Stranica 150 od 203 PrviPrvi ... 50100140148149150151152160200 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,451 do 7,500 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #7451
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Mima32 ja mislim na splitski H&M u City-a!!!

  2. #7452
    mostarka86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    579

    Početno

    evo još jedne iz skupine "sedam"...ja vala nemam ništa prijaviti, meni je 5dnt, ništa ne boli, ništa ne šarafa, imam ogromne valunge, vrućina me izludi i užasno bolne grudi (ali to pripisujem utrićima, kao i do sada). mislim da mi je malo rano za bilo šta, javim vam ako bude promjena...svima želim ogromnu sreću i da budu ugodno iznenađene, a posebno mojoj "sedmorki"

  3. #7453

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    297

    Početno

    Sorry jos nisam polovila otkud je tko

  4. #7454

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Sara, E mi je vraćen 4 dan...
    Posljednje uređivanje od Ruthy : 03.05.2013. at 06:47

  5. #7455
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Jutrooooooo! Ruthy šta ne spavaš kao svaka trudnica? Šta je tebi danas 11dpt? Meni ništa više nije jasno, Mostarki je 5dpt, meni 11dpt, sara tebi 9 ili?...a svima beta 10.05.?
    Ja se jedva čekala probudit da upalim laptop!

  6. #7456

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Ma ja ti zaspem već u 22,30 tako da sam ujutro već u 6 budna... a da ne spominjem one dnevne odmore (2-3) po pola sata.. .ako je to dokaz T eto ga
    Meni je T bio 23. i danas mi je kakti 10 ako ne brojim dan t. Jučer sam zabrijala i rekoh 8 (?) ne znam što mi je bilo ... sva sam smušena. Idem sutra na betu, jer biologica kaže da je sutra 11 i da se vidi ako ima šta ... pa-.-..

    ne znam zašto je vama tek 10.5. beta??
    Posljednje uređivanje od Ruthy : 03.05.2013. at 07:44

  7. #7457
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Ma u Rijeci fantaziraju! Mislim da ću ja u ponedeljak, to će mi biti 14dpt ako ga dočekam, čisto da se malo bocnem, jer i dalje simptomi 0! I tebi je kao i Dini transfer bio na moj rođendan!!!Ma ja kažem to je to!

  8. #7458

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    297

    Početno

    Dobro jutro svima.

  9. #7459
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj mima32 prvotno napisa Vidi poruku
    Šta nije da samo u Areni imaju taj trudnički odjel. Ja sam si tamo prošle godine kupila dvoje super hlače (nažalost ne zbog trudnoće, neg me cista mučila). Ja sam živi dokaz da sam se izludila testovima, pa ako možete izdržat nemojte ih radit. Ja nisam mogla
    Slažem se , ne testovima! I tako se mora vaditi beta opet da budemo sigurne, a do tada poludit, bio - ili +!!! A treba biti

  10. #7460
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Jutro Mimaaaaaa! Kad je ono beta opet il sam nešto preskočila?

  11. #7461

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Jutro Mima!
    Frćka, sigurna sam da je to dobar znak! A koji si ti dan imala t? Ja više ništa ne znam, mislim, zbrajam, oduzimam, dijelim pa množim, i uvijek sve ponovo...

  12. #7462
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Ja sam imala 22.4., tako da je danas 11dnt, prvi dan t se računa kao 0, tako sam skužila! mislim da Mima danas opet vadi betu, Mimaaaaa držimo figeeeee!
    Ruthy, ako je tebi sutra 11dnt, a 4 dan vraćeni embriji, mora biti beta na papiru!

  13. #7463

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Sad čitam što pišem, i kao da se s matematikom nikad nisam srela. Totalno sam zbrčkana. Ali evo, transferiran mi 4dnevni E. Dan transfera je bio 23.4. Biologica kaže da je to bio 1dnt! Na pismu stoji da napravim test 12 dan. Tako da je danas 10 po vašoj računici a 11 po bilogičnoj. Ako sam dobro preračunala. Sutra idem vadit betu.
    I ne mogu da sama sebi ne na računanje.. totalna smušenost da je znak T bilo bi izvrsno!

  14. #7464
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Tebi je to kao dan više, kao da je 12dpt sutra, u biti kao da je 15 dana prošlo od ovulacije (4+11)! Imaš dan prednosti, pa nam je u stvari isto, jer je meni mrvica vraćena 3.dan!

  15. #7465

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Pa da, imala si punkciju u petak 19?? Vidim da smo si bliske, pa to je to!? Možeš i ti sutra po betu

  16. #7466

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    297

    Početno

    Drzim cure. da ugledate velike bete.

    Ja sad cekam popodne i rezultate. Najradije bi nekako odvrtila vrijeme do tad...

  17. #7467
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    A ne, ne! Čekam ja ponedjeljak, neznam ni dali u Ri vade subotom! Hoću da ako bude beta da imam šta pročitat, a ne da me zbuni neki mali broj, ako ga uopće bude, pa da si sj... još dva dana čekanja, ili ako bude 0, vrag mi neće dat mira da ne ponovim, tako da, čekam ja ponedjeljak, tad mi je 14dpt, a kao 3 dana kao da kasne stvari, tad se vidi ili ne! Čekam ja! Ruthy, a od kud si ti?

  18. #7468
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj mima32 prvotno napisa Vidi poruku
    Sorry jos nisam polovila otkud je tko
    Dobro jutro, curke!!! Mima32 ma ništa zato, danas ti držim velike da nam javiš lijepe vijesti, tj, veliku betu koja je porasla!!!

  19. #7469
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    mima32 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za betu!!!
    Frćka, Ruthy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za simptomiće!

  20. #7470
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj mima32 prvotno napisa Vidi poruku
    Drzim cure. da ugledate velike bete.

    Ja sad cekam popodne i rezultate. Najradije bi nekako odvrtila vrijeme do tad...
    Jeeeeeeee! naletila sam negdje da danas opet beta, za beturinuuuuuuuuuu!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~

  21. #7471
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj Muma prvotno napisa Vidi poruku
    mima32 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za betu!!!
    Frćka, Ruthy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za simptomiće!
    Jupiiiiiiiiii!!! Simptomčići nita, samo glava danas lagano, al to je od razmišljanja!

  22. #7472
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Jutroooo Saraaa! Vidi se da si dalmatinka, skoro je pola devet, pa di si ti do sad?

  23. #7473
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Frćka meni je danas 8 dnt. A što se spavanja tiče, vidim da vas ima koje spavate i po danu, a u mene suprotno, ja odspavam po noći 6-7h u prosjeku i rano se budim i nekako ne mogu spavat od uzbuđenja i nisam neispavana niti malo. Frćka ako ti danas ostaneš "suha" (11 dnt ti je jel tako) mislim da će biti nešto kod tebe...

  24. #7474
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    Jutroooo Saraaa! Vidi se da si dalmatinka, skoro je pola devet, pa di si ti do sad?
    Ma ja jutros u 6h budna, kad se i dragi diže za posao, samo ja ti lipo na miru marendam, popijem kavicu sad kad ne radim bez neke žurbe (još do ponedjeljka). Ja ne znam kako ću preživit ponediljak, to će mi biti 1 dan na poslu nakon bolovanja, a dan kada (ne)očekujem menz, tako da će bit svaki put šok kad odem na WC!

  25. #7475
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Ma ja sam uvjek suha! Joj meni danas nije dobro ako nastavim ovako, izvalit ću previše gluposti! Kako mi je doktor rekao na T, sestro snimajte ovo, pa ona prvi put šuti! Bilo me strah da ga ne..., jedva sam suzdržavala mjehur!
    Ma mene će držati utrići, već sam računala da ću ih piti do 8.5. tako da odgodim M,mislim ako beta bude u pon 0, jer mi dragi ide u ZG taman kad bi mi bio 2.IVF, a nosi djecu sa sobom!
    Ja spavam od 22.30-6.30 taman između dvije ture utrića, i još malo da odleže!

  26. #7476

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Mima - bit će beta, ne sumnjamo
    Cure svima hvala na palčevima, molitvama, ~~~~~, što se tiče simptoma ja imam sve što sam mogla pročitati na forumima... Tako da ....
    Frćka, ja sam Dalmatinka s privremenim radom u Zagrebu. Čuj privremenim...

  27. #7477
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ja jutros u 6h budna, kad se i dragi diže za posao, samo ja ti lipo na miru marendam, popijem kavicu sad kad ne radim bez neke žurbe (još do ponedjeljka). Ja ne znam kako ću preživit ponediljak, to će mi biti 1 dan na poslu nakon bolovanja, a dan kada (ne)očekujem menz, tako da će bit svaki put šok kad odem na WC!
    Vodi svaki put onu što te nervirala u wc, pa nek se ona šokira! Sara, ja nekako mislim da ste vi sve trudne, neznam zašto, al nekako mi takav filing!

  28. #7478

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ja sam uvjek suha! Joj meni danas nije dobro ako nastavim ovako, izvalit ću previše gluposti! Kako mi je doktor rekao na T, sestro snimajte ovo, pa ona prvi put šuti! Bilo me strah da ga ne..., jedva sam suzdržavala mjehur!
    Ma mene će držati utrići, već sam računala da ću ih piti do 8.5. tako da odgodim M,mislim ako beta bude u pon 0, jer mi dragi ide u ZG taman kad bi mi bio 2.IVF, a nosi djecu sa sobom!
    Hahahaha, ti si stvarno neka zabavljačica
    Mima jesi ti već jutros dala krv?? Da li se krv daje natašte ili kako?

  29. #7479
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    A što se tiče te pospanosti, kažem u mene nema toga pogotovo ne po danu i dapače suprotno imam energije puno, nije mi ništa teško, iako ne radim ja ništa teško po kući, al nekako sam cila pozitivno nabrijana i uzbuđena da nema mjesta pospanosti tu. Čak neku večer sam legla u krevet oko 11h i nisam mogla zaspat do 1.30h otprilike, a to jutro se digla kao i svako oko 7 - 7.30. Ne znam šta mi je, a kad radim i umorim se od dnevnih obveza jedva čekam leć i zaspem brzo!!! Ajoj ne bud eli ništa od moje T, koji će to hladan tuš bit za mene i mm.

  30. #7480
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Meni je lakše kad se zabavljam! Dok čekamo one silne folikulo...ja bi izludila da se ne zezamo na hodniku! A šta da kažem kad me uvjek na pregledima sram i dalje, pa onda lupetam, čak mi je na dva postupka, jer sam potezala haljinicu nazad preko, doktor stavio onu zelenu krpu preko glave i pitao jel sad bolje, reko je!

  31. #7481

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    O blagotise Sara, ja nemam ni koncentracije ni energije, ali to s poremećajima u spavanju imam, i čudnovate snove, sve nekako seksi, opuštajuće, ljetno... sinoć sanjala kako se kupam u moru i plivam na leđima, divota... a preksinoć nekog turboauto s svemirskim gumama kako klizi cestom... smoth aj, nirvana u snovima

  32. #7482
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ruthy kako to da ti je transfer bio 4 dan, koliko stanični je? Ja znam da se transferi rade drugi, treći ili peti dan, al nisam čula za četvrti

  33. #7483

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je lakše kad se zabavljam! Dok čekamo one silne folikulo...ja bi izludila da se ne zezamo na hodniku! A šta da kažem kad me uvjek na pregledima sram i dalje, pa onda lupetam, čak mi je na dva postupka, jer sam potezala haljinicu nazad preko, doktor stavio onu zelenu krpu preko glave i pitao jel sad bolje, reko je!
    haha, trebala bi nama jedna takva na SD! Mi smo onako sve stidljive, čini mi se

  34. #7484
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Sara! Bit će! Opusti se! Nećemo razmišljat negativno! Ne ne ne!

  35. #7485

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Ruthy kako to da ti je transfer bio 4 dan, koliko stanični je? Ja znam da se transferi rade drugi, treći ili peti dan, al nisam čula za četvrti
    Ne znam koliko stanični, kao da bi mi to palo na pamet pitati :/ Piše li to gdje? Ili ti kažu?
    Što se tiče 4 dana, rekli su mi da dođem u utorak (4.) jer je u pon bila gužva, doc iz dežurstva, napetost i tak, pa da je 4. mirnije... meni bio još draže, mislim da to nije strašno, tj valjda oni znaju

  36. #7486
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ajme Frćka, nasmijala si me sa tim sramom kod dr. i potezanjem haljinice. Ma kako sam u ovom već više od godinu dana, meni je kad idem u gin. kao da idem u dućan, he, he....ništa mi nije neugodno. Jedino možda malo, ali skroz malo kad na punkciji i transferu moram raširit noge na onom stolu pa dole svi imaju uvid i dr. i sestre i biolog, he, he, al računam to im je posao, nagledaju se oni toga svaki dan....A na punkc. me ionako malo zamanta i bitno mi je samo da me ne boli.

  37. #7487
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Šta nisi dobila sličicu?

  38. #7488

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    Šta nisi dobila sličicu?
    Je li meni govoriš? Kakvu sličicu???????

  39. #7489
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Govorila je meni moja mama i prije uvijek: u braku ti je sve po ženi....pa i u pravu je barem što se tiče ovih stvari, ali ne mogu se žalit na svoga m, dobar je i pomaže mi maximalno, kuha ručak svaki dan kad dođe s posla...ja ništa ne radim, operem sude koji put, mislim to je sad nakon transfera, nije inače da ne mislite....

  40. #7490
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj Ruthy prvotno napisa Vidi poruku
    Je li meni govoriš? Kakvu sličicu???????
    Mislim da se ni na sličici ne može vidit koliko stanični je, osim ako to vama ne piše na papiru, ja uvijek pitam doktora na transferu o tome!!!

  41. #7491

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    297

    Početno

    Jesam, izvadila krv i sad cekam. A ne moras bit nataste kolko mi je poznato...

  42. #7492

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Meni nisu dali nikakvu sličicu

  43. #7493
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Ja sam prije transfera imala razgovor s biologicom, pokazala mi bebu na ekranu, sve objasnila i dali mi sličicu na kojoj se vidi da je 5 stanica!

  44. #7494
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Govorila je meni moja mama i prije uvijek: u braku ti je sve po ženi....pa i u pravu je barem što se tiče ovih stvari, ali ne mogu se žalit na svoga m, dobar je i pomaže mi maximalno, kuha ručak svaki dan kad dođe s posla...ja ništa ne radim, operem sude koji put, mislim to je sad nakon transfera, nije inače da ne mislite....
    Kao nisi se navikla? Moj nezna kuhat, ali bar pegla i usisava, pere i širi veš! Kuhanje ja, suđe perilica!

  45. #7495
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Dobro jutro svim curkama cekalicama! Od simptoma-nada/nista/niente...
    Pozitivne energije i optimizma kod mene, a vidim i kod ostalih cekalica, ne manjka sto je sjaaaajno
    Meni je danas 9dpt, na test ni ne pomisljam, strah me, a ako vjestica ne stigne do ponedeljka, uf.... )

  46. #7496
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    jutro!!!!!!!! evo vam svima trudničke prašine pa se pospite ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************

  47. #7497
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    Frćka, sara, mima, Ruthy, Maja ~~~~~~~~~~~~~

  48. #7498
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Evo mene ženice.... Imamo prekrasna 2 osmostanična zametka, to mi je rekord!!!!! Mora nešto biti !!!!! Iberc samo hrabro, ko što ruthy kaže, sve se može podnijeti da se dođe do željenog cilja!!!!! Mima držim palčeve za lijepu betu!!!!Sretno vam svima trudilice moje!!!!!!

  49. #7499
    Sandra1971 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    994

    Početno

    kika222 bravo

  50. #7500

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Bravo Kika, da bude uspješno! Jesu ti oba vratili?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •