Stranica 151 od 203 PrviPrvi ... 51101141149150151152153161201 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,501 do 7,550 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #7501
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Kika sa srećom!

  2. #7502
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Da ruthy, oba.... Hvala Bogu došli smo do dva konačno!!! Sretno svim čekalicama!!!!

  3. #7503
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Kika222 sretno i da se "zalijepe" oba, a ako ne oba onda barem jedan ali vrijedan!! Meni su ovaj put vraćena 3 osmostanična zametka!!!

  4. #7504
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Frćka di si mi??? Simptomići Sve suho

  5. #7505
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    sara ja tvoju betu jedva čekam!navukla si me

  6. #7506
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ajme, a ja danas malo u bedu, zato što mi se usnoj šupljini pojavila mala upala s desne strane, to mi se zna nekad desit, a sve mislim da je to nagovještaj menz. Ja ne znam kako ću ja ponedjeljak izdržat!!! Lako mi je za vikend, al ponediljak!!!!

  7. #7507

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    34

    Početno

    Kakav bed meni su se upalili desni pa eto trudna. Danas na uzv sve se lijepo vidi 1 mrvica se ugnjezdila. Slijedece subote idemo cuti malo srculence a do tada mirovanje i nista raditi jer imamo miom koji je narastao i sad je 5 cm. Al dr vjeruje da ce sve biti ok.

  8. #7508
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Nestrpljiva baš mi je drago za tvoju mrvicu, a miom da ode....ajd kad si to rekla za desne, malo mi lakše, al me isto brine to!

  9. #7509
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, a ja danas malo u bedu, zato što mi se usnoj šupljini pojavila mala upala s desne strane, to mi se zna nekad desit, a sve mislim da je to nagovještaj menz. Ja ne znam kako ću ja ponedjeljak izdržat!!! Lako mi je za vikend, al ponediljak!!!!
    uspit ćeš jer svi smo mi uz tebe!!!!!!!!!!!

  10. #7510
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Frćka di si mi??? Simptomići Sve suho
    Ma danas neki glupi dan, glavobolja od jutros, to mi je znak da...uh! Zasad suho, prišt nije, al ta tikva, uvjek dva dana prije, a i trbuh nešto šarafi!!! I još sam na poslu!

  11. #7511

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    34

    Početno

    Trbuh šarafi jer se mrvica namješta, samo te podsjeća da je tu

  12. #7512
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj nestrpljiva36 prvotno napisa Vidi poruku
    Trbuh šarafi jer se mrvica namješta, samo te podsjeća da je tu
    Hvala na optimizmu, imaš pravo, šta uopće razmišljam kad odgovor još neznam! Prišta još nema! Bit ću

  13. #7513
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, a ja danas malo u bedu, zato što mi se usnoj šupljini pojavila mala upala s desne strane, to mi se zna nekad desit, a sve mislim da je to nagovještaj menz. Ja ne znam kako ću ja ponedjeljak izdržat!!! Lako mi je za vikend, al ponediljak!!!!
    Jesmo li to ti i ja počele paničarit? Šta nisu te upalice kao afte, pad imuniteta, kao treba vitamine pojačat ili?Možda lupam, ali nije ništa, dok je dole suho...!

  14. #7514
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Kika222 sretno i da se "zalijepe" oba, a ako ne oba onda barem jedan ali vrijedan!! Meni su ovaj put vraćena 3 osmostanična zametka!!!
    Kika 2! Sara 3! Blago vama! Mora da bude!

  15. #7515
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Neke cure su znale reći da su dobile herpes kad su ostale trudne, možda je i kod vas žene takav sličan slučaj, samo iznutra~~~~~~~~~~~~~ vjerujem u pozitivnu betu kod vas!!!!!!!!!!!

  16. #7516
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    Jesmo li to ti i ja počele paničarit? Šta nisu te upalice kao afte, pad imuniteta, kao treba vitamine pojačat ili?Možda lupam, ali nije ništa, dok je dole suho...!
    Frćka ja sam definitivno počela paničarit!! Izdržala sam do 8 dnt, dotad ni dana padnuta, sve pozitiva, al danas sam nikakva, evo plakala sam prije sat vremena, suze samo tekle, nisam se mogla zaustavit, ne znam šta je, al barem mi je sad malo lakše na duši kad sam se isplakala. Milslim nije se ništa još kod mene desilo, još je rano, al ova upala u ustima me tako deprimirala jer ja znam dobit aftu pred menz., ne uvijek, ali zna mi se to desit sigurno 3-4 puta godišnje, a zadnji put kad je bio FET, 7 dana prije nego sam procurila imala sam aftu koja me bolila i povukla se točno kad mi je procurilo. I onda se pitam pa nije valjda da se nijedan od 3 odlična embrije neće primit, ako tako bude onda mi nikad neće uspit!!! I o tome danas cijeli dan razmišljam i samo ste mi vi ovdje utjeha i mjesto gdje se mogu olakšat i povjerit jer nitko te drugi ne razumije!!!

  17. #7517
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    uspit ćeš jer svi smo mi uz tebe!!!!!!!!!!!
    Hvala Željkice, puno je lakše s vama ovo sve prolazit!!

  18. #7518
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Frćka ja sam definitivno počela paničarit!! Izdržala sam do 8 dnt, dotad ni dana padnuta, sve pozitiva, al danas sam nikakva, evo plakala sam prije sat vremena, suze samo tekle, nisam se mogla zaustavit, ne znam šta je, al barem mi je sad malo lakše na duši kad sam se isplakala. Milslim nije se ništa još kod mene desilo, još je rano, al ova upala u ustima me tako deprimirala jer ja znam dobit aftu pred menz., ne uvijek, ali zna mi se to desit sigurno 3-4 puta godišnje, a zadnji put kad je bio FET, 7 dana prije nego sam procurila imala sam aftu koja me bolila i povukla se točno kad mi je procurilo. I onda se pitam pa nije valjda da se nijedan od 3 odlična embrije neće primit, ako tako bude onda mi nikad neće uspit!!! I o tome danas cijeli dan razmišljam i samo ste mi vi ovdje utjeha i mjesto gdje se mogu olakšat i povjerit jer nitko te drugi ne razumije!!!
    Saaraaaa! Šta se ovako rano moram dić, vidim da je frka! Slušaj, ja ću sad plakat! Kad ti kažem već su se ulovile kod tebe tvoje mrve!!! Svi kakžu da nema razlike između trudnoće na početku i pms simptoma, stoga afta je tu i kad si trudna! Mom bivšem se stalno javljala pa nikad nije dobio stvari!
    Moram te nasmijavat, promjene raspoloženja su normalne, sad su već viši dani i svi nešto puno jače osluškujemo, čega ima, a čega nema! A Ja tvojim mrvama kažem da se drže za mamu i neka uživaju jer tamo im je lijepo! Napadi plača, su i napadi panike, teško se nositi sa svim mislima koje ni tu ne napišemo da ne bediramo jedna drugu, pa se skupi, pa mora izaći van! Tebi je afta i promjena u tijelu, ovaj put lijepa, kažem ti! Sigurna sam!Smiri se, mi smo trudne, niko još nije dokazao da nismo i neće!

  19. #7519
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    sara10 zanemari tu aftu, možda je samo pozitivan znak! Znaš da curama i desni znaju krvariti kao jedan od prvih simptoma T, možda si ti samo sklona aftama kod nekakvih hormonskih promjena. Ruku na srce, bilo M bilo T, sve to strpaj u isti koš što se trenutnih hormona tiče...oni divljaju, a ti mozak na pašu. Cmizdriš - super i ja sam. I 2dnt sam pričala kako je sve gotovo i neće se ništa uhvatiti 2.dnt... Izdrži još malo...a onda ti želim veliku betu da te možemo po guzi
    Svim ostalim curkama (da vas ne nabrajam) - također

  20. #7520

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Evo i mene, isto kao i Sara šarafi me - svaki čas kao da ću mengu dobiti. I baš mi je neka bedara... jučer opet neko beznađe... pitam se da li da idem danas ili ipak pričekam pon sa betom..

  21. #7521
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj Ruthy prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene, isto kao i Sara šarafi me - svaki čas kao da ću mengu dobiti. I baš mi je neka bedara... jučer opet neko beznađe... pitam se da li da idem danas ili ipak pričekam pon sa betom..
    Dobro šta je ovo juče bilo, koji dan! Šarafi mene... Ruthy, šta ne vadiš danas betu?

  22. #7522

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Vadim Mislim da smo se sve ubedirale zbog Mimine loše bete... ali nada je do zadnjeg zar ne

  23. #7523
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Ajde brzo vadi tu betu i razveseli nas!

  24. #7524
    ANGEL_26 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Sara10 ja mislim da si ti trudna,otpocetka imam neki osjecaj...nadam se da me ne vara. Samo cu ti to rec. Ostaloj sestorki saljem puno vibrica da ne nabrajam...da sve objavite velike bete.Inace meni ke zadnja beta na 14dnt bila 1109...sad cekamo srijedu i uzv...da vidimo jesu 2 ili 1 srce...

  25. #7525
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Ruthy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za lijepu betu!!!!!!!!! Frćka pozitivno misli i to je to !!!!!!!

  26. #7526

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    227

    Početno

    Pozdrav cure, evo i mene malo kod vas. Danas mi 5 dnt i trenutno me hvata panika jer sam totalno zbunjena zbog simptoma, osim bolova u cikama totalna razlika od prijašnjeg transfera.
    Kod prijašnjeg transfera krvarilo mi je zubno meso, stalno sam piškila, grčevi u nogama, osjetila sam ugnježdjenje i drugi dan krvarila,stalno spavala, a sad stalno imam probadanja u bušici, podrigivanje, lagana mučnina tokom cijelog dana, nesanica .... a tek kad se sjetim koliko još do bete .... Eto odmah mi je lakše čim sam se izjadala....

    Sad čekanje da se šestorka izreda sa pozitivnim betama pa ću i ja polako za njima....
    Sretno svim čekalicama !!!!!

  27. #7527
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Frćka, Muma, Angel26 hvala vam na podršci, evo danas mi je malo lakše, naspavala se i novi je dan!!! Ne preostaje mi ništa drugo nego pričekati još 2,3 dana i znat ću šta je!! A Frćka jel ti u ponedjeljak vadiš betu? Ruthy javi nam lijepe vijesti, molim te!!!
    Muma i Angel želim vam lijepu i mirnu trudnoću do kraja, a Angel budu li dvojke, ajme veselja

  28. #7528
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Frćka lijepo si to napisala da se teško nosit sa svom mislima koje nam prolaze kroz glavu i da ih nekad ni ovdje ne kažemo...frćka ti si jako dobro dogurala do 12 dnt jel tako! Ma biće nešto tu kod nas...evo me opet se vraćam, he,he Jel tvoja glava prošla???

  29. #7529
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    EEEEEEEj Saraaaa! Ma danas sam radila, a onda trošila što sam zaradila!Drago mi je da ti je bolje i meni je! Danas 12dnt, simptomi i dalje =, juče kao da ću dobit, danas ništa, ma ni ne pratim više...Uglavnom idem ja u ponedeljak po betu pa da vidim i kako taj papir izgleda!A gdje je Ruthy?Beta? Šta nije vadila ujutro?Kika, angel, Una hvala vam na podršci ovoj našoj grupici paničarki! Angel, za dvoje! Una ja ti puno neznam o simptomima jer dok nisam krenula na postupke bila sam ih puna, a sad, nita!

  30. #7530
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Frćka kave si to simptome imala jučer kao da ćeš dobit, aj opiši molim te!!! A gdje nam je Ruthy, nije valjda zaspala. he,he

  31. #7531
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj kika222 prvotno napisa Vidi poruku
    Ruthy~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za lijepu betu!!!!!!!!! Frćka pozitivno misli i to je to !!!!!!!
    Danas radim ono što mi najbolje ide, uopće ne mislim!

  32. #7532
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Frćka kave si to simptome imala jučer kao da ćeš dobit, aj opiši molim te!!! A gdje nam je Ruthy, nije valjda zaspala. he,he
    Moja bajna migrena od ujutro, trbuh napuhan, živčanitis i dan za k..., svako toliko sam nešto lupila! A danas ne osjećam više trbuh, ispuhao se...Možda sam juče samo pojela loš bolonjez! Zadnjih par dana bar red čokolade prije spavanja, i to mi je jedan od znakova, samo fali prišt i da puknem!
    Neznaš šta je s Ruthy, trebala je vadit betu? Možda nema rezultata do ponedeljka? Neznam kako ide kad vadiš subotom...

  33. #7533

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Cure - beta je 0. Evo znam da će vas zažalostiti, mene isto. MM je još razočaraniji i tužan. Ne znam što sad.. prekinuti terapiju sa utrićima i estrofemom, ili šta, zbunjena sam .-.. MM misli da nije nalaz dobar i da ga treba ponoviti u pon... bezvez

  34. #7534
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Molim pomoć iskusnijih za Ruthy, tebi je danas 11dnt 4dan vraćen, šta ne? Nešto jesam čitala, ali da ne pričam bezveze, dali je prerano?

  35. #7535
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Ruthy prvotno napisa Vidi poruku
    Cure - beta je 0. Evo znam da će vas zažalostiti, mene isto. MM je još razočaraniji i tužan. Ne znam što sad.. prekinuti terapiju sa utrićima i estrofemom, ili šta, zbunjena sam .-.. MM misli da nije nalaz dobar i da ga treba ponoviti u pon... bezvez
    nemoj još prekidat ništa javi se svom gin u pon,žao mi je

  36. #7536

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Mislite da ne bih trebala prekidati s th?
    Možda je bilo prerano, 11 dnt, ali da baš bude 0,5?

  37. #7537

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Cure stvarno bi mi bilo koji savjet dobro došao.. možda negdje piše nešto o tome...
    Naime, u Breyeru su rekli da se može tek u pon dobiti nalaz, a u ovom drugom labu je bio gotov nalaz za sat vremena... Još žena kaže MM - možete odahnuti, negativan je nalaz!??!?! MM ju skoro udavio
    Posljednje uređivanje od Ruthy : 04.05.2013. at 17:09

  38. #7538
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    kako za sat vremena, pa nalazi se čekaju nekoliko sati?

  39. #7539

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Koja je opasnost ako prestaneš sa th a zapravo si T.? Zna li tko?

  40. #7540

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    kako za sat vremena, pa nalazi se čekaju nekoliko sati?
    Pa eto, mi ni kavu nismo popili kad je ona zvala ... a subotom rade do 12 - možda zato...

  41. #7541
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ruthy žao mi je, ali ja na tvom mjestu ne bih prekidala terapiju i ponovila bi betu u ponedjeljak, još ako i ne dobiješ menz. nemoj prekidat terapiju!!!

  42. #7542
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Slažem se sa Sarom! I ja bi u pon ponovila, ne želim ulijevati lažnu nadu, a neznam previše o beti, jedino znam da zato dr. i daju kasnije vađenje krvi jer nismo svi školski primjeri, meni je tako vađenje bete predviđeno tek 19 dnt, to što ću ja vadit u pon..., ali meni je tad 14dnt, meni dosta! Složi to nekako u glavi, nastavi sve, pa probaj! Da budeš sigurna da si ti sve napravila!

  43. #7543
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj una99 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, evo i mene malo kod vas. Danas mi 5 dnt i trenutno me hvata panika jer sam totalno zbunjena zbog simptoma, osim bolova u cikama totalna razlika od prijašnjeg transfera.
    Kod prijašnjeg transfera krvarilo mi je zubno meso, stalno sam piškila, grčevi u nogama, osjetila sam ugnježdjenje i drugi dan krvarila,stalno spavala, a sad stalno imam probadanja u bušici, podrigivanje, lagana mučnina tokom cijelog dana, nesanica .... a tek kad se sjetim koliko još do bete .... Eto odmah mi je lakše čim sam se izjadala....

    Sad čekanje da se šestorka izreda sa pozitivnim betama pa ću i ja polako za njima....
    Sretno svim čekalicama !!!!!
    Una99 sretno i tebi!!! vidiš da smo sve ovdje u panici zbog tih simptoma, ali najbolje ih što manje osluškivat, dan po dan i doći će i tvoj dan za betu kada očekujemo dobre vijesti!!
    Ajme u zadnje vrijeme samo - na forumu, treba jedna to prekinut i javit nam +, Frćka da nisi ti slijedeća??!!!

  44. #7544

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se sa Sarom! I ja bi u pon ponovila, ne želim ulijevati lažnu nadu, a neznam previše o beti, jedino znam da zato dr. i daju kasnije vađenje krvi jer nismo svi školski primjeri, meni je tako vađenje bete predviđeno tek 19 dnt, to što ću ja vadit u pon..., ali meni je tad 14dnt, meni dosta! Složi to nekako u glavi, nastavi sve, pa probaj! Da budeš sigurna da si ti sve napravila!
    Drage moje, ja sam tako zbunjena i naivna. Tek MM kaže da se ponovi, da se napravi možda urin test, ili što god. Njemu je ovo sve bilo sumnjivo, tako da evo, nastavit ću se th do pon. a onda ću ići vaditi ponovo betu... i kod gina...

  45. #7545
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    14 dnt je skroz ok za vađenje bete, ja ne znam zašto dr. u Rijeci zahtijevaju da se vadi 19 dnt, pa tko bi to dočekao Ja ću vadit 13 dnt ako ga dočekam bez vještice!!

  46. #7546
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Una99 sretno i tebi!!! vidiš da smo sve ovdje u panici zbog tih simptoma, ali najbolje ih što manje osluškivat, dan po dan i doći će i tvoj dan za betu kada očekujemo dobre vijesti!!
    Ajme u zadnje vrijeme samo - na forumu, treba jedna to prekinut i javit nam +, Frćka da nisi ti slijedeća??!!!
    Pogledaj listu čekalica za betu, 4.mjesec na odbrojavanju, zadnja stranica! Da ja sam sljedeća i molim te ne vadi betu jošbar ne prije mene, ja želim da bar nakon mene stane negativni trend, mislim ja stvarno nemam simptome i ne neadam se, samo crv sumnje neda mira!Taman sam na listi slučajno po redu, a 8 nas je za 10.5. pa ti vidi!

  47. #7547
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    14 dnt je skroz ok za vađenje bete, ja ne znam zašto dr. u Rijeci zahtijevaju da se vadi 19 dnt, pa tko bi to dočekao Ja ću vadit 13 dnt ako ga dočekam bez vještice!!


    Vještica neće doć, ja joj neću dat! Stižu bebe i to dvije!

  48. #7548
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ma ne vadim ja prije tebe, ja ne prije sride, ti si slijedeća u ponediljak!!!

  49. #7549
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    Vještica neće doć, ja joj neću dat! Stižu bebe i to dvije!
    Ne, ne, ne, neće doći vještica, ja joj strogo zabranjujem da dođe ma i tebi i meni!!!

  50. #7550
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Hahahaha! Fuj vještica!Iš!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •