-
sanda ja sam izvukla dio otopine, okrenula spricu iglom prema gore i lagano pritisnula da izadje zrak, al ne do kraja da se pojavi kapljica, samo malo, onda bi opet zapiknula u ampulu s otopinom i izvukla ostatak. meni se to redovito dogadjalo s gonalima, pogotovo dok se nisam ispraksirala. ako ispustis skupa sa zrakom nazad u ampulu, nisi nista napravila, a i spricnut ce ti kad budes izvlacila iz iglu iz ampule.
postoji tema samodavanje injekcija, tamo mozes dobiti hrpu informacija.
Posljednje uređivanje od bubekica : 18.11.2012. at 18:20
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma