Stranica 162 od 203 PrviPrvi ... 62112152160161162163164172 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 8,051 do 8,100 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #8051
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Orhideja ma bu to sve u redu zato ja ovaj put strpljivo čekam svoju betu kad je dr rekla da ne proživljavam ove stresove.Svakako čekamo lijepu betu u ponedeljak!

  2. #8052
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    cure,za lijepe bete u ponedjeljak!!!
    Posljednje uređivanje od kiki30 : 23.05.2013. at 18:16

  3. #8053
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Orhideja od srca ti želim pozitivan ishod!

  4. #8054
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    cure držim vam ručnonožne da bete budu velike i pravilne!!!!!!!!!!!!

  5. #8055
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Hvala Vam.....mislim da mi treba puno sreće, čak čudo. A ne samo meni-ima kandidata za ponedjeljak (neka nas bar netko razveseli)

    samo da napomenem--osijećam neku tupu bol u predjelu prepona.

  6. #8056
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Orhideja i Valiana ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za beturinu....brzo će to..jedva čekam čuti od vas dobre vijesti

  7. #8057
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    tonkice,kako si danas?
    Evo meni danas zatišje,nakon jakih bolova jučer danas ništa,samo lagani pritisak..
    jejja,kako si mi ti?još malo..

  8. #8058
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Streca me lijevo nesto, ne mogu odredit, ne osjecam se trudno ni malo.. uf jos 14 dana do bete a mene svrbi da uzmem test... A ne zelim jer je to onda jos veca igra zivaca..jesi ti optimisticnija danas malo?

  9. #8059
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    ma ja bi prije betu-možda drugi tjedan ako ne dođe M,jer mi stvarno dugo još 14 dana!! lli barem jedan test
    a jesam malo a tako valjda dođe dan,višak hormona haha

  10. #8060
    Deamar avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    39

    Početno

    Cure koje ste isle po smrzlice, jeste imale kakve simptome? Meni je danas 4. dan, grudi bolne a u trbuhu se kuha kao pred mengu. Nisam koristila nista osim estrofema s kojim nastavljam i dalje+ utrici+elevit pronatal

  11. #8061
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Evo ja sam išla po mrvice i totalno je drukčije od zadnjeg puta.Ovaj put nikavo brljavljenje ali zato jajnici ne prestaju pikati,nisam napuhnuta kao zadnji put prsa me bole od transfera odmah i svaki dan imam osječaj da ču dobit mengu.Na svu sreću sitno brojim do bete pa ču u pon.znati na čemu sam.Sve to ovisi o organizmu ja pijem strofem 12mg dnevno,folicin,anodol100,decortin, utriči 3x2.Tako da neke simptome više njima prisvajam.Opusti se koliko možeš i uživaj!

  12. #8062
    Deamar avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    39

    Početno

    Valiana, slazem se da je sve drukcije! Prvi puta sam bila rasturena stimulacijom, hiperica pa transfer, toliko me sve bolilo da sam skoro s uma sisla haha.. Mene grudi od jucer bole... Ali sam puno opustenija, bolje se osjecam puno nego prvi puta.. Ja jos tjedan dana do bete.. Meni ovaj put nisu dali andol 100

  13. #8063
    Deamar avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    39

    Početno

    I da!! Zelim ti veeeeeeliku betu u ponedjeljak ))

  14. #8064
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Da imaš pravo ovaj put sam i ja puno opušptenija i ne razmišlajm toliko o svemu.Ma bude i tvoja beta brzo sam budi strpljiva i ne radi testove jer vidiš što se dešava curama.Mislim i meni prošli put nakon neg.testa uvijek ona nada,a u biti dok nisam izvadila betu nisam niš znala.Hvala na lijepim željicama koje želim i tebi da se ostvareza tjedan dana.

  15. #8065
    Deamar avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    39

    Početno

    Ma kakvi, prosli put su me svi nagovarali na test i nisam se dala nagovoriti.. Vrijeme leti kao ludo i zacas ce proletjeti Jedino ste me totalno zbunilo je kad sam zvala labos da vidim sta se oplodilo rekli su da je sve super, lijepo se razvijaju, fragmentacija 20% sve super da bi mi dr rekla na kontroli nakon neg bete da su jako losi.. Sad mi nista nije jasno...

  16. #8066

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Kiki danas sam ja skroz u bedu, nocas sam plakala uvatila me tuga nekako neki osjecaj da nije uspilo tako sam se i jutros probudila još kad sam vidila na licu potkoznu bubuljicu odma me podsjeti na pms, ah valjda će sutra biti bolje. Bas mi je drago da si ti danas bolje i da te ne boli ka jucer, bit će to sve super vidit ces.
    Jejja koliko je tebi proslo od transfera joj nemogu još sve zapamtit ima vas puno?

  17. #8067
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj Deamar prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje ste isle po smrzlice, jeste imale kakve simptome? Meni je danas 4. dan, grudi bolne a u trbuhu se kuha kao pred mengu. Nisam koristila nista osim estrofema s kojim nastavljam i dalje+ utrici+elevit pronatal
    da, 4dnt se inače javljaju i simptomi trudnoće! :/

  18. #8068
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    i ja sam 6dnt danas.. drzi se tonkica, tesko je prolaziti ovo sve ali moramo ostati usmjerene krajnjem cilju i nadati se da je bas ovaj put dobitni..

  19. #8069

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Jejja hvala ti a zasto tako kasno vadis betu tek 07.06. ja sam mislila u srijedu to ce biti 11 dnt i racunam ako je nesto vidit će se tada.

  20. #8070
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    tonkica kod nas u Ri se dosta kasno vade bete,tako da mi moramo biti jako strpljive

  21. #8071
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Jejja hvala ti a zasto tako kasno vadis betu tek 07.06. ja sam mislila u srijedu to ce biti 11 dnt i racunam ako je nesto vidit će se tada.
    nemoj se mučiti na 11dnt pričekaj bar još dan,dva. moja je na 11dnt bila 11 i sad čekam ponedjeljak da vidim što je.... manje ti je mučenje kad neznaš ništa-nego sad ovo.
    za puno strpljenja i ljepe brojke

  22. #8072
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    Drage cure evo i mene konačno kod vas. Jučer bio FET 1 blastice, beta 5.6. Poslije transfera sam primila Pregnyl 2500 i danas me užasno boli glava, da li je moguće da boli od injekcije?

    Sretno svim čekalicama orhideja, kiki30, tonkica, jejja, valiana, Deamar,...

  23. #8073

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Aha Kiki znaci nije svagdi isto, meni u Petrovoj su rekli 14 dnt.
    Orhideja znaci da budem strpljiva potrudit cu se valjda necu pokleknit, tebi zelim super brojku u ponediljak sretno.

  24. #8074

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Karla držim fige za veliku betu i sretno.

  25. #8075
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Orhideja znaci da budem strpljiva potrudit cu se valjda necu pokleknit, tebi zelim super brojku u ponediljak sretno.
    Nažalost,ali tako je... Ja sam tek sad uvidjela da sam pogriješila (i da je ovako puno gore) a dok je u pon-pravo vrijeme za betu-i onda može bit mala ili ogromna i tad mogu više znati
    sretno

  26. #8076

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj orhideja. prvotno napisa Vidi poruku
    Nažalost,ali tako je... Ja sam tek sad uvidjela da sam pogriješila (i da je ovako puno gore) a dok je u pon-pravo vrijeme za betu-i onda može bit mala ili ogromna i tad mogu više znati
    sretno
    i ako se strpimo do dogovorenog vadjenja bete opet se moze desiti da je beta mala i da ne znamo na cemu smo. moj zakljucak je - koliko god da se trudimo olaksati si - nije nikad lakse.

  27. #8077

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    ... moj zakljucak je - koliko god da se trudimo olaksati si - nije nikad lakse.
    slažem se, svaki je korak u postupku nova sumnja i stotinu pitanja ...

  28. #8078
    PetraP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    124

    Početno

    Meni je danas 5 dnt . od simptoma ništa još sam danas primila brevactid 1500 tako da se za testić trebam strpiti još makar 7 dana.

  29. #8079
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Je,je...imate pravo... Ali vrijeme donosi svoje-strpljen spašen

  30. #8080
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    tonkice hvala!

    Cure, koliko treba da pregnyl 2500 izadje iz organizma?

  31. #8081
    mostarka86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    579

    Početno

    petra, orhideja, karla, jeja, tonkica, kiki30, valiana, deamar i ostale čekalice bete, želim vam svu sreću i da nas uskoro obradujete ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ držite se i ne gledajte simptome, samo sebi veću paniku stvarate...sve je to prerano za bilo kakav simptom...

  32. #8082

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Hvala Mostarka.

  33. #8083
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    valiana oće li više taj test past?nestrpljiva sam!!!!!!!

  34. #8084
    PetraP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    124

    Početno

    karla 1980 meni ti brevactid od 1500 izadje tek nakon 6 dana. eto možda ti pomogne.

  35. #8085
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    7dnt.. simptomi nula, osim laganog boluckanja u maternici, i jos uvijek napuhnutog trbuha,cak ni simptoma utrica, cicke ne bole..bas imam los osjecaj da nista od ovog puta, tako bih voljela da me iznenadi..

  36. #8086
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    jejja i kod mene isto,nakon onih bolova prije dva dana -danas ništa samo osjetim lagani pritisak..
    Ajde izdržat ćemo mi to i onda će nas iznenaditi lijepa brojčica
    šaljem puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve nas nestrpljive čekalice!

  37. #8087

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Ne zalite se..bebice su se primile kad ste imale bolove, vidjet cete za mjesec dana kad budete imale mucnine i povracanje..he he..nek vam tako i bude cure moje.. Kiki i jejja!!

  38. #8088
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Vatra bas nek budes u pravu.. Kiki

  39. #8089

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    Ne gledajte simptome, mene nista nije bolilo, grudi ni malo napete, niti jedna mucnina i evo nas u 38tt

  40. #8090

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Kod mene opet smedje malo jutros na ulosku, jucer bolija drob, danas nista, inace nikad nemam smedje tako rano pa me toga strah uf ko ce izdrzat.
    Kiki i Jejja big hug

  41. #8091

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    34

    Početno

    Tako je ne gledajte simptome, opustite se koliko možete i uživajte, bar sam ja tako ovaj treći put i bilo je dobitno. Jednostavno sam se natjerala na opuštanje, šetnje i uživanje i eto sad smo 9+2, vjerujte napetiji je onaj dio poslije bete. Puno puno punooooooo sreće vam želim i držim figetine.

  42. #8092
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj mostarka86 prvotno napisa Vidi poruku
    petra, orhideja, karla, jeja, tonkica, kiki30, valiana, deamar i ostale čekalice bete, želim vam svu sreću i da nas uskoro obradujete ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ držite se i ne gledajte simptome, samo sebi veću paniku stvarate...sve je to prerano za bilo kakav simptom...
    Potpisujem!

  43. #8093
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    Hvala PetraP za informaciju, mislim da bi mogla 9dnt napraviti test da si skratim muke.


    mostarka86 hvala na lijepim zeljama, ja od jutros zatvor i slabost kao lagana temperatura a ne koristim nista, ni utrogestan ni ista drugo. Nikakvi pritisci niti bolovi. Ne zivciram se previse, kako bude!
    Ja tek 2dnt, vi ste vec dobro dogurale, vecina ste na pola koliko sam uspjela poloviti.

  44. #8094
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    valiana oće li više taj test past?nestrpljiva sam!!!!!!!
    He he ja izdržala evo u pon si dajem orden za izdržljivost!U pon.beta i gotofoooo kad sam ovoliko izržala izdržat ču još malo.Cure sretnooooo

  45. #8095
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    valiana svaka cast za strpljenje... drzimo palceve za ponedjeljak!

  46. #8096
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Hvalaaa ovi simptomi i nesimptomi me ubiše kad ih ćitam sasvim su drukčiji od onbog kak se ja osjeća recimo sad mi je tako mučno a gladna sam ha hamiriš mi roštilj iz vrta ali više se ne brinem beta je bu pon.i sve ču znati.Cure hvala na podršci

  47. #8097

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Sad krv ide ne puno ali ono pa nije valjda menga jeli se ikome ovako desilo da je ranije dobija

  48. #8098
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    tonkice a koji ti je dnt?

    Meni je ovo ukupno 7. pokusaj i nikada nisam procurila ranije, uvijek nakon skidanja s utrogestana, ovaj puta ne koristim utrogestan pa cu vidjeti. Stvarno ne bih znala sta je kod tebe u pitanju.
    Zelim ti sve dobro!

  49. #8099

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    A danas mi je 7dnt pa nemogu virovati da sam dobila mengu ranije pa ni ponadati se nisam uspila nista mi nije jasno

  50. #8100
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Valiana, Karla, jejja i kiki3, tonkica sretno cure, izdržite još malo, nemojte prerano raditi testove i vadit bete! Valiana za izdržljivost, brto će ponedjeljak, još samo dan ipo!
    Tonkice nadam se da će krvarenje prestati..ne želim te obeshrabrit, ali ja sam prvi puta kad sam bila u postupku dobila mengu 8 dnt uz utriće i jako sam bila neugodno iznenađena, ali scenariji su različiti, što vidimo i na ovom forumu. Nadam se da je to u tebe implantacijsko...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •