčić mi se čini sasvim ok, no to ćemo suditi tek kad se vratimo
    ajd super, koliko manje u odnosu na prethodnu cifru koju si navela? Iz osobnog iskustva, blizina hotela i klinike mi vise nije prioritet. sad mi je cilj biti u vise razlicitih hotela, treba nesto pametno izvuci iz ove nase situacije

  37. #2637
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Od tog prikupljanja dokumentacije me sve strah da nešto neću stići, iako će mi naravno sve na vrijeme javit. Mislim da će i kod mene bit kratak protokol kolko znam, al se volim unaprijed informirat hvala Rominka, i sretno!!!!

  38. #2638
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,736

    Početno

    Citiraj Ona koja nije pisala prvotno napisa Vidi poruku
    ajd super, koliko manje u odnosu na prethodnu cifru koju si navela? Iz osobnog iskustva, blizina hotela i klinike mi vise nije prioritet. sad mi je cilj biti u vise razlicitih hotela, treba nesto pametno izvuci iz ove nase situacije
    mirna rezervira belvedere, ali mala je razlika između njihove povoljne cijene i redovne (svega 1 euro) i to na tjedan dođe nekih 350-360 eura, a u klari nas dođe 202,30 sa boravišnom i pdv-om. imaju kao javni parking 4 eura na dan. to što kažeš, blizina hotela i klinike mi ne igra neku veliku ulogu. nadam se lijepom vremenu.

  39. #2639
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,736

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Od tog prikupljanja dokumentacije me sve strah da nešto neću stići, iako će mi naravno sve na vrijeme javit. Mislim da će i kod mene bit kratak protokol kolko znam, al se volim unaprijed informirat hvala Rominka, i sretno!!!!
    to sam i ja mislila, pa sam se na kraju iznenadila kako sam brzo riješila. mene je više šokiralo ponašanje medicinskog osoblja koje se krajnje bezobrazno ponijelo prema meni...ali to je već neka druga priča. stići ćeš sve, ne brini

  40. #2640
    trantincica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    221

    Početno

    Cure ja za dan dva trebam mengu dobiti i 2. D.c. pocinjem sa gonalom pa me zanima dali se ja taj drugi dan mogu poceti pikati oko 8 sati navecer ili bi to bilo kasno????

  41. #2641
    simicv avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    143

    Početno

    Bok cure svima od srca želim uspjeh u Pragu.

    I ja sam krvarila prije postupka, no sve je prošlo ok.

    Kao što sam napisala, sa IVF sam počela 2000.g(prije su me operirali do besvijesti).
    Iako mlada u Zagrebu nisam uspjela, ni na VV, ni u IVF ni na Sv Duhu, ali i Maribor je bio pušiona.

    Sada u 46oj godini trudna sam sa blizancima iz prve u Pragu.
    Good luck!!!

  42. #2642
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,736

    Početno

    Hotel bukiran, putovnice spremne, sve dogovoreno. Fali mi još nesto sitno lijekova, ali valjda će se i to rijesiti. Sad treba dočekati slijedeci ciklus i čekati Božić da se porodimo

  43. #2643
    trantincica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    221

    Početno

    Simicv ))))))))) sad imam jos vise nade.....nadam se da su pravi carobnjaci u pragu i da nece kod mene pogrijesiti)))

  44. #2644
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    simicv prekrasno i inspirativno

    izgleda da će meni punkcija pasti subotu ili nedelju i sada razmišljam (paranoično) dal je bolje malo pomaknuti početak stimulacije pa da bude u ponedjeljak

  45. #2645
    trantincica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    221

    Početno

    Ee i ja sam sebi sve ljepo isplanirala,i pila duphaston da menga dode kad ja hocu i evo danas trebala doci da se sutra pikam i nje nema....i sad me frka....pila sam ih dva mjeseca i menga mi dolazila 5. dan kako prestanem piti a sad...panika me pocinje hvatati...

  46. #2646
    kockica1 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    151

    Početno

    tratincice i moj je takav bio pocetak s gonalima,pa sam poslala mail da pitam dr kad da se pikam i rekao je da je najbolje od 12-14 h.sad neznam ti odluci kad ces ali uvjek radi u isto vrijeme...
    linalena nema veze kad ti spada punkcija,oni ti rade i sub i ned. meni je u ned.spala punkcija,a moze ti se desiti da ti produze jedan dan protokol i eto ga,zato pikanje skolski kako pise...

  47. #2647
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Drage Prazanke....koliko mogu vidjeti po vecini postova, Prag je destinacija vecinom za donacije js ili sp? (ispravite me ako sam u krivu), pa me interesuje kakvi su rezultati generalno za npr. idiopate poput mene i supruga sa 2 neuspjesne VTO...bolje od MB ili...? Koliko se ceka izmedju postupaka min. Da li vec nakon neuspjeha iz MB iz ovog mjeseca u Prag mogu doci na red za par mjeseci? I da, pominjete ako se ne varam 2 klinike..koja ima bolje rezultate i kakva su iskustva pokusavalica na jednoj odnosno drugoj knici? Hvala svim saborkama za korisne info...

  48. #2648
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Maja, ja sam bila na konzultacijama u klinici Pronatal u Pragu (radi se o donaciji jajne stanice) na termin se inače nakon razgovora čeka oko 6 mj. (barem je meni tako rečeno). Dosad imam pozitivna iskustva s njima, i jako brzo odgovaraju na mail.

  49. #2649
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    maja, zbog zakona u hr puno parova ide u prag u redovne postupke, imas na prvoj strani podatke za obje klinike pa im se javi, u pfc se ipak manje ceka

  50. #2650
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Rominka, kad krećete? Treba još koja info na pp?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •