hvala draga. i mm i ja smo se bas jako nadali, sve je zvucalo idealno, ali ocito nesto nije stimalo. moram s doktorom porazgovarat oko tog svog tsh (3,04), mozda da to probamo snizit do fet-a. sva sreca imamo jos smrzlica za 2 pokusaja, a ako ni to ne uspije, taman ce proci dovoljno vremena da mozemo u novu stimulaciju. ja sam jako pozitivna oko svega![]()






