Stranica 108 od 203 PrviPrvi ... 85898106107108109110118158 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,351 do 5,400 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #5351
    tvigy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    14

    Početno

    mirelaj,cestitam!!!!
    veseli se jer to je pozitivna beta!!!!te merne jedinice su iste..bitno je da je nad 5 ili nad 50 ako je u pitanju u/l.

  2. #5352
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Mirela, vjerovatno je greska, jer bi u tom slucaju tvoja beta bila znatno veca kad bi se iskazivala naknadno u mIU/L. Mislim da imas razloga da se veselis, ali svakako pozovi lab u kojem si vadila betu
    Sretno!!!

  3. #5353
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj MalaMa prvotno napisa Vidi poruku
    jutro! evo i ovdje prva jutarnja
    amyx, sve je točno. priznajem. moglo je bit i da je radoznalost ubila mačku. al ja sam razmišljala kako bih bila presretna da vidim i biokemijsku ili 0 pa da skratim muke. ah, sto ljudi, sto čudi
    MalaMa, super si! Ja sam skolski cekala 17dpt pa se na kraju razocarala, da sam je vadila ranije i agonija bi se ranije zavrsila, no tako mi doslo i sta je tu je,tako je moralo. Iducu vadim 7dt kao ti pa kud puklo

  4. #5354

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Mirelaj, mislim da je to divna beta jer se m i m u mjernoj jedinici mogu pokratit pa dodje na isto

  5. #5355
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj mirelaj prvotno napisa Vidi poruku
    danas sam vadila krv, 10 dpt i rezultat bete je 104,5 U/L. DA li je ta jedinica U/L isto što i mIU/mL. Moji nalazi imaju jedinicu U/L a sve referentne vrijednosti na internetu imaju mIU/mL. Sad sam totalno zbunjena, ne znam da li da plačem ili da se veselim.
    ovo je apsolutno pozitivna beta i baš onakva kakva treba bit, SRETNO i vjerujem da će ići opet na vađenje bete za dva dana da vidiš jel se dupla, za to ti želim ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da bude baš školski, koji dan poslije punkcije? ili koliko dana nakon punkcije si imala transfer?

    Schwangerschaftswerte nach G.D. Braunstein, 1991.
    IU/l = IE/l = U/L= mIU/ml = mIE/ml = mU/ml

  6. #5356
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    evo ja sam u iščekivanju jučer obavila transfer i sad sam u stanju mirovanja,kakva su vaša iskustva sa mirovanjem da li treba non stop ležat¨?

  7. #5357
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    evo ja sam u iščekivanju jučer obavila transfer i sad sam u stanju mirovanja,kakva su vaša iskustva sa mirovanjem da li treba non stop ležat¨?
    željkica, ja sam u prvom ivf mirovala više (dva-tri dana) jer sam bila pod stimulacijom i boljeli su me jajnici i na kraju šipak.
    ovaj put sam mirovala samo dan transfera, a sljedeće dane lagan život, bez teškog dizanja i velikih naprezanja. i eto bingo- beta 227, a danas vidjeh i gestacijsku vrećicu.
    sad možeš već laganini skuhati ručak i odmarati po malo, ali ne ležati cijelo vrijeme jer je i cirkulacija važna.
    sretno ti!

    mirelaj da za tvoju betu. čestitam!!

  8. #5358
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,708

    Početno

    Mislim da to ovisi i o preporuci doktora.
    Meni je prosli puta rekao mirovanje jedan dan

    Sad mi je rekao da mirujem 4 dana (do eventualne implantacije),a onda se mogu vratiti normalnom zivotu,naravno bez napora
    Posljednje uređivanje od Vrci : 03.10.2012. at 13:46

  9. #5359
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    thanks i čestitam!!!!!!!!!

  10. #5360
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    a neznam ni sama prvi put sam dva tjedna mirovala jer mi se razvilo 16 jajnih stanica pa ništa,vidit ćemo šta će sad bit!
    Citiraj MalaMa prvotno napisa Vidi poruku
    željkica, ja sam u prvom ivf mirovala više (dva-tri dana) jer sam bila pod stimulacijom i boljeli su me jajnici i na kraju šipak.
    ovaj put sam mirovala samo dan transfera, a sljedeće dane lagan život, bez teškog dizanja i velikih naprezanja. i eto bingo- beta 227, a danas vidjeh i gestacijsku vrećicu.
    sad možeš već laganini skuhati ručak i odmarati po malo, ali ne ležati cijelo vrijeme jer je i cirkulacija važna.
    sretno ti!

    mirelaj da za tvoju betu. čestitam!!

  11. #5361
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,708

    Početno

    Sto smijem popiti protiv glavobolje? Danas mi je 3dnt,glava mi puca,iako sam pola dana prespavala.

    Mozda je glupo pitanje,al svega se sad bojim...

  12. #5362
    ljube avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    1,498

    Početno

    paracetamol 500 mg (lupocet,lekadol i sl.)

  13. #5363
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Lupocet ili lekadol

  14. #5364
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,708

    Početno

    Hvala, i inace pijem lupocet

  15. #5365
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,708

    Početno

    Ok,jesu na kraju "menstrualni" grčevi i probadanja oko jajnika dobar znak ili ne?
    Već mi to ide na živce... da ne pričam da i danas imam glavobolju

    I nekako je mirna ova tema...

  16. #5366
    mostarka86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    579

    Početno

    čitajući po forumu, mislim da su dobar znak...iako sam shvatila da ne treba puno gledati simptome i ništa nije mjerilo, ali ja nisam imala te grčeve ( vidiš potpis) tako da mislim da bi to mogla biti i implantacija...koji ti je dt?

  17. #5367
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,708

    Početno

    Danas mi je 5 dnt, trodnevni embrij.
    Ali stalno imam te grceve,ajd zadnja 2 dana vise.

    Cim se dignem iz kreveta krecu bolovi,grcenja,stipanja

    Uf ako je sve uzalud... al dobro,nek biologija radi svoje

  18. #5368
    mostarka86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    579

    Početno

    mislim da je rano za implantaciju, ali u svakom slučaju, mislim da je bolje da se nešto osjeća da se događa...ja samo polazim od sebe, jer ja nisam imala nikakve posebne grčeve i simptome i stvarno ne bi ništa...

    sretno draga moja

  19. #5369
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,708

    Početno

    A po onome "sto se dogada nakon transfera" to je sad kao taman... jer nakon 6.dana od oplodnje blastica se leze iz omota i polako ide prema implantaciji

    Al idem dan po dan

  20. #5370
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Draga Vrci ja sam na istim mukama kao i ti, isto ima probadanje i dođe mi da poludim,u utorak sam imala transfer!
    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ok,jesu na kraju "menstrualni" grčevi i probadanja oko jajnika dobar znak ili ne?
    Već mi to ide na živce... da ne pričam da i danas imam glavobolju

    I nekako je mirna ova tema...

  21. #5371
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    ja sam "probadanja" imala u prva dva pokušaja, zanimljivo je da sad nisam;
    U svakom postupku sam imala plinove i bolne grudi (to je pretpostavljam od Utrogestana?)
    A sad sam (za razliku od prva dva puta) imala tj imam još uvijek 10ak puta dnevno neko podrigivanje/štucanje. Čak i na prazan želudac.
    A vezano za probadanja - pričala sam s frendicom koja je isto već duže u MPO-u vezano za simptome, pa me osvjestila s rečenicom "zar stvarno misliš da možeš osjetiti embrij veličine zrnca malo veće prašine kako se "implantira" u mekano tkivo?"
    Od tog trenutka sam prestala razmišljati o simptomima

  22. #5372

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    Pozdrav cure
    Meni danas 2dnt jednog 8 stanicnog embrijica. Nista me ne boli, jucer malo ledja. Al trudim se ne gledat simptome, jer sam prvi put imala sve, a drugi ni jedan. I da imala sam grceve 6 dan, al to nije nista znacilo.
    Samo ne znam, koliko mi je bitno mirovat. Ja bi danas otisla popit kavu

  23. #5373
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    PapigaCapo, idi vani, prošetaj,popij kavicu u društvu, uživaj... pusti ležanje. (jedino ako si imala jako puno folikula na aspiraciji i/ili ti prijeti hiperstimulacija)

  24. #5374

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    PapigaCapo, idi vani, prošetaj,popij kavicu u društvu, uživaj... pusti ležanje. (jedino ako si imala jako puno folikula na aspiraciji i/ili ti prijeti hiperstimulacija)
    Stimulacija i je samo femara, zbog malog broja stanica. Ovaj put samo jedna. Tako da, za mene je hiperstimulacija nemoguca

  25. #5375
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    briši onda vani kavu

  26. #5376

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    briši onda vani kavu
    Odem se otisirat i trcim:D.ajme, ipak necu trcat, poako cu

  27. #5377
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Papiga.Capo uživaj u coffee i prekrasnom danu!

    mirelaj, ti sutra ideš na VV ponoviti ß? ~~~~~~~~~~~~~~ za krasno duplanje! Javi!

  28. #5378
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    PapigaCapo, samo laganini (nemoj pomicati namještaj i ličiti kuću) ali šetnja, kavica i opuštanje su super

  29. #5379
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj Moe prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam "probadanja" imala u prva dva pokušaja, zanimljivo je da sad nisam;
    U svakom postupku sam imala plinove i bolne grudi (to je pretpostavljam od Utrogestana?)
    A sad sam (za razliku od prva dva puta) imala tj imam još uvijek 10ak puta dnevno neko podrigivanje/štucanje. Čak i na prazan želudac.
    A vezano za probadanja - pričala sam s frendicom koja je isto već duže u MPO-u vezano za simptome, pa me osvjestila s rečenicom "zar stvarno misliš da možeš osjetiti embrij veličine zrnca malo veće prašine kako se "implantira" u mekano tkivo?"
    Od tog trenutka sam prestala razmišljati o simptomima
    slučajno sam naišla na ovaj post, ne mogu da ne komentiram da se u potpunosti slažem sa tvojom frendicom,super je to opisala, jer konstantno čitam o tom probadanju danima uoči implantacije, ja ih do sada nisam nikad osjetila, ali nisam niti ostala trudna.

  30. #5380

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    Citiraj tikki prvotno napisa Vidi poruku
    PapigaCapo, samo laganini (nemoj pomicati namještaj i ličiti kuću) ali šetnja, kavica i opuštanje su super
    Sa zadovoljstvom . Kad ti je bio transfer?

  31. #5381
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    papigaCapo, pred menom je još dosta do bete... Danas je tek 1dnt (znači jučer je bio transfer)

  32. #5382

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    Citiraj tikki prvotno napisa Vidi poruku
    papigaCapo, pred menom je još dosta do bete... Danas je tek 1dnt (znači jučer je bio transfer)
    A i meni, tek mi je 2dnt. Pratimo se :D

  33. #5383
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    slučajno sam naišla na ovaj post, ne mogu da ne komentiram da se u potpunosti slažem sa tvojom frendicom,super je to opisala, jer konstantno čitam o tom probadanju danima uoči implantacije, ja ih do sada nisam nikad osjetila, ali nisam niti ostala trudna.
    Žao mi je ti nije uspjelo dosad, nemoj gubiti nadu. Kad planiraš sljedeći postupak?
    Meni je ta rečenica bila baš kao da mi je netko zveknuo šamar, al onako u pozitivnom smislu - prestani se opterećivati sa znakovima i simptomima, jer nijedan od njih ne mora značiti ništa. Jedino što je sigurno je beta.

  34. #5384
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj Moe prvotno napisa Vidi poruku
    Žao mi je ti nije uspjelo dosad, nemoj gubiti nadu. Kad planiraš sljedeći postupak?
    Meni je ta rečenica bila baš kao da mi je netko zveknuo šamar, al onako u pozitivnom smislu - prestani se opterećivati sa znakovima i simptomima, jer nijedan od njih ne mora značiti ništa. Jedino što je sigurno je beta.
    vjerojatno će mi preporučiti prirodni p. jer već na samom transferu me pitao ako sam kad uzimala klomifen i da imam pravo zakonski na još 3 ivf-a i 2 prirodna. sutra zovem da me naruče za 11.mj na konzultacije!
    sretno i čuvaj si malu mrvu!!!

  35. #5385
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    butterfly. žao mi je da nije uspjelo ovaj put.
    od srca želim da sljedeći tvoj postupak, taj prirodnjak bude dobitni.

    a gledam u tvoj post, i baš mi nakako gorak okus ostavlja kad čitam kako doktor napominje pacijentici na koliko još postupaka ima pravo. baš su lijepo naučili zakon. misllim si, znaju na koliko postupaka imamo pravo ali ne znaju za druge odredbe zakona koje ne primjenjuju i tako oštećuju neplodne parove.

  36. #5386
    mirelaj avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    119

    Početno

    16 dpt beta mi iznosi 2071 . u srijedu opet idem vaditi krv

  37. #5387

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    Pozdrav cure
    Meni dana 3dnt i takava me depresija uvatila. Sad sam procmizdrila bez ikakvog razloga. Ne znam sta cu od sebe. Ko ce izdrzat jos 11 dana. Poludit cu. Jedva cekam sutra ic adit.

  38. #5388
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    Mirelaj krasno! Čestitam
    PapigaCapo, znam da sporo prolazi vrijeme, ali proci ce. Nemoj se bedirati tako rano, prerano je za bilo kakve simptome, samo mazi trbušćić i pozitivno

  39. #5389
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Inesz hvala drag, ali ja nekako ne vjerujem u prirodnjake... al ko zna, možda me iznenadi

    mirelaj predivna beta, čestitam

    PapigaCapo pokušaj se ne zamarati time koji ti je dan nakon t. Ponašaj se normalno i radi stvari koje te vesele pa makar po cijele dane ispijala kave sa frendicama. Znam da je najteži dio postupka,barem meni, to čekanje, ali nađi način da si to olakšaš... držim fige da za 10-tak dana bude velika beta

  40. #5390
    mirelaj avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    119

    Početno

    PapigaCago, ja sam bila isto depresivna prvih tjedan dana nakon transfera, imala sam užasne grčeve u trbuhu...valjda su nas hormoni uhvatili pod svoje, tek deseti dan nakon transfera sve je popustilo,

  41. #5391
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    vjerojatno će mi preporučiti prirodni p. jer već na samom transferu me pitao ako sam kad uzimala klomifen i da imam pravo zakonski na još 3 ivf-a i 2 prirodna. sutra zovem da me naruče za 11.mj na konzultacije!
    sretno i čuvaj si malu mrvu!!!
    Zanimljivo. Ja sam mislila da se postupci resetiraju nastupanjem novoga zakona.

  42. #5392
    tvigy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    14

    Početno

    Cure sretno!!!
    Ja cekam novembar pa ponovo...
    A sto se tice simptoma,stvarno se ni na sta ne mozes osloniti sem na betu!
    Ja sam ovaj put bila puna simptoma kao sipak vitamina pa dobila 10-ti dan..
    Najbolje bi bilo kad bi se dani do bete mogli prespavati!

  43. #5393
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,708

    Početno

    Ja ću poluditi... prošli ivf i do sada - zatvor
    Od jučer me muči proljev Trbuh se drži velik i tvrd (danas 7dnt)

  44. #5394
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj Konfuzija prvotno napisa Vidi poruku
    Zanimljivo. Ja sam mislila da se postupci resetiraju nastupanjem novoga zakona.
    po novom zakonu imamo pravo na ukupno 6 postupaka, to znači na 4 stimulirana ivf-a i 2 prirodna. Sve šta je do sada bilo obavljeno se ne računa.
    Ja sam ispucala 1 ivf. imam ih još 3 i 2 prirodna. Nadam se da mi neće baš trebat svi ovi postupci koji su mi ostali.

  45. #5395
    mirelaj avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    119

    Početno

    16 dnt je beta je iznosla 2071, a danas tj 18dnt iznosi 5047 sad čekam ultrazvuk 18.10

  46. #5396
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Čestitam Mirelaj, beta ti je na zavidnoj razini

  47. #5397

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    Pozdrav cure

    Evo meni 5dnt i danas sam napuhana ka bacvica. Uh. Cilo vrime cekam simptome, i nema nista od napuhanosti, nista ni ovaj put, i evo danas, ne mogu disat od napuhanosti. Drzite fige da to znaci nesto dobro.

  48. #5398
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    PapigaCapo Drzimo fige, naravno ~~~~~~~~~ koji je ono tebi dan bio transfer, 3d ili 5d?

  49. #5399
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj PapigaCapo prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure

    Evo meni 5dnt i danas sam napuhana ka bacvica. Uh. Cilo vrime cekam simptome, i nema nista od napuhanosti, nista ni ovaj put, i evo danas, ne mogu disat od napuhanosti. Drzite fige da to znaci nesto dobro.
    draga moja, neznam zašto se zamaraš sa simptomima, samo ti je još teže... hormonska th radi svoje, svako ima nekakvu reakciju na nju...bilo je cura koje su imala ta "probadanja" pa opet ništa, pre rano je...

    imaš gore super post od Moe, pročitaj kako je ona to lijepo opisala!

  50. #5400

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    Butterfly, ma sve ja to znam, i svaki postupsk kszem sevi da necu nista proucaat, al sta cu to je jace od mene.
    Tikki, transfer je bija treci dan

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •