Stranica 52 od 191 PrviPrvi ... 242505152535462102152 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,600 od 9523

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #2551
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj ruža82 prvotno napisa Vidi poruku
    Marincezg, kako napreduje tvoj postupak???
    Čestitke svim trudnicama, neka se zahuktava na VV!!!
    oplodila se 1 js transfer je bio 11.2. i cekam betu 27.2

  2. #2552

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Sretno Marincezg, čuvaj mrvicu!!!

  3. #2553
    Alcantra avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    jug
    Postovi
    166

    Početno

    čestitke veki85 i danidani novim trudnicama sa VV , a svim curama u postupcima da to što prije postanu

  4. #2554
    Sezen avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    133

    Početno

    Citiraj marincezg prvotno napisa Vidi poruku
    oplodila se 1 js transfer je bio 11.2. i cekam betu 27.2
    ma bravo!

    neka bude jedna,ali vrijedna

  5. #2555

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj geceta prvotno napisa Vidi poruku
    Curke,mislila sam ovaj puta gore ici izvaditi krv za betu,ionako moram putovat do laba a onda jos i platit pa mi je svejedno. Dal uputnicu onda sam dajem sestrama? Koliko se ceka nalaz? Idem li odmah poslije k dr ili ih zovem za nalaz?
    uputnicu,koja mora biti za dijagnostičku pretragu: BHCG (ako bude i pogrešna, možeš naknadno donijeti ispravnu), predaješ sestrama, dođi oko 8 sati i nalazi su gotovi između 10-11 sati, s tim da možeš rezultate saznati osobno da pričekaš doktora ili nazvati doktora...

    i na kraju da s vama podijelim suprugov i moj najljepši Valentinovski dar: beta jučer (15 dnt) iznosila je 719 inače vraćene su mi 2 trodnevne mrvice ....svm "čekalicama" želim jednako tako dobre bete!

  6. #2556
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Dobili ste krasan dar cestitam! Hvala ti za ove info!

  7. #2557
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Zipica čestitam...

  8. #2558
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj Sezen prvotno napisa Vidi poruku
    ma bravo!

    neka bude jedna,ali vrijedna
    hvala curke

  9. #2559

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    9

    Početno

    ..Evo za početak kratki pozdrav svima na forumu, vaši savjeti i iskustva su mi puno pomogli da se upoznam s onim što me čeka...Ja sam tek krenula na Vuk Vrhovec i u procesu sam prikupljanja nalaza....Gods speed to us all..

  10. #2560

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    12

    Početno

    Pozdrav svima, nova sam na forumu, pa molim pomoć. Naime slijedeći tjedan idem na prvi stimulirani IVF/ICSi, i dr. mi na uputnici napiše šifru Z31, iako sam uvijek do sada imala N97, dali je to ispravna šifra i dajte mi malo objasnite postupak da se znam organizirati s obzirom da sam iz Slavonije a dr. mi kaže da imam pravo na samo sedam dana bolovanja.

  11. #2561
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Kilkeny šifra Z31 ti je bolovanje -do 7 dana, a meni dr. opće prakse za postupak uvijek da 14 dana što mi bude dovoljno, jer kombiniram s godišnjim odmorom. O tijeku postupka na VV javit će ti se netko tko je up to date

  12. #2562
    hope31 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    856

    Početno

    Zipice cestitam...bravo
    marincezg cuvaj mrvicu i da beta bude ogromna

  13. #2563
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Čestitke svim trudnicama, a čekalicama bete šaljem ~~~~~~~~~~~~~~~~ do neba.

    Ja sam sutra na VV - vađenje hormona i pregled - dal će još tko biti sutra gore?
    Posljednje uređivanje od TinaB : 16.02.2012. at 09:44

  14. #2564

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    9

    Početno

    Cure da li mi neka može reći koliko se čekaju nalazi hormona, naime uzela sam uputnice za sve i čekam prvi dan ciklusa da se naručim, pa me baš zanima koliko se čeka na rezultate...Sestra mi je rekla da se naručim i kod socijalne radnice, da li trebam spremiti neku dokumentaciju i za nju jer živim u nevjenčanoj zajednici pa da znam da li trebam ovjeravati onu potvrdu kod javnog bilježnika?

  15. #2565
    reny123 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    894

    Početno

    Citiraj Kilkeny prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,
    nova sam na forumu, pa molim pomoć. Naime slijedeći tjedan idem na prvi stimulirani IVF/ICSi, i dr. mi na uputnici napiše šifru Z31, iako sam uvijek do sada imala N97, dali je to ispravna šifra i dajte mi malo objasnite postupak da se znam organizirati s obzirom da sam iz Slavonije a dr. mi kaže da imam pravo na samo sedam dana bolovanja.
    Šifre vezane uz postupak su ti uz Z31 i
    N97 Ženska neplodnost -do 14 dana
    N98 Komplikacije povezane s umjetnom oplodnjom- do 21 dan (u Pravilniku piše "umjetna").
    Meni je bio problem organizirati odlazak na folikulometrije svaki drugi-treći dan uz posao i putovanje, a nakon punkcije i transfera je ionako preporuka mirovanje pa sam bila cijelo vrijeme na bolovanju, dobivala bi Z31+N98. Više imaš o tome na pdf-u IVF i bolovanje. Žene su pisale kako su se snalazile.
    Posljednje uređivanje od reny123 : 16.02.2012. at 10:42

  16. #2566

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    12

    Početno

    Hvala Reny123, sad su mi stvari puno jasnije, malo me bunilo zašto šifra Z31, a do sada je uvijek bila N97,a sa druge strane bolovanje ću tražiti od dr. opće prakse te mu pojasniti neke stvari, jer sa njim nisam imala problema za razliku od ginićke koja stalno nešto pametuje.

  17. #2567

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj LeeLaa prvotno napisa Vidi poruku
    Cure da li mi neka može reći koliko se čekaju nalazi hormona, naime uzela sam uputnice za sve i čekam prvi dan ciklusa da se naručim, pa me baš zanima koliko se čeka na rezultate...Sestra mi je rekla da se naručim i kod socijalne radnice, da li trebam spremiti neku dokumentaciju i za nju jer živim u nevjenčanoj zajednici pa da znam da li trebam ovjeravati onu potvrdu kod javnog bilježnika?
    Nalazi hormona meni nisu došli na kućnu adresu već odmah u moj karton kod dr. U pravnoj službi od soc. radnice dobiješ obrazac o izvanbračnoj zajednici koji treba ovjeriti kod javnog bilježnika, te uz to treba priložiti preslike osobnih iskaznica tebe i tvog MM. Nama je dala obrazac jer se ovjera manje plaća, dakle ako ne želiš čekati možete i sami otići bilježniku te priskrbiti potvrdu koja je oko 130-150 kn.

  18. #2568
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj hope31 prvotno napisa Vidi poruku
    Zipice cestitam...bravo
    marincezg cuvaj mrvicu i da beta bude ogromna
    cuvam, cuvam, vidjet cemo sta ce na kraju bit......

  19. #2569
    kata.klik avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    814

    Početno

    A da malo pogledate topic kampanja za izmjenu zakona o medicinskoj oplodnji, trebalo bi se malo aktiirati da svima vama bude bolje u postupcima

  20. #2570
    majahu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    12

    Početno

    Bog Kilkeny,ja sam takoder nova na forumu.U 12mjesecu sam bila na prvom IVF/ICSI.Treći dan ciklusa ideš na pregled doktor ti daje terapiju koju primaš sve do štoperice.
    Na taj pregled ćeš morati malo duže čekati jer su ujutro folikolumetrije i postupci.Dalje dolaziš svaki drugi dan(a ne mora biti sve ovisi) ujutro od 7:30 ,sestrama se ne trebaš ni javljati ,sa pregledom budeš gotova do 9.Jasam svaki puta vadila i krv.Najbolje bi ti bilo da uzmeš bolovanje jer teško ćeš uskladiti posao i putovanje s obzirom da si daleko a poslije punkcije ionako ti doktor preporuči mirovanje.Ako imaš još kakvi pitanja samo pitaj pozdrav!!!

  21. #2571

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    17

    Početno

    moja 2.beta 4528. u srijedu na pregled kod dr.A. jel mi može netko reći koliko često se mora ići kod njega na pregled nakon
    postupka? nije mi baš zgodno s obzirom da sam iz slavonije. hvala

  22. #2572

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    104

    Početno

    Puno lijepih beta. Pozdrav cure

  23. #2573
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Veki,ja bih ti rado rekla ali jos nikad to nisam docekala mislim da jednom,eventualno dvaput

  24. #2574
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj veki85 prvotno napisa Vidi poruku
    moja 2.beta 4528. u srijedu na pregled kod dr.A. jel mi može netko reći koliko često se mora ići kod njega na pregled nakon
    postupka? nije mi baš zgodno s obzirom da sam iz slavonije. hvala
    ma dogovori sve s njim, vjerujem da možeš odmah svom liječniku, soc. ginekologu na sljedeći pregled, u Mb uopće ne ideš k njima na niti jedan pregled nakon pozitivne bete... sve obavljaš gdje živiš ili gdje ti želiš

  25. #2575

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj majahu prvotno napisa Vidi poruku
    Bog Kilkeny,ja sam takoder nova na forumu.U 12mjesecu sam bila na prvom IVF/ICSI.Treći dan ciklusa ideš na pregled doktor ti daje terapiju koju primaš sve do štoperice.
    Na taj pregled ćeš morati malo duže čekati jer su ujutro folikolumetrije i postupci.Dalje dolaziš svaki drugi dan(a ne mora biti sve ovisi) ujutro od 7:30 ,sestrama se ne trebaš ni javljati ,sa pregledom budeš gotova do 9.Jasam svaki puta vadila i krv.Najbolje bi ti bilo da uzmeš bolovanje jer teško ćeš uskladiti posao i putovanje s obzirom da si daleko a poslije punkcije ionako ti doktor preporuči mirovanje.Ako imaš još kakvi pitanja samo pitaj pozdrav!!!
    Hvala Majahu. Za sada mi odgovara sve što si navela, samo me frka da vještica ne dođe danas (ranije) pa mi je treći dan u nedjelju dakle morala bih čekati slijedeći mjesec, zar ne?, a bolovanje cu uzeti kada krenem na folikumetrije, jer se svejedno drugaćije ne mogu uskladiti.

  26. #2576
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Ne,draga,ako ti dode danas,ujutro sjedas u auto i picis za VV!u nedelju bi onda krenula s injekcijama ali zato u sub moras doci gore i za takve vanredne situacije se ne moras naruciti

  27. #2577

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    12

    Početno

    Eto vidiš, a ja bi nesretnica čekala slijedeći mjesec ( čak sam u tom slučaju razmišljala otići na VV u ponedjeljak, što je koliko vidim kasno s obzirom na terapiju). Puno hvala na informaciji.

  28. #2578
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Bila danas na VV. Sve obavila u manjo od sat vremena. Uglavnom rekao mi je da se vidimo tek u svibnju pa sam ostala zatečena, jer sam se nadala da ću već u slijedećem ciklusu ići na AIH. I malo me, iskreno, iznervirao njegov komentar na situaciju: Ajmo polako.
    Pokušavamo već 19 meseci, meni ciklusi na 60 dana (u najboljem slučaju) pa...

    Dal se to inače tako čeka?

  29. #2579
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Kilkeny,nikako cekat!da dodes 4.dan,to bi bilo prekasno.ja sam dobila u petak i zvala ih i rekli su obavezno u sub doc da se u ned krene.
    Tina,morat ces naucit imati vise strpljenja i vjerovati njegovoj prosudbi,ne radi on tebi na ustrb vec u korist jer cekamo novi zakon. Naravno,ti uvijek mozes inzistirati i pokusati ranije s postupkom. Sve mi znamo da nas cekanje najvise ubija ali nazalost,to nam je svima svakodnevica:/

  30. #2580

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    2

    Početno

    pozz,evo da javim drugu betu 15.1- 1993

  31. #2581

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    12

    Početno

    Hvala Geceta i sretno 20.02.

  32. #2582
    majahu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    12

    Početno

    .Utakvim slučajevima ako ti na nedjelju pada treći dan bolje doći ranije nego poslije zato ti je najbolje uvijek prvi dan ciklusa nazvati sestre i pitati.

  33. #2583
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Joj,hvala ti,draga! nadam se da je pon moj dan

  34. #2584
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Evo cure i dečki poslužite se na linku iz mog potpisa novim avatarima, to je najmanje što možete učiniti za sebe i sve one kojima će MPO trebati, podsjetite vladajuće na obećanje koje su davali prije izbora - novi, pravedan MPO zakon uz oplodnju SVIH stanica!

  35. #2585

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    17

    Početno

    sretno sutra! ma nadam se da ću se moć dogovorit snjim. a moj doktor kaže da bi se sad već moglo nešto i vidjet!
    jedva čekam!!!!!!!

  36. #2586
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Citiraj veki85 prvotno napisa Vidi poruku
    moja 2.beta 4528. u srijedu na pregled kod dr.A. jel mi može netko reći koliko često se mora ići kod njega na pregled nakon
    postupka? nije mi baš zgodno s obzirom da sam iz slavonije. hvala
    Veki čestitam ti od srca.
    Ja sam bila na pregledu kod Alebića samo poslje 2.bete i to je to. Bilo je sve u redu i rekao je da ne moram više dolaziti i da trudnoću vodim kod svog gin.
    Eto, i ja sam iz Slavonije i hvala Bogu nisam više morala ići jer mi je bilo dosta putovanja.

  37. #2587

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    17

    Početno

    i ja se tome nadam. ma samo da bude sve u redu. zasad mi se samo spava i skroz sam umorna, al ova dva dana me neka
    nervoza dere. valjda i to sve ide u paketu

  38. #2588
    majahu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj Kilkeny prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Majahu. Za sada mi odgovara sve što si navela, samo me frka da vještica ne dođe danas (ranije) pa mi je treći dan u nedjelju dakle morala bih čekati slijedeći mjesec, zar ne?, a bolovanje cu uzeti kada krenem na folikumetrije, jer se svejedno drugaćije ne mogu uskladiti.
    U tom slučaju nikako ne čekati ponedjeljak u subotu obavezno ideš,jer u ponedjeljak ti je prekasno.SRETNOOOOOOOO!!!!!!!

  39. #2589
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    I mene nervoza dere,sutra gore vadim betu

  40. #2590
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Citiraj geceta prvotno napisa Vidi poruku
    I mene nervoza dere,sutra gore vadim betu
    Sretno ti sutra!!!!!!!

  41. #2591
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj eva133 prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno ti sutra!!!!!!!
    x

  42. #2592
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Hvala,curke !

  43. #2593
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Samo da vam javim da je brojkica mocna -0,5

  44. #2594
    Alcantra avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    jug
    Postovi
    166

    Početno

    geceta žao mi je

  45. #2595
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Geceta

  46. #2596
    Maybe baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Postovi
    258

    Početno

    Geceta

  47. #2597
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    geceta

  48. #2598
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    gecata bas mi je zao .....

  49. #2599

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    17

    Početno

    baš mi je žao
    ja sam danas išla svom gin i sve je ok. čak je čuo i srce kako lupa! u sri idem kod alebića.

  50. #2600
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Hvala,drage moje.sad moramo sjest i vidjet kad cemo dalje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •