Stranica 183 od 191 PrviPrvi ... 83133173181182183184185 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 9,101 do 9,150 od 9523

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #9101
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno kad bi psihički mir bio osnova uspjeha-neplodnost bi se liječila kod psihijatra

    Citiraj mima235 prvotno napisa Vidi poruku
    Informacije o postupku možeš dobiti od liječnika,ali smatram da se pacijent ne treba oko toga brinuti jer drugim ciklusom pod istom terapijom možeš dobiti drugačiji broj jajnih stanica i može biti drugačija veličina endometrija. Čak i da je sve optimalno ne znači da će sam postupak uspjeti. A i kad sve pođe krivo može završiti trudnoćom. Po završetku postupka možeš s dr. prokomentirati što je pošlo krivo i kako se pripremiti za idući postupak i mislim da je to pravo vrijeme. Mislim da su dr. na VV odlični i da se trude, sve za dobrobit svojih pacijenta i da parove koji tek kreću u svoje postupke ne treba obeshrabrivati (kako mi se čini da je krenuo ovaj razgovor) zbog pitanja kojima je ponekad teško naći odgovor. Naravno ako netko nije zadovoljan treba otići drugom liječniku jer prvenstveno psihički mir je osnova za uspjeh.
    Prepostavljam da općenito postoje pacijenti koje ne žele infomacije o svom liječenju ili ne mogu shvatiti svoj tijek liječenja. Ali, ipak, svaki liječnik je dužan informirati pacijenta o liječenju riječima koje pacijent može razumjeti. Šutnja i nekomuniciranje sa pacijentima, vrlo je neprofesionalna.

    Osobito je neprofesionalno ne odgovoriti na svako pitanje koje pacijent postavlja tijekom liječenja.

    A ovaj boldani dio iz citata komenirala sam u naslovu posta!

  2. #9102
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Svi smo mi njima samo broj. Čak i ako imaš neku protekciju kod njih, upute 2 više lijepe riječi i i dalje si broj. Što me dodatno interesira, pitam i boli me briga kako će me pogledati, jel pitanje ovakvo ili onakvo. To su naša tijela i pošto glume bogove i škrtare na informacijama, trebamo se i mi postaviti. Čak sam i jednog doktora iz prozvala imenom i prezimenom svojoj mpo jer je bio prema meni bezobrazan, bahat i apsolutno neprofesionalan. Rekla sam apsolutno sve s čim me "počastio" na transferu za koje se zna da je izrazito važno kak se napravi.Čulo me pola čekaone, vjerovatno i on jer je bio u ambulanti do. I svaki put ću na glas napomenuti što me smeta. Naravno, čast iznimkama.
    I da, do sad na svakoj fm znala sam kompletno stanje jer bi mi govorili na glas osim dr.R koji se izrazio "sve je slabo i malo" pa sam ga pitala da mi to pojasni

  3. #9103

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    evo mene, zive, puno laksa punkcija nego prosli put. dobili smo 7 js, ocekivali smo vise, ali su neki folikuli bili prazni. s obzirom da sam taman pred punkciju dobila neku blijedu sukrvicu, nismo jos sigurno sto ce biti s transferom, sutra cu znati vise. svi zadovoljni

  4. #9104
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Dobro je bubek,samo nek se lijepo oplode i dijele
    A otkud ta sukrvica u to doba ciklusa?

  5. #9105

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ne znam, ne zna ni doktor. vidljivo je bilo samo dok je bilo svjeze, blago blago roskasto, sad kad se posusilo na ulosku se skoro ni ne vidi.

  6. #9106

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    68

    Početno

    Bunekica neka tulum pocinje..

  7. #9107
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Bubekice sretno!!!!! Da ovaj put zavrsis sa malim smotuljkom za 9 mj!!!!

  8. #9108
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Bubek~~~~~~~~~~~ za lijepe zametke i trbušasti ishod

  9. #9109
    analoneta avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    194

    Početno

    bubekica sretno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #9110

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    bubekica - ajoj... nadam se da će sve biti ok...
    držim fige da su js super.
    znači li to možda da transfera neće biti ili što? moraš doći na uzv prije?

  11. #9111

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    da, postoji mala mogucnost da nece biti transfera, pregledat ce me prije (u ponedjeljak). ako ih se jako malo oplodi onda sam na transferu u petak, bez obzira na sukrvicu.

  12. #9112
    vrtirepka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    48

    Početno

    pikalica ja,,,pikalica ja.....
    bubekica drzim fige za js...

  13. #9113
    mona22 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    bjelovarsko-bilogorska
    Postovi
    480

    Početno

    bubekica da lijepo oplode

    vrtirepka sretno

  14. #9114
    Kjara avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    V.G.
    Postovi
    537

    Početno

    bubekica ~~~~~~~~~~~~~~~~za ludi tulum u labosu, i naravno da bude sve o.k.

  15. #9115
    Kjara avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    V.G.
    Postovi
    537

    Početno

    vrtirepka sretno pikalice

  16. #9116
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Citiraj Kjara prvotno napisa Vidi poruku
    bubekica ~~~~~~~~~~~~~~~~za ludi tulum u labosu, i naravno da bude sve o.k.
    potpisujem

  17. #9117
    mg1975 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    812

    Početno

    U petak sam gore od 10:00 na dalje pa ako ima zainteresiranih za kavu javite se

  18. #9118

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Bubekica,a kaj bi mogao bit uzrok sukrvici?
    Je li rekao kaj?
    Držim fige da sve bude ok

    Mona,kak si ti?

  19. #9119
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    mimadz, mozda ti ipak imas malcice drugaciji tretman jer cure nemaju na svojoj povijesti bolesti (koju dobijes sto? kao papir doma?) bas ispisane sve nalaze hormona, oni se drze u kompjuteru po nekima, druge ne znaju kakav im je estradiol koji vade usred postupka, trece uopce ne znaju svoje hormone silne koje su vadili na VV-u jer su u kompjuteru kod doca.. pa nije bas sve i svima tako kao sto si ti dozivjela.

    Jedno tipicno pitanje "koliko ima folikula"? Alebic zna odgovarat s "dovoljno" sto je po meni jednostavno NOT ACCEPTABLE. Mislim cemu skrivanje takvih informacija? I mislim mimadz iskreno da nije na pacijentima da izvrdavaju glave kako bi vidjele uzv i na brzaka same izracunale broj folikula, pobogu, pa Alebic ih valjda broji - samo tu informaciju treba prenijeti. U drugim bolnicama se to lijepo vodi u papirima koje gle cuda, cak i pacijenti dobiju u ruke.

    I prije je to skrivanje na Vuku bilo poznato, mozda se sad nesto malo promijenilo, ali nije svima.

    Meni je apsolutno neprihvatljivo da ovdje dvije pacijentice koje su napunile 42. ili ih uskoro pune, ne znaju svoje vrijednosti hormona pa samim time i ne znaju kakva je situacija i kakvi su izgledi lijecenja. Pa nisu ti hormoni vlasnistvo Vuk Vrhovca ili Alebica?

    Ali, ali.... mislim da smo zato i tu... .sto mi budemo vise pitale, gnjavile, trazile, toliko ce se oni i najzatvoreniji u komunikaciji s vremenom otvoriti. Ovakvo ponasanje sigurno nije best practice, bas me zanima sto bi im kolege iz Maribora ili Ljubljane ili iz Vinogradske rekli na to )
    draga kadauna....
    nisam rekla da neznam, nego da sad momentalno nemogu pronaci taj nalaz
    imam koje kakvih nalaza u zadnje 3.5 god. pa si moram dati malo truda da ih poslozim

  20. #9120

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj riba76 prvotno napisa Vidi poruku
    Bubekica,a kaj bi mogao bit uzrok sukrvici?
    Je li rekao kaj?
    Držim fige da sve bude ok
    nije nis rekao, tj. rekao je da ne zna i da na uzv sve izgleda savrseno. al full je blago to bilo, ne bih ni znala da nisam tad isla na wc. necu se opterecivat s tim, ako se pojaca slucajno, bit ce fet i bok.

  21. #9121
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Prepostavljam da općenito postoje pacijenti koje ne žele infomacije o svom liječenju ili ne mogu shvatiti svoj tijek liječenja. Ali, ipak, svaki liječnik je dužan informirati pacijenta o liječenju riječima koje pacijent može razumjeti. Šutnja i nekomuniciranje sa pacijentima, vrlo je neprofesionalna.

    Osobito je neprofesionalno ne odgovoriti na svako pitanje koje pacijent postavlja tijekom liječenja.

    A ovaj boldani dio iz citata komenirala sam u naslovu posta!
    Slazem se s ovim da moramo biti informirani i da na to itekako imamo pravo ali ovaj drugi dio s prihijatrom sigurna sam da mima nije ciljala u tom smijeru. Cini mi se da se izvlace krajnosti iz konteksta. Malo me cijela ta konstantacija sa "ljecenjem" smeta, ja se ne osijecam bolesnom,cak nemamo ni dijagnozu, a ipak trudnoce nema . Da je dva plus dva cetiri ja bi sad bila trudna-moje godine , savrsena blastocista... ali naravo nista od toga. Razumijem ovaj dio da niti jedno znanje o mom endometriju, broju folikula il necem trecem nece uciniti postupak uspjesnim. I naravno,treba se informirati,pa i promijeniti kliniku,u svakom slucaju treba se zauzeti za sebe.
    I ne ,ne mislim da mi treba psihijatar da bi zatrudnila, ali samo zelim reci da matematike i logike tu nema.

  22. #9122
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    nije nis rekao, tj. rekao je da ne zna i da na uzv sve izgleda savrseno. al full je blago to bilo, ne bih ni znala da nisam tad isla na wc. necu se opterecivat s tim, ako se pojaca slucajno, bit ce fet i bok.
    Zaboravih pozeljeti bubekici sretno!!! Za tulumcinu u labu

  23. #9123
    mona22 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    bjelovarsko-bilogorska
    Postovi
    480

    Početno

    Citiraj riba76 prvotno napisa Vidi poruku
    Bubekica,a kaj bi mogao bit uzrok sukrvici?
    Je li rekao kaj?
    Držim fige da sve bude ok

    Mona,kak si ti?
    Što da ti kažem dani ko godine...prva dva dana malo bolovi u trbuhu i sada zatišje ništa drugačije nego u postupcima prije...ali ovaj put sam odlučila da sam trudna dok se ne dokaže suprotno

  24. #9124

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Bubekica,ma vjerojatno je nekaj nebitno,inače bi se vidlo nekaj na uzv.
    Držim fige da budu blastice!

  25. #9125

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj mona22 prvotno napisa Vidi poruku
    Što da ti kažem dani ko godine...prva dva dana malo bolovi u trbuhu i sada zatišje ništa drugačije nego u postupcima prije...ali ovaj put sam odlučila da sam trudna dok se ne dokaže suprotno
    Ha ha,super si tak će i bit

  26. #9126
    ljube avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    1,498

    Početno

    Citiraj arlena prvotno napisa Vidi poruku
    Malo me cijela ta konstantacija sa "ljecenjem" smeta, ja se ne osijecam bolesnom,cak nemamo ni dijagnozu, a ipak trudnoce nema .
    arlena, a što misliš što tebi rade liječnici na VV-u, ne čini li ti se da se liječiš?

    Neplodnost je "bolest reproduktivnog sustava definirana kao izostanak kliničke trudnoće nakon 12 ili više mjeseci redovnih nezaštićenih odnosa" (Svjetska zdravstvena organizacija).
    Neplodnost može biti uzrokovana podjednako muškim i ženskim faktorom, biti prisutni kod oba partnera, ili biti neutvrdivi čak i modernom medicinom (idiopatska neplodnost).

  27. #9127
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Citiraj ljube prvotno napisa Vidi poruku
    arlena, a što misliš što tebi rade liječnici na VV-u, ne čini li ti se da se liječiš?

    Neplodnost je "bolest reproduktivnog sustava definirana kao izostanak kliničke trudnoće nakon 12 ili više mjeseci redovnih nezaštićenih odnosa" (Svjetska zdravstvena organizacija).
    Neplodnost može biti uzrokovana podjednako muškim i ženskim faktorom, biti prisutni kod oba partnera, ili biti neutvrdivi čak i modernom medicinom (idiopatska neplodnost).
    Razumijem sta zelis reci,ali i dalje se ne osijecam bolesnom nemam osijecaj da me lijece,ne mogu to objasniti. Mozda zato sto ne znam zbog cega ne mogu ostati trudna,mozda jos nisam dovoljno svjesna svoje neplodnosti... ne znam,mozda zbog toga sto su mi doktori govorili da je sve u redu ... ali naravno,ja to govorim samo za sebe,da se ja tako osijecam sada.

  28. #9128
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    734

    Početno

    Bubekice, sretno!!!

  29. #9129
    ljube avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    1,498

    Početno

    Citiraj arlena prvotno napisa Vidi poruku
    Razumijem sta zelis reci,ali i dalje se ne osijecam bolesnom nemam osijecaj da me lijece,ne mogu to objasniti. Mozda zato sto ne znam zbog cega ne mogu ostati trudna,mozda jos nisam dovoljno svjesna svoje neplodnosti... ne znam,mozda zbog toga sto su mi doktori govorili da je sve u redu ... ali naravno,ja to govorim samo za sebe,da se ja tako osijecam sada.
    Dobro je da se ne osjećaš bolesnom, i ja sam uglavnom super fit , no realnost je ta da je neplodnost dijagnoza, bolest čiji su najčešći i najvažniji način liječenja metode medicinski pomognute oplodnje.

  30. #9130
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    je, i ja sam inače zdrava k'o dren, samo da mi se riješit još te N97

  31. #9131
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    je, i ja sam inače zdrava k'o dren, samo da mi se riješit još te N97

  32. #9132
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Danas sam saznala da VV 12 mj radi postupke za pacijentice s hepatitisom. Tako da ako netko planira postupak u 12 mj nek se raspita.

  33. #9133
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj piki prvotno napisa Vidi poruku
    Danas sam saznala da VV 12 mj radi postupke za pacijentice s hepatitisom. Tako da ako netko planira postupak u 12 mj nek se raspita.

    ovo je vrlo korisna informacija i za one pacijente s hepatitisom pa cak i iz drugih klinika. HVALA!

    Javite ako sto saznate o tijeku postupaka u prosincu za ostalu populaciju.

  34. #9134

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    je, i ja sam inače zdrava k'o dren, samo da mi se riješit još te N97
    U to ime

  35. #9135
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Bubi sve znaš...~~~~~~~ za tulum....

  36. #9136
    Kjara avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    V.G.
    Postovi
    537

    Početno

    Bubekice hrpa vibrica da te ipak iznenade sa lijepim vijestima iz labosa,za transfer i to ovaj put dobitni

  37. #9137
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj piki prvotno napisa Vidi poruku
    Danas sam saznala da VV 12 mj radi postupke za pacijentice s hepatitisom. Tako da ako netko planira postupak u 12 mj nek se raspita.
    sta to točno za nas "zdrave" znaći??

  38. #9138

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    OSIJEK
    Postovi
    83

    Početno

    Pozdrav svima! Evo da se i ja javim sa svojim vijestima Nekako sam u cijeli postupak ušla vrlo suzdržano a takav je i rezultat..danas 9.d.c., 1 folikul nakon stimulacije od 3.d.c. sa 3 menopura. Danas štoperica, u subotu punkcija.Nemam baš neka očekivanja Danas Brevactid, 2 tekućine i 2 praha..i oooogromna igla S obzirom da sam prošli put štopericu primila na VV, nisam ni gledala kako to izgleda..zar se zaista tolika igla koristi? To je ona s kojom se miješaju otapalo i prah..nije valjda sestra pogriješila pa nije manju stavila
    Puuuuno sreće svima!!!

  39. #9139
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj pirica prvotno napisa Vidi poruku
    sta to točno za nas "zdrave" znaći??
    I ja se pitam...dali to znači da onda u prosincu nema postupaka za ostale pacijente?

  40. #9140
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    To je i meni dr.A spomenuo, kao to je mjesec samo za njih jer sve mora biti odvojeno, da nebi došlo do nekakve kontaminacije... Tako nešto...

  41. #9141
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj sami_os prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima! Evo da se i ja javim sa svojim vijestima Nekako sam u cijeli postupak ušla vrlo suzdržano a takav je i rezultat..danas 9.d.c., 1 folikul nakon stimulacije od 3.d.c. sa 3 menopura. Danas štoperica, u subotu punkcija.Nemam baš neka očekivanja Danas Brevactid, 2 tekućine i 2 praha..i oooogromna igla S obzirom da sam prošli put štopericu primila na VV, nisam ni gledala kako to izgleda..zar se zaista tolika igla koristi? To je ona s kojom se miješaju otapalo i prah..nije valjda sestra pogriješila pa nije manju stavila

    Puuuuno sreće svima!!!
    da nije ta ogromna igla za intramuskularno davanje? tko će ti dati štopericu? sretno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Bubekice, mu miša

  42. #9142

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    OSIJEK
    Postovi
    83

    Početno

    Kadauna, s obzirom da trebam primiti u donji dio onda je za intramuskularno..ali ipak zastrašujuće djeluje zamolila sam jednu poznanicu koja radi kao med. sestra jer sam čula da na hitnoj uopće nisu oduševljeni kad im dođeš
    i znam dosta cura koje su imale problema s njima a ja zaista nemam snage da mi još netko diže tlak..
    Hvala puno!

  43. #9143
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Citiraj piki prvotno napisa Vidi poruku
    Danas sam saznala da VV 12 mj radi postupke za pacijentice s hepatitisom. Tako da ako netko planira postupak u 12 mj nek se raspita.
    Super,sva sreca da mi doktor rekao da se javim u 12 mj. za fet

  44. #9144

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    nazalost, lijepih vijesti iz laba nema. svi spermiji su bili nepokretni, s tim nepokretnima su napravili icsi, ali se jutros jos nisu vidjeli znakovi oplodnje. sutra ujutro sam gore, nadam se barem jednom borcu, iako znam da su sanse male. naravno, trazit cemo objasnjenje zasto suprug nije pozvan da ponovi uzorak ili nisu eventualno napravili punkciju testisa, obzirom da nam to nije prvi takav nalaz sgrama.

  45. #9145

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    OSIJEK
    Postovi
    83

    Početno

    Bože dragi šta reći!!! Bubekica drži se, nada još postoji.. od srca

  46. #9146
    tina_julija avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    331

    Početno

    Drzim fige da sve prodje u redu!! ~~~~~

  47. #9147
    analoneta avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    194

    Početno

    bubekica jojjjjj držim fige da ipak bude nesto

  48. #9148
    vrtirepka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    48

    Početno

    bubekica držim fige ....
    žene drage ne znam gdje da pišem pa ću ovdje,,,dakle drugi dan mi je inekcija (3menopura)),,,rastura me glava,,,jaka,,ali jaka mučnina,,,drhti mi cijelo tijelo,,,slabo mi je,,oblijeva me toplina,,,bas mi je lose,,,,jel su to sve nuspojave od injekcija,,,isse a tek sam počela s njima,,,,ili sta??

  49. #9149
    analoneta avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    194

    Početno

    vrtirepka ja vec 5 dan na 3 menopura i imam bolove u glavi ustvari vise kao pritisak,i osjecam se katastrofalno,neka zimulja me uvatila... lani nisam imala neke nuspojave osim vrucine a sada sve kontra

  50. #9150
    vrtirepka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    48

    Početno

    da pritisak,,jel tableta za glavu ne pomaze,,,
    i zima mi je tresem se,slabo,al pati me ta jaka mucnina,,, ne znam da li da se javim dr A,,,ili to tako mora biti,,,

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •