Cure koje ste kod doktorice, kad se ona vama javlja na telefon? U koje doba? Zovem ju a nikako da mi se javi, ne zelim ju pitat kako je, vec je hitno...
Zovi iza 11, mozes na broj sestara ili direktno na broj doktorice.
Dotad ne bi bilo lose da izvadis betu.
Posljednje uređivanje od bubekica : 16.09.2013. at 08:23