Stranica 57 od 203 PrviPrvi ... 747555657585967107157 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,801 do 2,850 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #2801
    jasna09 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj Nikolina-Zagreb prvotno napisa Vidi poruku
    Jasna, vidim da je kod tebe transfer bio uspio, između nas 3 koje smo išle u isto vrijeme u Maribor (renna, ti i ja), pa me samo zanima da li sve i dalje ide normalno, jer bih baš voljela čuti da je barem nekome od nas skroz uspjelo.

    Za sada je dobro,jedno nam

  2. #2802
    jasna09 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    150

    Početno

    Pobjeglo je....

    Htjela sam reći da nam jedno kuca.

    Zamrzavanje nije uspjelo, ali sada mi to baš nije ni važno.

  3. #2803

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Prekrasno, baš mi je drago Čestitke od srca

  4. #2804
    *mare* avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    333

    Početno

    imam pitanjce.. danas sam 6dnt. sve ok, kao i svaki put do sada, ono klasično lagani grčevi, probadanja, cice velike i bole (od utrogestana) i sinoć odjesnom uuužasna bol. odjednom je počelo, puuuno jača nego grčevi od menge i konstanta, nekih pola sata. na mahove me jako podsjećala na bol punkcije. nisam znala šta da popijem, odluka je pala na normabel 5 mg, koji me hvala Bogu ošamutio pa sam uspjela zaspati.

    jutros sve ok. je li se nekome događalo?
    to je toliko bolilo da sam bila na rubu da zovem hitnu. u ni jednom postupku do sad ništa slično. mislila sam zvati dr ali nekako mislim da mi nema baš što pametno reći ovako preko telefona...

  5. #2805
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    mare daj Bože da bude ono što ja mislim i vibram za to
    Meni se to isto desilo i evo me sada na 7+6

  6. #2806
    *mare* avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    333

    Početno

    ma mm je klasa optimist uvijek i u svemu i tako je mrtav hladan zaključio da je implantacija, ali nisam čula da je to nekoga baš tako bolilo. sad je zahebancija da ako je to doista to, da se onda implantirao mali sumo borac

    ja se inače ne usudim nadati pa sam samo u razmišljanju da nije nešto loše.. noćas sam bila uvjerena da mi je prsnuo jajnik

  7. #2807
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Čitala sam da se puno cura to isto dogodilo 4-5dnt pa vibram od srca~~~~~~~~~~~~~~~~

  8. #2808

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    *mare*, ja sam imala dva puta slicne bolove, 4. ili 5. dan nakon transfera (nemogu to opisati ali kao da mi je netko probadao jajnike ) i oba puta je doslo to trudnoce.
    prvi puta kada mi se dogodila ta bol sam se prebala, drugi puta sam se veselila i opustila i bez panike docekala pozitivnu betu
    drzim fige na rukama i na nogama za lijepu betu

  9. #2809
    mistic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    162

    Početno

    Mare znam tu bol. Mene je nekoliko dana za redom bolilo, onako krvnički. Jednu noć sam provela u bunilu i sa užasnim snovima. Čak me još uvijek tu i tamo zaboli.
    Mislila sam da je sve gotovo, ali nije, evo jučer vidjela malo junačko srce kako kuca
    Samo se opusti i razmišljaj pozitivno.

  10. #2810
    *mare* avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    333

    Početno

    joj cure moje, znate i same da ne postoji ništa na svijetu što bih željela više nego da ste u pravu
    iako sama sebi ne dam da se nadam, naravno da velika nada postoji, inače sve ovo i ne bi imalo nekog smisla. sad malo mirnija čekam dalje, ja sam stvarno zabrijala da to ne može ništa dobro značiti..

    Sonja i Mistic čestitam vam od srca, a nama svima ostalima želim isto što prije!

  11. #2811
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    mare nisam ni ja verovala niti sam mirovala ovaj postupak još sam imala hiperstimulaciju i užasne bolove. Kad sam se najmanje nadala i kad sam mislila da od toga nema ništa dočekali smo betu.Ja još tajim trudnoću i nosim uložak Uz tebe smo i vibram od sveg srca da nas obraduješ za par dana!

  12. #2812
    *mare* avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    333

    Početno

    Samo da javim i ovdje.. na žalost ono nije bila implantacija. Beta 0.
    Jučer je bio dan tuge, iako sam tek danas dobila nalaz, sad već smišljamo nove pobjede.
    Svim čekalicama želim lijepe velike bete, Sonja tebi želim da prestaneš strahovati da uskoro objaviš trudnoću i ponosno nosiš svoju bušu i naravno dosadnu školsku trudnoću od sveg srca!

  13. #2813
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    *mare* da što prije ostaviš tugu iza sebe i kreneš u nove pobjede. idući mora biti dobitni
    Posljednje uređivanje od anddu : 25.01.2012. at 09:01

  14. #2814
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Evo da i ovdje navratim. Naime danas sam imala svoj prvi transfer. U utorak sam imala punkciju i danas su mi vraćena dva četverostanična embrija.... Pa vibrajte da se mrvice ugnjezda

  15. #2815
    Alcantra avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    jug
    Postovi
    166

    Početno

    Strašna, da se mrvice prime ~~~~~~~~~~

  16. #2816
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Hvala!!!

  17. #2817
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Prijavljujem transfer koji je bio utorak, 2 embrija, danas je dakle 3dnt. long way to go.

  18. #2818
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Joj ja sam danas tako napuhnuta.....kao da me sve vuče prema dolje. A uz sve to....curi mi nos i sva sam neka nikakva..

  19. #2819
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    ta napuhanost je skroz normalna nakon ovakvih ataka na tijelo (stimulacija, punkcija) pa nemoj brinuti. samo ako krene jaka bol uz tu napuhanost onda zovi svog doca.
    utopli se i gledaj neki veseli film. ovo su ona dva najduza tjedna...

  20. #2820
    magi7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    253

    Početno

    Meni danas 2 dn FET-a. Transferiran mi jedan ali vrijedan mislim u stanju blastice jer je zamrznut 5 dan. Pijem estrofem i naravno stavljam utrogestan. Kako sam već jednom rodila prvi put kad je bila trudnoća točno sam znala kad je implantacija-po noći se dignula od užasnih bolova i temperatutre, bio je 2 dan nakon et-a 3 dana nakon punkcije. Sada toga nema, samo me bole križa i apsolutno ništa drugo pa mislim da od ovoga puta vjerojatno neće biti ništa, baš sam nekako u bedu
    Strašna i legal alien držim Vam fige da ovaj put bude dobitni.

  21. #2821
    lasta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    718

    Početno

    Meni je implantacija bila 6-ti dan.
    Cure sretno~~~~~~~~~~~~~~~~~da otvorite veselu godinu.

  22. #2822
    magi7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    253

    Početno

    Lasta kako znaš da je bila baš 6 ti dan?

  23. #2823
    lasta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    718

    Početno

    Bolovi kao da me netko nožem ubada,pa onda krvarenje. Bila sam zvala dr i on je rekao da bi to trebalo biti zbog ugnježdenja.

  24. #2824
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    ta napuhanost je skroz normalna nakon ovakvih ataka na tijelo (stimulacija, punkcija) pa nemoj brinuti. samo ako krene jaka bol uz tu napuhanost onda zovi svog doca.
    utopli se i gledaj neki veseli film. ovo su ona dva najduza tjedna...
    Jaka bol je nažalost krenula. Cijelo popodne se grčim u nesnosnim bolovima. nemam temperaturu nit me išta drugo boli. Zvala sam MPO doktoricu koja je rekla da ne brinem , jer po visini mog estradiola nije moglo doc do hiperstimulacije, a i da je, da bi imala još neke simptome. Tako da ja trpim. I punkcija mi je bila bolna, al ovo je strasno.
    Posljednje uređivanje od Strašna : 27.01.2012. at 22:10

  25. #2825
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    strasna nadam se da ti je danas bolje. a ako te i dalje boli onda zamisljaj da je to od implatacije.
    ja dosta ostrih probadanja osjecam i u redovnim ciklusima kad nisam u postupku. jedina je razlika sto se sada pretjerano osluskujem. a i citanje nuspojava ljekova koje pijem bas ne pomaze

    moram raditi u ponedjeljak (6dnt). sto mislite da svog ginica pitam da mi prepise one normabele od 2mg? malo da me opusti. jer nije me bilo 2 tjedna i znam da cu naci zaostatke i rusvaj. nadam se da nece praviti probleme. inace je jako drag i mislim da jedva ceka da me se rijesi sa ovih mojih 1000 uputnica i recepata godisnje.

  26. #2826
    magi7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    253

    Početno

    Strašna, kako je?
    Ja sam jučer bila napuhnuta ko balon i križa su me tu i amo štrecnula. danas ništa.

  27. #2827
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    znam da neke cure piju normabelice ali ih dobiju prepisane od svog MPOa.

  28. #2828
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Drage moje, danas mi je bolje. Još osjećam bol, ali danas puno manje nego jučer. Baš maloprije me zvala moja MPO doktorica da čuje kako sam, što me jako iznenadilo i obradovalo. Rekla mi je da je još jednom pogledala moje nalaze i da se ne brinem, da ne moze biti nista strasno. Neka mirujem, odmaram i pijem dosta tekućine. I da to može biti samo dobar predznak. pa eto, vjerovat cu joj i nadat se

  29. #2829
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    bas super doktoricu imas. da te u danasnje vrijeme zove doktor a da nije privatnik? drago mi je da si bolje.

  30. #2830
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Pa da, stvarno je super. Jedna lijepa gesta. I što kažeš, nije privatnik, niti se privatno znamo. jako pohvalno!

  31. #2831
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    znam da neke cure piju normabelice ali ih dobiju prepisane od svog MPOa.
    alien, meni MPO dr. uvijek napiše ili kaže 2 mg po potrebi. Jednom mi je pisalo na otpusnom pismu 3 puta po 2 mg. Ja bih uzela kada bi osjetila neku napetost ili veliku nervozu na poslu. Kad bih kupila utriće, bez problema sam kupila i normabel, a ponekad bi mi moja dr. (ne MPO) prepisala normabele.

  32. #2832
    miga24 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    344

    Početno

    Citiraj tiki_a prvotno napisa Vidi poruku
    alien, meni MPO dr. uvijek napiše ili kaže 2 mg po potrebi. Jednom mi je pisalo na otpusnom pismu 3 puta po 2 mg. Ja bih uzela kada bi osjetila neku napetost ili veliku nervozu na poslu. Kad bih kupila utriće, bez problema sam kupila i normabel, a ponekad bi mi moja dr. (ne MPO) prepisala normabele.
    Potpisujem. MPO doc. preporučuje normiće ali recept di daje tvoj doc opće prakse.

  33. #2833
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    hvala cure! odoh ja u svog dragog ginica u ponedjeljak vidjet sto kaze.

    btw, opet sam dobila onu svoju laganu temperaturu 37,3. ja to imam u svakom ciklusu nekih 10-7 dana prije pocetka sljedeceg ciklusa. malo me to obeshrabrilo. jos i neka probadanja. whatever, bit ce sto bude zivcirala se ja ili ne. onda bolje ne.

    ima li netko sa slicnim temperaturnim stanjem u ciklusima? stvarno ne znam od cega to moze biti. pada mi na pamet da moze imati veze sa endometrijem. mozda napraviti biopsiju endometrija ili kako se to vec zove? da se neka bakterija nije ugnjezdila? ipak brisevi cerviksa su uvijek uredni.

  34. #2834
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    legal alien, normalno je da je temperatura u drugom dijelu ciklusa viša, to je zbog progesterona.

  35. #2835
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Moji bolovi su danas nestali. Osjecam možda malo više lijevi jajnik i jako cesto idem mokrit. Inače sve ok. Čak je i lagana prehlada nestala. Utrogestane stvaljam. Cefaleksin sam jucer zadnji popila
    I btw, osjećam se baš super!

  36. #2836
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    hvala kitty. jesi ti isti slucaj?
    znam da od progesterona u velikim kolicinama kao recimo kad u ciklusu uzimamo utrogestan jedna od nustpojava je povecana temperatura. samo sto je meni tako u svakom redovnom ciklusu. mozda stvarno to moze biti i od progesterona koje moje tijelo samo proizvodi. malo sam cackala po netu i zaista ima dosta cura koje imaju povecanu temp (do 37,5, uz treskavicu) i koje su napravile sve moguce pretrage i nisu pronasli nista neobicno ili van referentnih vrijednosti.

    ja sam se vec navikla na taj osjecaj, kao nekakva hladnoca iz kostiju. ne znam kako to objasnit. samo me strah da to ne skuha malce. mm kaze da im je i onako hladno vanka pa im samo moze bit bolje.

  37. #2837
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    neki temperaturu do 37,5 ne smatraju alarmantnom. to je samo lagano poviseno i ne mora nista znaciti. ma sve je to ok. nego ja sad trazim dlake u jajetu. a dr google je pun razno raznih informacija.

    strasna bas mi je drago sto se super osjecas. ti si nasa mladica i nadam se da ces se uskoro preseliti na trudnoca topic.

  38. #2838
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    legal alien, nemoj se brinuti zbog temperature, stvarno je to skroz normalno. na tom skoku bazalne temperature se i temelji npr. Billingsova metoda i mnoge druge "prirodne" metode računanja ovulacije.

    a ja sam, kad sam imala biokemijsku, imala temperaturu čak do 37.8.

  39. #2839
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    alien, moja temp. u drugom dijelu ciklusa je često par dana 37,3 A ne pijem utriće. Budi sretna da ti nije niska jer...

  40. #2840
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    hvala cure.

  41. #2841
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    strasna bas mi je drago sto se super osjecas. ti si nasa mladica i nadam se da ces se uskoro preseliti na trudnoca topic.
    Hvala draga! Iz tvojih usta u Božije uši!

  42. #2842
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    Samo da svima poželim sreću i velike bete..

  43. #2843
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Meni će se danas, 4 dan nakon transfera raspuć cice
    Do sinoć nisam imala tih bolova..niti u prijašnjim postupcima (netko kaže da je moguće od utrogestana)....
    I piškim svakih pola sata. Ne puno, ali pišnem

  44. #2844
    hallo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Ja sam dite s mora moja mati je Dalmacija
    Postovi
    250

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Meni će se danas, 4 dan nakon transfera raspuć cice
    Do sinoć nisam imala tih bolova..niti u prijašnjim postupcima (netko kaže da je moguće od utrogestana)....
    I piškim svakih pola sata. Ne puno, ali pišnem
    ja sam prošla 4 postupka bez ikakvih bolova ,u ovom zadnjem dobitnom me je sve rezalo i grčilo i još traje a piškanje ne želim spominjati,,,sretno

  45. #2845
    hallo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Ja sam dite s mora moja mati je Dalmacija
    Postovi
    250

    Početno

    i da , povišenu temperaturu nisam uopće imala,popijte normabel to je dobro da se mišiči maternice opuštaju...svima puno srećeeeee

  46. #2846
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    Citiraj hallo prvotno napisa Vidi poruku
    i da , povišenu temperaturu nisam uopće imala,popijte normabel to je dobro da se mišiči maternice opuštaju...svima puno srećeeeee
    normabel se ne smije uzimati na svoju ruku, samo po preporuci dr-a, nisu to baš bomboni.

  47. #2847
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Mislim da u onim uputama i piše da ga nije preporučljivo uzimat. Meni je rečeno -bolje ne.
    Posljednje uređivanje od Strašna : 30.01.2012. at 14:54

  48. #2848
    hallo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Ja sam dite s mora moja mati je Dalmacija
    Postovi
    250

    Početno

    Citiraj kitty prvotno napisa Vidi poruku
    normabel se ne smije uzimati na svoju ruku, samo po preporuci dr-a, nisu to baš bomboni.
    da,al meni je doktor rekao slobodno svaki da!!i

  49. #2849
    hallo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Ja sam dite s mora moja mati je Dalmacija
    Postovi
    250

    Početno

    Citiraj hallo prvotno napisa Vidi poruku
    da,al meni je doktor rekao slobodno svaki da!!i
    svaki dan htjela sam napisati,,ja sam ga pila ispočetka i dok sam krvarila,

  50. #2850
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    ma naravno da ne treba pretjerivati sa ikakvim smirexima narocito u trudnoci. a sve smo mi nakon transfera trudne dok se ne dokaze suprotno
    meni ih je doktor prepisao danas. kad sam procitala nuspojave malo sam se trzla. i jos pise da se ne preporucuje trudnicama. a prepisuje se trudnicama ako krvare prva tri mjeseca i cesto nakon transfera.

    ne znam kako je vama, meni recimo ako se ono bas uzrujam osjetim odmah neko kao blago stezanje i napetost oko zdjelice. kao da mi se sva nervoza kanalizira bas tu. sutra cu ukoliko osjetim ista slicno odmah popiti jedan. mislim da je jedan dnevno dovoljno. pogotovo sto ja nikad nista slicno ne uzimam. nadam se da necu zahrkati za radnim stolom

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •