Stranica 2 od 203 PrviPrvi 12341252102 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #51
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    i tak, čekam ja i dosađujem se, pa mi genijalneideje padaju na pamet...sad si računam, pod utjecajem straha i neizvjesnosti, ali, da nismo išli na MPO, znači da na očekivani dan mensruacije bi se poveselili, i napravili test, jelda?Meni je taj dan 5., a betu moram vaditi 9.,znam da je to samo 4 dana razlike, ali po mom vremenu, to je kao 44 dana...a opet, na taj dan bi bio 10dnt, pa je sve to upitno, ali ideja se rodila...a s druge strane, kad mi m kasnila, ja otišla na uzv, i rekao mi doc- doći će ili danas ili sutra- znači on ipak nekaj vidi...tko zna jel bi on nekaj vidio 10dnt?a vjerojatno nebi...ah...čekanje...
    Posljednje uređivanje od inana : 02.05.2011. at 09:13

  2. #52

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    inana genijalna ti je računica, ali moram te razočarat, gin bi mogao vidjeti debljinu endometrija koja bi mu dala naznaku o tome da li se menga sprema ili ne. Ako je endo tanak, onda će M svaki čas, ako je endo zadebljan onda neće još. Ali s nama MPO-vkama je to jako relativno, jer smo na utrićima, a neke su dobile i pikice poslije transfera, tako da niš od toga. Potpis ti je genijalan i jedini odgovor na ovo naše iščekivanje.
    Meni su utrići superiška, kako samo čekam, spavanje mi je odlična metoda kraćenja vremena, pa se radujem kad zaspim na sat-dva nakon utrića

    Tikki znam kako ti je...ovaj sam vikend provela žderući se kako mi je jedna osoba na poslu napisala bezobrazan mail, ma sve načine kako da zlobno vratim "uslugu" sam smislila, danas krenula u realizaciju i ponovo pročitala mail, kad ono - nema ni B od bezobrazluka...čime sam si ja dušu maltretirala cijeli vikend....hormoni....ludi hormoni... I plač...kako bi ja plakala žene mojeeeeeeeee..... a naravno, ničim izazvana...
    Danas 6dc...dug je put pred nama...

  3. #53
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    da, ja i moja matematika...ali teoretski, dan sim ili dan tam, zakaj moja kolegica, koja danas vadi betu- svi držimo fige. vadi 10 dan, a ja 12?i onda meni frkne na nedjelju, tak da ja 13... možda bi se kaj vidjelo u petak...a s druge strane, znatiželja je ubila mačku, tak da možda budem duplo nagrađena za srpljenje...da, kaj je- je, naspavane smo...
    Posljednje uređivanje od inana : 02.05.2011. at 10:10

  4. #54

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    aj inana, moj transfer je bio 26-4-11 a beta je 16-5-11 - šta kažeš na moje čekanje

  5. #55
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    transfer smo imale isti dan, praim ja tebe, ali zakaj 16?to je 20dnt?sem ti miša!to nebih izdržala...a kaj kad sam znatiželjna baba...sram me...

  6. #56
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    meni danas 9dnt, ja sam se prva tri dana laganini ponašala, a iza toga nastavila po normali osim šta sam sport izbacila...ja sam sve više i više uvjerena da neće ništa bit od ovog pokušaja, prvi nalaz urina mi pokazao dosta leukocita i bakterija, sad čekam drugi nalaz da vidim koja je beštija u pitanju iako sam 100% sigurna da je ešerihija,a doktor mi neće da da nikakve antibiotike dok ne vidi šta je u pitanju....tako da ja pijem dnevno hektolitre tekućine i provodim u prosjeku par sati na wc školjci

    eto malo sam se izjadala

  7. #57
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    slava ti si nam prva na redu
    jos malo i beta....nemoj negativnih misli...ako i je es.coli ( nadajmo se da nije) bude i dalje sve ok, ja sam mislila da je upravo ona bila uzrok mog neuspjeha ali su me dr. uvjerili da nije....dr. P, dr.R, i moja dr. opce praxe

    uh tek 4dpt....i mene i dalje griznja savjesti pere, kako spavam znam se nesvjesno istegnuti , kad mjenjam polozaj spavanja, kuzite, i onda kontam nije dobro se istezati ....danas sam trcala za postarom , totalno zaboravila na trenutak da cuvam mrvice
    eto toliko od mene za sada....idem se i dalje dosađivat
    tako lijep dan, toliko posla a ja ko baba od 90 god.
    gledam sapunice i kvocam mm "ovo treba ovako a ovo ovako"

  8. #58
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    eto moja najbolja frendica rodila prije 6 dana MRVU od 3800g, 3 tjedna prije termina, a esh. i još jednu bakteriju vuče od 1. dana!

  9. #59
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    joooj hvala cure na potpori i utjesi
    najgore mi je ovo čekanje nalaza i potvrda onog šta već znam

    jedno pitanje, meni je transfer bio na Uskrs, jel ja brojim Uskrs kao prvi dan ili nulti dan??
    nisam sigurna da li mi je danas 8 ili 9 dan

  10. #60
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    prvi dan transfera je nulti onda 8dpt znam da dan puno znaci ali...

  11. #61

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    ma crvenkapice nema ti nikakve veze jesi li se protegnula u krevetu ili nisi. nemoj stavljat teške stvari na najvišu policu ili čučat dugo, a ostalo je sve ok. Dobro ti čuvaš svoje mrve ništa ne brini
    slava77 bit će sve ok, ja ti ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ jako jako!
    inana hihihi, ma tko je rekao da ću i ja izdržati do 16-5

  12. #62
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    prvi dan transfera je nulti onda 8dpt znam da dan puno znaci ali...
    dobro si rekla puno znači, ma bitno mi je da znam pravilno brojat...
    ja sam odlučila u subotu vadit betu, 13 dan, ako šta dobroga pokaže ponovit ću je opet u ponediljak...ako ne pokaže, okrećem se mislima na novi postupak na jesen i tome kako moram rintat cilo lito da uštedim za novi postupak

  13. #63
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Sumskovoce hvala

  14. #64
    mistic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    162

    Početno

    Pozdrav cure, evo mene opet!
    Danas sam prokrvarila ne znam dal je to već menga, ako je, došla je par dana ranije, inače po ciklusu je trebala doći 5.5. Tako da sam ja sva zbunjena, ne znam dal da zovem doktora, dal da nastavim s utrićima, da čekam do sutra da vidim što će biti....nisam pametna, čak mi se i vrti, strah me da se ne onesvijestim....

    Slava vidm da smo isti dan imale transfer i ja sam bila sigurna da će mi uspjeti jer je Uskrs, ali sad je sve nekako splasnulo...nadam se da ćeš ti uspjeti, a i drugim curama želim da uspiju!

  15. #65
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Meni je danas 13 dnt. U srijedu vadim tetu betu. Imam filing kao da ću svaki tren procuriti.

  16. #66
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    mistic i ja se često sitim da je transfer bia na Uskrs i da je to možda nešto simbolično...držim ti fige da ipak na kraju sve bude ok
    Mia Lilly držim i tebi fige

  17. #67
    inna28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj Mia Lilly prvotno napisa Vidi poruku
    Ma da!? Tak sam si i mislila.
    Znači, ako sam se piknula s njim u srijedu danas ujutro bi mogla imati lažno pozitivan test?
    Nije baš da vjerujem tim testovima al ipak me razvesele!
    Tako nekako.Evo moje iskustvo od zadnji put-naravno da nisam izdržala do bete i napravila sam test koji je bio negativan,ali svejedno sam vadila betu koja je bila 411!!!Tako da ti savjetujem ako možeš izdržati da sačekaš do bete,ipak je ona glavni pokazatelj.
    Ovaj put sam odlučila da ništa od testova pa kako bude

  18. #68
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Ma blesava sam, znam to sve.
    Meni je u zadnjem postupku isto bio negativan test a beta 1500 to isto popodne.
    Svakako ću je vaditi u srijedu.

  19. #69
    sissy75 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Brač
    Postovi
    170

    Početno

    a curke drage evo i mene uskršnje haha. Stalno sam o tome razmišljala taj dan i zazivala pomoć Svevišnjeg.
    Dok sam tako ležala s nogama u zraku i čekala da dok.donese mrvice dogodilo se nešto kao iz zone sumraka.
    Sestra najednom pita doktoricu koja je sjedila meni između nogu dali i ona osjeća taj miris našta dok. odgovori da ne
    međutim sestra se uspaničila i skinila masku i govori da jako čuje neki slatkasti miris kao plin, uskoro smo sve osjetile
    kao lagani povjetarac slatkastog mirisa, stresla sam se i uplašila za svoje međunožje( da li če bit ozračeno sestra je otvorila prozor i počela zivkat po bolnici da vidi šta se događa. Dugo ču pamtit taj dan. Znaći danas je 8 dnt ako je dan transfera nulti. Nekako sam već izgubila nadu jer simptoma nemaaaa. Betu ču vadit tek idući pon.jer sam na otoku. Curke držim fige svima

  20. #70
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Mia Lilly ipak si ti prva trudnica ovdje ~~~~~~~~~~~~~~~~~SRETNO u srijedu !!!!
    pa onda nasa slava ...ajte cure pisite kad vadite bete

    ja na oba IVF procurila oko 11dc tako i menga inace dolazi , tako da cu umirati od straha slijedeci tjedan, od pon- cet. i moje bete, ako ne procurim do cetvrta 12.5 ja sam garant trudna
    da bar jednom u zivotu idem sa gustom izvadit betu , da bar....

  21. #71
    sissy75 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Brač
    Postovi
    170

    Početno

    Bok cure evo sam 50 posto ukapirala ovo forumašenje ali ima još milion nepoznanica.
    Kao i slavi77 i meni je transfer bio na sam Uskrs i toplo se nadam da to ima neko posebnooo
    značenje. Danas bi bio znaći 8 dnt i osječam se psihofizički satrano. Negdi 5 dnt me počelo bolit oko 14h
    kao pred mengu ali bez popuštsnjs i tsko do duboko u noć,ujutro kad sam se probudila kao da nikad
    nisam bila ni na kakvom transferu,simptoma nula a sisice se ispuhale. Sad dok pišem me počelo
    malo vrtit po stomaku pa sam u strahu da nije menga. Inače ovo mi je prvi ivf a neke dijagnoze nema osim
    začepljenog lijevog jajovoda...betu neću vadit do pon.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    crvenkapice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da s guštom odeš vadit betu, a još više ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se s najvećom radosti vraćaš s nalazom!!!!!

  23. #73

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    54

    Početno

    Cure danas mi je 11dnt i evo maloprije mi se javio svijetlo smedji scjedak.ET radjen 21.04 u MB...........molim vas za pomoc jer sam uzasn isprepadana,bojim se za moje mrvice koje su vracene 3dan

  24. #74
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ako bi se taj smeđi iscjedak nastavio ja bi isla vadit betu prije 6.5 , jer izludit ce te to.....sutra je 12dpt tebi i pokazat ce nesto ako jesi trudna,tako bi ja.....naravno da ne mora znacit da ce menga doci jer je bilo slucajeva dosta, da je krv ili smeđe tu a beta pozitivna,
    ja u svakom slucaju ti zelim srecu !!!

  25. #75
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    Mia Lilly ipak si ti prva trudnica ovdje ~~~~~~~~~~~~~~~~~SRETNO u srijedu !!!!
    pa onda nasa slava ...ajte cure pisite kad vadite bete

    ja na oba IVF procurila oko 11dc tako i menga inace dolazi , tako da cu umirati od straha slijedeci tjedan, od pon- cet. i moje bete, ako ne procurim do cetvrta 12.5 ja sam garant trudna
    da bar jednom u zivotu idem sa gustom izvadit betu , da bar....
    Vidiš, ja nikada nisam dobila m prije bete. Svaki puta drugi dan nakon prestanka s utrićima.
    Bilo bi najbolje kad bi mogla cijeli sljedeći tjedan prespavati. Nadam se da nećeš procuriti do 2012.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    72

    Početno

    Drage moje,

    evo da se konačno i ja prijavim.
    Nakon nekoliko katastrofalnih pokušaja IVF-a, promijenila sam kliniku i doživjela da proizvedem 6 stanica, i -da mi nakon nepunih 5 dana vrate dva zametka. Moj prvi transfer u životu! Danas sam 6 dpt i popodne me je počelo šarafiti u trbuhu ( tipična PMS bol) pa me je to jako zabrinulo.
    Betu bih trebala vaditi u ponedjeljak 09.05.
    Inače sam uvijek prije dobila m prije bete ( u postupcima inseminacije, jer u IVF pokušajima do transfera nikada prije niti došlo), pa se toga pribojavam i ovaj put. Prije sam govorila- da mi je doći do transfera, a sad- da mi je doći do vađenja bete...
    Baš me zanima o čemu to ovisi da li će netko dobiti m prije bete odnosno prije nego prestane s utrićima...

    Svim ostalim čekalicama želim da im vrijeme što brže prođe i da ishod bude onaj koji sve priželjkujemo
    Posljednje uređivanje od MAJONI974 : 02.05.2011. at 23:17

  27. #77
    marisela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    150

    Početno

    Svim curama, koje su u iščekivanju svojih beta, od srca želim da budu trocifrene i ogromne, a mi koje nismo uspjele da planiramo kako dalje i da naši sljedeći pokušaji budu dobitni.

  28. #78
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    ja apsolutno nikakvih simptoma nemam, ni za mengu, a pogotov ne za trudnoću
    jedina dobra stvar je šta su mi cike doslovce nabrekle al to je provjereno od utrića....imam mali pritisak na donjem dijelu trbuha al to je garant od ove infekcije.....
    tješi me to šta nemam još simptoma pms-a....a to je luđačka glad tako da bi doslovce pojela pečenog vola premazanog čokoladom il umakala kisele krastavce u marmeladu :D

    jedno pitanje jeli i vi sanjate svakojake snove?
    ja inače jako rijetko sanjam a zadnjih par dana skoro svaku večer i u svakom od tih snova je umješano barem jedno djete, aj ća procvikala sam
    Posljednje uređivanje od slava77 : 03.05.2011. at 07:39

  29. #79
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj slava77 prvotno napisa Vidi poruku
    ja apsolutno nikakvih simptoma nemam, ni za mengu, a pogotov ne za trudnoću
    jedina dobra stvar je šta su mi cike doslovce nabrekle al to je provjereno od utrića....imam mali pritisak na donjem dijelu trbuha al to je garant od ove infekcije.....
    tješi me to šta nemam još simptoma pms-a....a to je luđačka glad tako da bi doslovce pojela pečenog vola premazanog čokoladom il umakala kisele krastavce u marmeladu :D

    jedno pitanje jeli i vi sanjate svakojake snove?
    ja inače jako rijetko sanjam a zadnjih par dana skoro svaku večer i u svakom od tih snova je umješano barem jedno djete, aj ća procvikala sam
    eto, ja od prvog dana simpome imam kao da ću mengu dobiti, s tim da je sinoć moja šogorica došla divljat k nama i dramit, i toliko sam se uzrujala da sam budna od 4, bolio me trbuh cijelu noć, ali u 4 sam se probudila, bol, zlo i tak da mi je i sad muka...ali eto...a kolegica kojoj su jučer pročitali da je trudna- ni s od simptoma, tak da slava77, možda ti je to baš super... ja sam danas tužna i jadna...kaj se sanjanja tiče, da, ne prođe noć da nekaj ne sanjam, do sada svaki put normalno, preksinoć grozno, i tak...ali da, sanjam više nego inače i za promjenu, zapamtim kaj sam sanjala...

  30. #80
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    nema simptoma od menge al zato ima menge
    upravo mi se na ulošku pokaza smeđi iscjedak, ne gine mi menga za 2-3 dana
    a u pičmač

  31. #81
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    moja ova me zvala prekjučer da ima smeđe nekaj i mislila je da je gotovo, toi je trajalo par sati, a dan iza vadila betu i bilo ok, tak da ne otpisuj još.

  32. #82
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    eto, mučim se od sinoć, zadnjih 5 sati katastrofa, previjam se od bola, sad se mrvu smirilo... eto, to ti je tak,nesmiješ se uzrujavat, i dobar si, pa ljudima daš prostora, kao da su svi bitniji od nas, i eto kak se vrati... kaj je najgore, frajerica bu se ponašala kao da nije bilo niš, sam bu pitala- ima kuhane kave?... joooj, samo da se mali i mala nedaju, i da ostanu s nama...

  33. #83
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    moja ova me zvala prekjučer da ima smeđe nekaj i mislila je da je gotovo, toi je trajalo par sati, a dan iza vadila betu i bilo ok, tak da ne otpisuj još.
    iz tvojih usta u Božije uši

  34. #84
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj slava77 prvotno napisa Vidi poruku
    iz tvojih usta u Božije uši
    i sad smo se čule, u petak na uzv, tak da- jeeej za nju...i jeeeeej za nas!

  35. #85
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    i onda uzmem novine za prolistat i odma naletim na naslov "u 35. godini postala mama po deseti put" ....aaaaaaaaaaaaaaaaaa

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    72

    Početno

    Citiraj slava77 prvotno napisa Vidi poruku
    ja apsolutno nikakvih simptoma nemam, ni za mengu, a pogotov ne za trudnoću
    jedina dobra stvar je šta su mi cike doslovce nabrekle al to je provjereno od utrića....imam mali pritisak na donjem dijelu trbuha al to je garant od ove infekcije.....
    tješi me to šta nemam još simptoma pms-a....a to je luđačka glad tako da bi doslovce pojela pečenog vola premazanog čokoladom il umakala kisele krastavce u marmeladu :D

    jedno pitanje jeli i vi sanjate svakojake snove?
    ja inače jako rijetko sanjam a zadnjih par dana skoro svaku večer i u svakom od tih snova je umješano barem jedno djete, aj ća procvikala sam
    Joj, da, snovi su mi učestaliji i luđi, valjda podsvijest pojačano radi, jer-obzirom da sam na bolovanju, ne bih rekla da mi je mozgovna aktivnost intenzivnija nego kad radim, ali valjda ta psihoza pred betu ima utjecaja...

  37. #87

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    72

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    da, ja i moja matematika...ali teoretski, dan sim ili dan tam, zakaj moja kolegica, koja danas vadi betu- svi držimo fige. vadi 10 dan, a ja 12?i onda meni frkne na nedjelju, tak da ja 13... možda bi se kaj vidjelo u petak...a s druge strane, znatiželja je ubila mačku, tak da možda budem duplo nagrađena za srpljenje...da, kaj je- je, naspavane smo...

    Inana, ti i ja smo onda isti dan na redu za betu, zakačilo nas da je 12.dan u nedjelju. Ma samo da ja dočekam taj ponedjeljak a da ne dobijem m, to će već biti nešto... Kaže meni prijateljica- trebala bi se veseliti simptomima PMS-a a ne ih se bojati, a kažem joj ja- šta ću se veseliti, imam ih već skoro 25 godina, nemati simptome PMS-a bi bilo jako lijepo za promjenu, ovako mi se čini da opet ništa...
    Mene pak temperaturica trese ( to pripisujem utrićima, inače sam totalno nesklona temperaturi, prođu godine i godine da je nemam), baš osjetim da mi je zima, jutros sam izmjerila 37,3.

  38. #88
    elen avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    91

    Početno

    Samo da prijavim loš razvoj situacije.
    Dakle u ned. (6dnt) sam počela lagano krvariti..jučer je krenulo još jače i ne zaustavlja se ..znači prava menga.
    Po nalogu dr. za svaki slučaj nastavljam s terapijom do 10dnt kad vadim betu.
    Uopće više ne nadam i muka mi je od svega ...samo želim čim prije imati taj papir da se mogu isplakati do kraja, dignuti pogled i vidjeti kaj dalje...

  39. #89
    Reni76 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    344

    Početno

    Ja sam imala jedan od jačih PMS-ova u zadnjem postupku.
    Toliko me je bolilo da sma rekla MM idem vaditi betu (13dpt, a trebala 16dpt) da budem sigurna
    da nisam trudna i da mogu prestati sa utrićima, da pustim da procurim,
    jer sam mislila da mi utrogerstani ometaju krvarenje (iako sam znala procuriti i sa njima).
    Kada ono beta pozitivna.
    Meni je prvi simptom bio teže disanje na nos i krvarenje nosa.

  40. #90
    Reni76 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    344

    Početno

    Elen žao mi je

  41. #91
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    elen tako rano dosla menga
    drzi se

  42. #92
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj slava77 prvotno napisa Vidi poruku
    nema simptoma od menge al zato ima menge
    upravo mi se na ulošku pokaza smeđi iscjedak, ne gine mi menga za 2-3 dana
    a u pičmač
    danas ti je 9dpt , moze bit lako implantacijsko
    ne predaj se tako lako
    nego guraj te utrice i miruj sada , znam da nije lako otjerat ruzne misli ali drzi se

    i ja imam lude snove , đizus, sanjala sam da mi opada kosa i to pramen po pramen ,uzas
    meni danas 5dpt i danas primam brevactid

  43. #93
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    danas ti je 9dpt , moze bit lako implantacijsko
    ne predaj se tako lako
    nego guraj te utrice i miruj sada , znam da nije lako otjerat ruzne misli ali drzi se

    i ja imam lude snove , đizus, sanjala sam da mi opada kosa i to pramen po pramen ,uzas
    meni danas 5dpt i danas primam brevactid
    ja sam ga primila u petak isto 5 dan....
    ma ja već sebe počela tješit kako je ipak bolje bit trudan zimi nego liti
    ostaje još ona mala nada, al ovaj smeđi iscjedak mi je normalna pojava prije svake menge tako da se već u glavi prebacujem na jesen....najgore od svega mi je to kako ću reć mm, jer on to sve puno teže od mene prima

  44. #94
    elen avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    91

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    elen tako rano dosla menga
    drzi se
    Hvala....
    Meni je isto čudno zašto tako rano...očito su mi hormoni u totalnom kuršlusu...

  45. #95
    elen avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    91

    Početno

    Citiraj Reni76 prvotno napisa Vidi poruku
    Elen žao mi je
    Fala

  46. #96

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    marisela hvala od na divnim riječima!
    slava ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da sve bude OK!
    elen jako mi je žao draga!
    I ja isto sanjam, puno. Makar sanjam i inače, pa mi i nije neka promjena
    Danas 7dnt

  47. #97
    mistic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    162

    Početno

    Meni vrag nije dao mira ...pošto mi ovo krvarenje ne izgleda kao menga, nego samo imam krvavi trag kad se obrišem, ja sam danas napravila test...negdje sam pročitala da bi se 9 dnt pokazala trudnoća ako postoji....i znate šta ... pojavio se + ....znam da je to sve još pod velikim upitnikom, ali nekako mislim da postoji šansa....kako ću izdržati do bete nemam pojma

    Cure nadam se da nam je to sve implatacijsko krvarenje i da ćemo uskoro sve skakati od sreće kad izvadimo betu!

  48. #98

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    72

    Početno

    Elen baš mi je žao

  49. #99
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    mistic cestitam na +
    kud ga vec uradi , kad radis betu ?

  50. #100
    slava77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    188

    Početno

    a onda bi i ja mogla sutra probat sa testom, bit će 10 dan

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •