Stranica 79 od 155 PrviPrvi ... 2969777879808189129 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,901 do 3,950 od 7735

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #3901
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    BlueBella, sejla, opasne ste cure
    Jadzia, dobro došla
    mare41

  2. #3902
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Cure, pomoc! Nocas sam primijetila blijedo rozi iscjedak, ali je u njemu bilo i malo sukrvice. Prepala sam se i jedva cekala jutro da posaljem Marini poruku. Rekla je da ne brinem i da to moze biti od Utrogestana, ali ako se pojaca da dodem sutra na pregled. Jutros vise nije bilo nista i bez frke s utricima, ali kad sam si sada stavljala bilo mi sukrvice na prstu, i opet rozi iscjedak...je li kojoj od vas tako bilo? Bas brinem

  3. #3903
    patuljchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    292

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, pomoc! Nocas sam primijetila blijedo rozi iscjedak, ali je u njemu bilo i malo sukrvice. Prepala sam se i jedva cekala jutro da posaljem Marini poruku. Rekla je da ne brinem i da to moze biti od Utrogestana, ali ako se pojaca da dodem sutra na pregled. Jutros vise nije bilo nista i bez frke s utricima, ali kad sam si sada stavljala bilo mi sukrvice na prstu, i opet rozi iscjedak...je li kojoj od vas tako bilo? Bas brinem
    Draga Sejla, prije svega, da zaželim tebi i drugim praškim putnicama naš rezultat....
    Kaj se tiče rozog iscjetka - to si najvjerovatnije sa stavljanjem utrogestana si iziritirala rodnicu. To ti se i meni dogodilo, i to naaaakon transfera (jednom prije bete, i jednom nakon bete ali prije prvog uzv-a) - oba puta sam premrla od straha - a onda mi je dr. prokljuvila u čemu je stvar. KAd sam počela utriće uzimat oralno, rozi iscjedak nestao... Švrčica sad drijema kraj mene . Ponavljam ti savijet koji su meni dali - prije nego staviš utriće namoći ih (tako su mi rekli - ja to nisam radila pa me nemoj pitati sa detalje ove operacije) tako da klize uz stijenke, pa da te ne 'ogrebu'. (ogrebat se možeš i sa prstom, btw. pa pripazi). Smisao je u tome da su stijenke zadebljane i prokrvljene pa su zato u toj fazi ciklusa izrazito osjetljive. S druge strane, kažu da je bolje uzimati utriće vaginalno nego oralno jer da je bolji učinak i manje ti je mučno. Zato se moje rješenje ne preporuča, ali eto... kod mene je imalo sretan ishod. Sretno i tebi!

  4. #3904
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Patuljchice, puno, puno hvala!!! i ja vjerujem da je od toga, al evo preplasila sam se bas...svaki put kad idem na wc me strah da cu vidjet krv...oralno ih jos necu prije nego se posavjetujem sa dr u klinici, al cu probati s umakanjem u vodu!

  5. #3905

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    16

    Početno

    Sejlice, puno, puno ti sreće želim. Moraš i radi mene! Kad vidim kak tebi ide dobro, odmah se ja veselim svom postupku!

  6. #3906
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Hvala ti Jadzia Tebi sretno donosenje odluke i planiranje

  7. #3907
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Bluebella, nadam se da je transfer dobro prosao i da je sve super! Puno ~~~~~~~~~~~~~~ za dalje

  8. #3908
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    embrio transfer obavljen... vratili smo dvije morule, a cetiri su nam ostale zamrznute. doktorica sonja i embriologinja su jako zadovoljne razvojem embrija i kazu da ne mogu biti bolji i pravilniji. endometrij odlican... sad samo ostaje cekanje bete


    sejla ~~~~~~~~~~ za tvoj ET

  9. #3909
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Bluebella

  10. #3910
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    BBella, sjajno!
    sad čekamo sejlu...

  11. #3911
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    (cure, jel da da je prag čaroban, a klinike divne)

  12. #3912
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    BBella, sjajno!
    sad čekamo sejlu...
    x

  13. #3913
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    (cure, jel da da je prag čaroban, a klinike divne)
    Prag je super, cak je i moj dragi postao romantican ovdje... a PFC sve pohvale bez obzira na rezultat ...

    kad se vratim budem malo opsirnije opisala svoj boravak, hotel, kliniku i ostale utiske..

  14. #3914

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    đurđevac
    Postovi
    37

    Početno

    Draga Sejla mislim na tebe i želim ti svu sreću ovog svijeta.
    Bluebella držim fige

  15. #3915
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    BBella, miriši na dobro....stvarno dobro
    Sejla, puno sreće mila
    Meni je Prag grad iz bajke i zaista vam iskreno zavidim što ste sada tamo. Iskoristite svaku minutu za uživanje!

  16. #3916
    prag_mm avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, pomoc! Nocas sam primijetila blijedo rozi iscjedak, ali je u njemu bilo i malo sukrvice. Prepala sam se i jedva cekala jutro da posaljem Marini poruku. Rekla je da ne brinem i da to moze biti od Utrogestana, ali ako se pojaca da dodem sutra na pregled. Jutros vise nije bilo nista i bez frke s utricima, ali kad sam si sada stavljala bilo mi sukrvice na prstu, i opet rozi iscjedak...je li kojoj od vas tako bilo? Bas brinem
    Pozdrav svima prije svega

    Sejla koliko se sjecam to je i moja draga imala! Pored toga i krvarenje. Sada je nasa ljepotica pored nas.


    Inace moja ljepsa polovica je u tolikoj guzvi oko Marije da Vam se i nestigne javiti. Veliki razlog tome je i moje odsustvo. Ovaj prekrasni kapitalizam me je odovjio od mojih cura. Tako da ih vidim samo vikendom.
    Inace sve ide svojim tokom uz manje probleme.

    Drage cure zelim Vam svu srecu ovog svijeta.

    mare41
    Obecao sam svojim curama cim prode ova vrucina-jednu kavicu u Zagrebu s tobom moja velika je zela da upoznam andela ovog foruma

  17. #3917
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    prag_mm, držim te za riječ! (krasna ti je žena, a ni ti ne možeš biti lošiji)

  18. #3918
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    evo nas i ovdje http://www.pragueivf.com/sr/o-nama/boravak-u-pragu/ na dnu stranice, mali su postali dio velikih

  19. #3919
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Hvala vam svima na podrsci Dobro sam, nakon onog prekjucer vise nije bilo tog brljavljenja tako da sam se umirila Jucer nam je javljeno da nase stanice dobro napreduju, 9 je odlicnih i jedna malo sporija ali jos uvijek dobra Sutra je transfer, samo jos moraju javiti u koje vrijeme Naravno da uzivamo u predivnom gradu, a i za kliniku same rijeci hvale!!

  20. #3920
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    mare
    sejla odlično, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  21. #3921

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Dobila sam danas od hzzoa da trebam dopuniti dokumentaciju. Traze me hsg i antimulerov hormon.za ovo drugo nisam nikad cula pa jel mi moze neko reci di se to obavi i kolko se ceka

  22. #3922
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    marijakr imaš pp

  23. #3923
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    marijakr, AMH se vadi na VV na uputnicu ili ili u Vinogradskoj za 270 kn, i nije bitno koji je dan ciklusa (izmišljavaju ti taj amh)
    sejla~~~~~~~~~~~~~~

  24. #3924

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj marijakr prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila sam danas od hzzoa da trebam dopuniti dokumentaciju. Traze me hsg i antimulerov hormon.za ovo drugo nisam nikad cula pa jel mi moze neko reci di se to obavi i kolko se ceka
    AMH možeš napravit na uputnicu u VV. ja ga radila prošli tjedan i iznenađujuće je brzo bio gotov. gotovo mjesec dana nisu radili jer nisu imali reagensa, pa su sad valjda imali puno uzoraka te su tako požurili . . meni su rekli da se samo javim 3 Dc na šalter na drugom katu. nisam se naručivala. inače, ja sam isto dobila odbijenicu od HZZO i traže da ponovim nalaze. uspjela sam ih preduhitriti i napraviti nalaze koje traže prije nego što sam dobila odbijenicu. Tako da sam malo dobila na vremenu. Ostaje mi samo da naprevim AFC - koji ne znam kada ću i gdje. Inače, ja sam od doktorice u HZZO ( žena je stvarno bila susretljiva) saznala da ako neki nalaz ne stignem napraviti , da predam žalbu bez njega , jer je rok za žalbu 15 dana.
    eto, ne znam jesam li ti što pomogla. SRetno.
    Ako netko zna gdje da napravim AFC - i koji dan ciklusa.. bila bi zahvalna na info.

  25. #3925

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Znaci treci dan ciklusa radim taj hormon. Napravit cu to a zalbu cu im sastavit radi hsga,ja na inseminaciju kod koje imam deset posto sanse u prag nejdem. Ako imam pravo na sest postupaka sta glume,inseminacije im poklanjam.

  26. #3926
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    cure, amh se NE radi 3. dan ciklusa! radi se bilo koji dan ciklusa.
    AFC su antralni folikuli i gleda ih bilo ko na uzv, bolje ići kod mpo dr-a, a može ih se vidjeti bilo koji dan ciklusa, a onda kad se kreće sa stimulacijom-gleda ih se početkom ciklusa da se može odredit stimulacija.

  27. #3927
    patuljchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    292

    Početno

    Cure koje predaju zahtjeve HZZO-u - ako niste napravile sve nalaze i zato su vas odbili, ne trošite vrijeme na žalbu i uz nju predaju nalaza, nego podnesite novi zahtjev! JEdno je medicinsko viđenje stvari, a drugo pravno. U žalbi se (pravno gledano - po definiciji) ne mogu isticati nove činjenice i novi zahtjevi, dakle niti predavati novi nalazi. ako su vas odbili jer niste napravile neki nalaz, a vi ga naknadno napravite pa šaljete u žalbi, u stvari priznajete da su vas utemeljeno odbili - niste imali nalaze. Ne znam jesam li ovo dobro objasnila, nadam se da me kužite... Dakle, pravno, dostavljanje nalaza uz žalbu nema nikakvog efekta. Pametnije bi bilo (pogotovo što stvarno puno cura ovdje predaje te zahtjeve i pišu svoja iskustva) prije podnošenja zahtjeva raspitati se, prikupiti svu dokumentaciju pa tek onda slati, a ne na blef trošiti vrijeme.
    Sretno svima!

  28. #3928

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Ja prije dvije godine nisam trebala radit hsg niti taj muler hor. Jedino kaj nisam dobila ljekovea sad daju i lijekove

  29. #3929

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    16

    Početno

    Jel mi možete reći tko podnosi zahtjev za Pronatal, odnosno oplodnju doniranom j.st.: moj ginekolog ili liječnici gdje sam do sada išla na pokušaje IVF-a (bolnica sv duh)? Moj ginekolog me ponovo uputio kod dr Baumana jer veli da mi je to sigurnije za HZZO.
    Vidim da spominjete nalaze koji idu uz zahtjev, koliko moraju biti stari? Moji su godinu dana pa sam danas uzela uputnice za ponavljanje pretraga jer su me to tražili i iz Pronatala.

  30. #3930
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Jadzia, MPO doktor ti ispunjava zahtjev, a sad će ti nalazi onda biti friški, negdje se inače računa da vrijede do 6 mjeseci, al ovisi kako za što.
    sejla~~~~~~~~~~~~~~~

  31. #3931
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Drage moje… evo mojih dojmova o klinici i našem boravku u Pragu

    PUT DO PRAGA…. Vlak….
    Linija ZG – Prag je zaista super. Presjeda se u Beču ali se ostaje na istom peronu, tako da nema trčanja i panike. Stigne se i koji sendvič kupiti. Isto tako je i za povratak.
    Na putu do Praga smo bili skoro cijelo vrijeme sami u kupeu što nam je bilo super jer smo gledali filmove i spavali. Vlak od ZG do Beča je puno bolji i udobniji nego od Beča do Praga.
    Na putu nazad (Prag – Beč) je bila užasna gužva + vani je bilo preko 30C, svi prozori su bili otvoreni ali je i dalje bilo užasno sparno i zagušljivo. Od Beča do Zagreba je već bilo bolje jer je vlak imao klimu a čim smo prošli zadnju stanicu u Austriji ostali smo sami u kupeu i tako do Zagreba.
    Slijedeći put ako budemo išli vlakom, obavezno uzimamo prvi razred jer je gužva puno manja, doslovno desetak ljudi u cijelom vagonu. Htjeli smo i ovaj put ali nas je baba na kolodvoru odgovorila jer po njenom je to nepotrebno a cijena je 50% gore. Loš savjet!!!

    HOTEL… - Parkhotel
    Sobe su uredne, na recepciji dobro pričaju engleski i ljubazni su. Doručak srednja žalost…. Svaki dan isto s tim da je više prilagođen turistima iz engleske i usa koji ujutro jedu pečeni krumpir, grah, rižoto i sl. ima tu i jaja i narezaka, ali to dosadi nakon tri dana.
    Jedino mi nije jasno zašto su nam tete spremačice svaki drugi dan ostavljale ručnik manje u kupatilu, tako da smo od početnih 5 ručnika zadnji dan ostali sa dva…
    Internet u sobi ima (priključak za kabl, nema wifi), wifi samo na recepciji.

    KLINIKA PFC
    Ova klinika bi trebala svim privatnicima koji bave mpo služiti kao primjer kako bi to trebalo izgledati.
    Ne mogu ju usporediti sa našim bolnicama jer nisam niti u jednoj bila (osim vađenja krvi u vinogradskoj) i ne znam kako mpo izgleda u našim privatnim i državnim bolnicama, ali dovoljno mi je što čitam na forumu.
    Doktorici Sonji skidam kapu, svaka joj čast, nakon razgovora s njom iznad glave ti ne ostane niti jedan upitnik. Strpljiva je i profesionalna. Čak me i ohrabrivala da se popnem na stol za punkciju jer je moja prva reakcija bila „ne mogu“.. bilo me strah anestezije (to mi je bila prva u životu). Na kraju je super prošla i više ne bi pristala ići na punkciju bez anestezije.
    Nakon punkcije je slijedio odmor u sobi, pa onda razgovor sa dr. Sonjom, koja je objasnila sve o tome što će oni sad raditi, te koje su kvalitete jajne stanice. Svaki dan nakon punkcije nam je Mirna javljala koja je situacija sa našim embrijima i kako napreduju.
    Zanimljivo je to da nakon punkcije u Sloveniji kod dr. Reša nisam mogla hodati cijeli dan od bolova, a nakon punkcije u PFC-u sam išla u skitnju gradom., mislim da to dovoljno govori tko radi dobar posao.
    Na dan transfera prvo nam je embriologinja pokazala snimke kako su se naši embriji razvijali i napredovali, te zašto su se odlučili vratiti baš ova dva koja mi vračaju, odgovorila je na sva naša pitanja, te je nakon toga MD otišao na cugu, a ja u sobu za odmor pa na transfer. Dr. Sonja je za cijelo vrijeme transfera objašnjavala šta radi i pokazivala mi na monitoru. Nakon transfera opet odmor od cca sat vremena, te nakon toga zajedno sa dragim kod dr. Sonje u ordinaciju gdje nam je ona objasnila sve za dalje.
    U klinici koliko sam primjetila uglavnom prevladavaju pravi sa područja EX YU, te smo se sprijateljili sa nekima od njih.
    Bez obzira dali ću ostati trudna nakon ovog postupka ili ne, sigurna sam da su u klinici dali sve od sebe.
    Moja preporuka svim parovima koji si mogu priuštiti PFC o svom trošku je da ne gube vrijeme i novac po nekim privatnim klinikama po hrv i slo koje ti ne mogu pružiti sve usluge koje su ti potrebne za kvalitetan mpo.

    MJENJAČNICE….
    Na povratku doma sam dragom rekla: „Česi i njihove Krune“…
    Malo gdje prihvaćaju Eure, kreditne kartice također… samo Krune.
    Mjenjačnice uglavnom imaju visok postotak provizije (Commision) iako na mnogima piše Commision 0% (to se u skoro svim mjenjačnicama odnosi na transakcije iznad 500€)
    MD je tri puta mijenjao Eure i svaki put je rekao da su ga prevarili, dok ja nisam otišla u mjenjačnicu Inter change i pitala koliko mogu dobiti Kruna za 100 €, prvo mi je ponudio 2350 CZK, na što sam mu odgovorila da mi je to premalo, pa me tip pitao koliko očekujem da bi trebala dobiti, moj odgovor je bio 2500CZK, na što mi je on ponudio 2450CZK (što je super tečaj) i na to sam pristala, te mi je još dao i njihovu VIP karticu s kojom uvijek mogu po boljem tečaju mijenjati Eure.
    I za kraj.. jedan mali savjet: mjenjačnicu na željezničkom kolodvoru izbjegavati u širokom luku… kao i taksiste na kolodvoru… od kolodvora do Parkhotela su nam htjeli naplatiti 25€ a vožnja traje cca 10 min.. na sreću odustali smo i podzemnom otišli do hotela.

    GASTRONOMIJA
    Prag je pun restorana i pubova. Ne postoji mjesto gdje možeš doći i samo popiti pivo ili kavu a da ti ne nude jelovnik. Hrana im je ukusna, gdje god da smo jeli bilo je fino.
    Preporučila bi jedan talijanski restoran Peperoncino (www.restaurant-peperoncino.cz) koji se nalazi u blizini PFC klinike. Vlasnika smo slučajno upoznali u pub-u dok smo gledali tekmu, tip je makedonac, živio je dugo u Italiji i oženio je Čehinju, te sad ima talijanski restoran. Bili smo dva puta na ručku i bilo je odlično, a cijene su umjerene.

    ZAKLJUČAK… Prag je definitivno prekrasan grad za posjetiti. Puno sam putovala po svijetu, al ovo je najromantičniji grad u kojem sam bila, pun je turista, živ i veseo. Jedna naša forumašica je rekla da je Prag najbolje mjesto za otići na mpo…. sad kad sam se vratila mogu se samo složiti s njom…


    toliko od mene

  32. #3932

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    BBela hvala na detaljnom opisu,i mi definitivno razmisljamo o toj klinici,mozes li mi dati broj mob od Mirne? I da li oni imaju metodu PICSI +IMSI,jer MM ima OAT i mislim za nas problem to je najbolja metoda?

  33. #3933
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj anaši1507 prvotno napisa Vidi poruku
    BBela hvala na detaljnom opisu,i mi definitivno razmisljamo o toj klinici,mozes li mi dati broj mob od Mirne? I da li oni imaju metodu PICSI +IMSI,jer MM ima OAT i mislim za nas problem to je najbolja metoda?
    http://www.pragueivf.com/sr/o-nama/mirna/ ovdje su ti kontakt podatci od Mirne
    PICSI imaju, za IMSI ne znam ali nazovi pa pitaj, a ako se odlučiš otići pusti doktore da odluče koju metodu će vam raditi, vjeruj mi, oni će preporučiti ono što je najbolje za vas.

    sretno i nadam se da si nam ti jedna od slijedećih koje putuju u Prag

  34. #3934
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Bluebella, hvala ti na korisnim podacima. Mi smo trenutno u postupku, ali ako ne uspije, već smo se 90% odlučili za PFC.

    Može li mi netko odgovoriti na pitanje kako tamo tretiraju nas s nižim AMH, kakva je stimulacija i koliko ste stanica dobile?

  35. #3935
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    BBella, baš mi drago da ste zadovoljni sa svim, mi smo toliko gore domaći da smo presubjektivni.
    Konfuzija, hop je bila zadnja praška low responder trudnica, al puno puno niži AMH od tvog.
    Posljednje uređivanje od mare41 : 20.06.2012. at 13:34

  36. #3936
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    Konfuzija, hop je bila zadnja praška low responder trudnica, al puno puno niži AMH od tvog.
    Johoj, mam mi krila rastu. Ova Mare bi trebala biti trener nacionalne reprezentacije.

  37. #3937
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj hop prvotno napisa Vidi poruku
    Eto drage čehinje, ja čekam , kako naša draga mare kaže.
    Eto kratki sažetak, imala sam 9 folikula, doktorica je ispunktirala 8 i od toga 8 jajnih stanica 6MII I 2GV i od toga 5 embrija, 2 stavljena , tri su zaleđena.
    Svima curama koje su čekalice i koje se spremaju i naravno koje su trenutno u našem gradu, sve najbolje od srca !
    konfuzija, moja mila hop ima amh 5,5; godina 28, sad ne mogu naći stimulaciju, al mislim-kratki protokol s cetrotide s 4 gonala (nisam ziher), evo sam je citirala,
    hop draga-ako nas čitaš-veeeeliki pozdrav i kiss!

  38. #3938
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    mare41 si

  39. #3939
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Sonja, i ti si moje

  40. #3940

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    Cure,molim vas za pomoc,dal PFC ili PRONATAL??!

  41. #3941
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Evo sejle s transfera sve je super proslo i dr Mardesic je jako zadovoljan!!! Vracena mi je jedna blastica, tako su odlucili zbog moje sitne gradje i lagane srcane mane. Samo neka moja mrva ostane samnom, a ostalo nam je jos i 7 smrzlica joj, sva sam puna emocija...pisat cu detaljnije po povratku! Svima velka pusa

  42. #3942
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    sejla,bravo !!!

  43. #3943
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    bravo sejla i vibramo svom snagom za mrvicu!

  44. #3944
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Bravo Sejla!

  45. #3945
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Sejla odlično... držimo i super je kad znaš da imaš još smrzlića.. nekako je pritisak manji - barem meni!

    šaljem ti ~~~~~~~~~~~~~~~~ do neba i nazad za tvoju mrvicu i sad slijedi zajedničko praško odbrojavanje.
    Sretan put nazad

  46. #3946
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Cure,

    ima li neka od vas primjer žalbe na rješenja Fonda? Danas sam dobila odbijenicu za refundaciju nalaza mikrodelecija, a kako nikad nisam pisala žalbe, dobro bi mi došao neki primjer, čisto da znam čim se trebam voditi.

  47. #3947
    Cassie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Sejla super!!! Sretno nam se vrati!!!!

    Bluebella, drago mi je da si se sretno vratila Hvala ti na opisu putovanja!!! Sretno tebi i mrvici

  48. #3948
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    anaši, obje klinike su odlične!
    sos, nadam se da će se javiti neko sa savjetom.
    sejla, bravoo, odlično, sad samo uživaj, a mi ~~~~~~~~~~~~~~~~za vas obje čekalice!

  49. #3949

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    113

    Početno

    sretno ti draga moja Sejla!
    Posljednje uređivanje od miny : 20.06.2012. at 21:10

  50. #3950
    krol avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    113

    Početno

    sos....nije ti bitna forma zalbe koliko je bitna sadrzina....
    navedi u zaglavlju ime,prezime,adresu,datum....ispod toga naslov i adresu kome dostavljas tj. organ kojem se zalis....ispod toga naslovi kao Zalba na rjesenje toga i toga broj taj i taj od tad i tad......u obrazlozenju napisi koje djelove rjesenja pobijas i argumentuj zbog cega.....potpisi kao podnosilac zalbe taj i ta u desnom cosku a u lijevom eventualni popis priloga i kopiraj priloge ako ih ima i to je to.....
    Posljednje uređivanje od krol : 21.06.2012. at 11:41

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •