Stranica 163 od 203 PrviPrvi ... 63113153161162163164165173 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 8,101 do 8,150 od 10138

Tema: Nakon transfera!

  1. #8101
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    tonkice nadam se da ce krvarenje stati draga, bilo je tu cura s ranijim krvarenjem i pozitivnim betama i ok trudnocama, smiri se, lezi, miruj cim vise, utrice ako krvaris radje popij da ne izlaze bezveze prije nego se upiju..

  2. #8102
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Hvala Vam svima na podršci (mislim da jedino vi razumijete sve ovo)..
    Jutros test....ništa..... Tako da ja skromno čekam ponedjeljak da se potvrdi moji prvi neg postupak...
    Oko mene svi još uvijek isčekuju čudo--ali mene je test jutros prizemljio.

  3. #8103
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    valiana bravo za izdržljivost!!!!vjerujem da će tvoja beta bit velika!
    Karla, jejja i,kiki3, tonkica sretno

    kiki i jejja i mene je lagano boluckalo i evo danas u 12 tt!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se bebice čvrsto prime
    i evo da vas obasjam ********************************!!!!!!!!!

  4. #8104
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    evo tonkice nakon stavljanja utrica i ja ti se pridruzujem, lagani rozi iscjedak na prstu (isprike na slikovitosti) bit ce ili impl. (sto se zapravo desava u 20% slucajeva) ili i ja krecem s mengom.. za obje se nadam da je ono prvo..

  5. #8105

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Jejja, koji je ono dnt? Sigurno je implantacijsko, još ti je dugo do bete, a i menga ne bi tako rano naišla.. Drži se draga
    Posljednje uređivanje od Ruthy : 25.05.2013. at 14:04

  6. #8106
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    jejja ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da je impl,koji ti je danas dan?

  7. #8107
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    isto kao i tonkici, 7dnt.. 25 dan ciklusa.. kod mene su ciklusi katastrofa..
    Posljednje uređivanje od jejja : 25.05.2013. at 14:05

  8. #8108

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Jejja draga puno ti hvala joj ja se nadam da je kod tebe implantacija jer kod mene ne mirisi na dobro sad mi je i komad ispao ugrusak oprostite na izrazu a neznam kako drukcije da napisem, vidit cu ako stane ima nade ako ne onda ne menga, Jejja ja drzim fige za tebe da bude sve u redu

  9. #8109
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    cure držite se nadam se da će ipak bit sve uredu!

  10. #8110
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    I krenuo je izljev friske krvi.. jel da nastavim s utricima pit ih do sutra dok ne dobijem dr na humanoj? Jel da ih zovem uopce? Ne mogu vjerovat, zadnji put nisam prokrvarila dok nisam prestala s njima...

  11. #8111
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Draga Jejja, meni je žao ali kod mene to nikad nije završilo dobro... Nadam se da u tvom slučaju nebude tako... Pij utriće, možda ti se krvarenje smiri... Bilo je cura koje su normalno krvarile i ostale trudne... Puno sreće ti želim sada a i ubuduće!!!!

  12. #8112
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Jejja, jako mi je zao Ja sam zadnji put isto prokrvarila pod utricima, otisla vaditi betu i kako je ona bila 0, prestala sam s terapijom i drugi dan zvala humanu. Najbolje nastavi s utricima pa sutra zovi humanu.

  13. #8113
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    Joj jejja,pa šta to čitam žao mi je...a sad sam i ja još više pesimistična..

  14. #8114
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Kika222 ma ne sumnjam u ishod ni najmanje niti se icemu nadam al bas me iznenadilo i zateklo nespremnu...
    Dino onda cu tako jer do ponedjeljka nemam di betu izvaditi a crv sumnje mi ne da da bas samo tako prestanem s utricima na svoju ruku..hvala cure

  15. #8115
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Kiki30 ti budi optimist! Dok nije kraj nije gotovo! Bit ce to kod tebe puuno bolje

  16. #8116
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Jejja, Tonkice...držite se! nadam se i dalje pozitivnom ishodu!

  17. #8117

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Jejja jeli ti bas puno ide, meni još svježekrvi ali sad manje, ja sam popila popodne utrice veceras cu ih staviti, nemoj ni ti prestat, vidit ćemo sutra kako će nam biti, joj u istom smo scenariju kako bezveze pa zasto ovako rano meni nista nije jasno.

  18. #8118

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Kiki kako je Jejja rekla ti budi optimist i kod tebe će biti sve super vidit ces ja ti to od srca zelim, navijam da nam javis veliku betu.
    Hvala svim curama na podrsci.

  19. #8119
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    jejja,tonikca..držite mi se..
    hvala vam na podršci baš ste divne..

  20. #8120

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Cure drage kod mene sve isto kao jucer i dalje svjeza krv vjerojatno od utrica neće baš onako puno da krene znaci dobila sam mengu jer mislim da bi već stalo da je u pitanju nesto drugo., prijavljujem svoj prvi neuspjeli ivf, tuzno ali šta ćemo idemo dalje.
    Dali da stanem s utrogestanima?

    Jejja kako si ti, jeli stalo?

  21. #8121
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    tonkice,žao mi je... a ako je prava M nema smisla da dalje nastavljaš s utrićima..
    jejja,kako si ti?
    Evo meni danas 9dnt,nema nikakvih simptoma,samo me muči visok tlak i lupanje srca,nemam pojma,možda od ovog vremena..baš se ne osjećam dobro.Kako uzimam heparin sve mislim da mi možda nije od njega tako loše..

  22. #8122
    PetraP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    124

    Početno

    meni je danas 7 dnt. kiki30 i ja sam na heparinu i tako mi nekad srce lupa kao da želi iskočiti. misliš da je to od toga? inače ni sama nemam nikakav simptom ali trudim se ne misliti o tome

  23. #8123
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    petraP,a neznam,pretpostavljam jer nemam inače takve smetnje,jučer mi samo odjednom tako zalupalo srce,kao da je preskočilo i poslije nikako se smiriti.

  24. #8124
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Kod mene je jucer crveno preslo u smedjasto pa sam stavila utrice, do jutros nista nije curilo, nakon jutrasnjih utrica nesto sitno sitno smedjkasto.zvala sam humanu sestra kaze da moze bit menga a i ne mora, strogo mirovanje i cekanje.. lagano me zateze ali nema klasicnih menstrualnih grceva..sad sam tek na cudu.. za implantacijsko mi je zvucala nesigurno kad sam rekla da je bilo i friske krvi..

  25. #8125

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Jejja ma sigurno ti je bilo implantacija meni je prijateljici isto tako bilo svjeza krv i smedje i bila joj je implantacija i beta joj je pokazala trudnocu.
    Držim fige da ti bude sve u redu.

  26. #8126

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Kiki i PetraP navijam da ugledate veliku betu, big hug.

  27. #8127
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Cure budite hrabre kao do sada i sve če dobro završit.Evo meni sutra konačno sviše dan B. U ovo ču vrijeme već znati na čemu sam!

  28. #8128

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Jejja grlit ces ti skoljku.. drzi se..

  29. #8129
    PetraP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    124

    Početno

    valiana i ti si na fet-u bila? daj sutra mi daj nade jer ja sam jako pesimistična kad je u pitanju fet.

  30. #8130
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    E vidiš ja sam skroz obrnuta ja baš u fet polažem više nade!A sutra ču vidjet kaj bu bilo jer iskreno teško je razlučit simptome trudnoče od silnih nuspojava ovih silnih hormona.Tako da vodim muža pod ruku jer sama nisam tak hrabra više da to sama proživljavam.Malo je klimavo ovo zadnje vrijeme neke klimave bete padaju a nadam se da če od sutra opet sve krenut na bolje!

  31. #8131
    PetraP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    124

    Početno

    s takvim optimizmom to će sigurno biti bingo. puno sreće i jedva čekam sutrašnji rezultat pozitivne bete.

  32. #8132

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj valiana prvotno napisa Vidi poruku
    E vidiš ja sam skroz obrnuta ja baš u fet polažem više nade!A sutra ču vidjet kaj bu bilo jer iskreno teško je razlučit simptome trudnoče od silnih nuspojava ovih silnih hormona.Tako da vodim muža pod ruku jer sama nisam tak hrabra više da to sama proživljavam.Malo je klimavo ovo zadnje vrijeme neke klimave bete padaju a nadam se da če od sutra opet sve krenut na bolje!
    Muža obavezno pod ruku i bit će sigurno super
    Drži se draga!

  33. #8133
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    Valiana,ma ja san sigurna da je sutra veselje na forumu sretno!!!
    jejja,možda još nije sve gotovo,drži mi se...

  34. #8134

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Valiana ma ti sutra sigurno objavljujes veliku betu i pocinjes veseli tjedan, sretno.

  35. #8135
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Drage moje pogledajte moje potpis, ima ima uspjeha u Fet-u

  36. #8136
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Citiraj vatra86 prvotno napisa Vidi poruku
    Jejja grlit ces ti skoljku.. drzi se..
    Ovo je najljepsa recenica koju sam cula u zadnjih 24 sata
    Valiana razveseli nas sutra!!

  37. #8137
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Ma hvala vam drage moje curicekaj bi ja bez vas!?Nadam se da ču donijet vesele vijesti sutra prve čete saznati!

  38. #8138
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Tonkice žao mi je
    Jejja držim da bude sve dobro kod tebe, da je to bilo implantacijsko.
    Kiki30 i Petra drž te se cure, samo hrabro i nadam se velikim betama kod vas.
    Valiana za sutra ja isto vjerujem u FET, mislim da ćeš nas sutra lijepo iznenadit, a prije svega sebe i tm

    Cure, sretno svima za što god vam treba

  39. #8139
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Cure drž'te se!!! Teško je gledati crvene i smeđe scenarije Želim vam svima lijepa iznenađenja s testićima i betama. Sretno sutra! Nadam se kojoj dobroj vijesti!

  40. #8140

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    21

    Početno

    corina kako se osecas kako ide trudnoca jesi bila da vidis jel pocelo srce da kuca,

  41. #8141
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    valiana sretno sutra!
    jejja slažem se s vatrom da ćeš grlit školjku!

  42. #8142
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Ovo postaje ne tuzno vec smjesno,opet se malo crvenim... Totalno nejasna situacija, vise ne znas nadati se ili ne, pomiriti se da je gotovo ili sta vise ocekivati..

  43. #8143

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Jejja, tako je i meni bilo u 1. pokusaju, krenulo 7dpt malo smedje malo crveno, prava m krenula 11dpt. Na tvom mjestu bih sutra izvadila betu. Sretno!

  44. #8144

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    A mozda je hematom... Ja ne odustajem biti pozitivna u jejjinom slucaju...pa cuda se dogadjaju, sta ne?

  45. #8145
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Vatra draga hvala na pozitivi..
    Bubek razmisljala sam o tome, dat 200kn da bi vidjela npr da beta nije 0 a opet mi nema druge nego cekat da vidim kako ce se razvijat.. napravit ne mogu nista jel tako? Imam jedan test doma pa ako nis cu ga iskoristit ujutro..Mislim da je maximum sto mogu napravit mirovat ili dok ne krene kako treba ili dok ne stane.. cisto mi je lakse kad cujem vasa misljenja i kad se pozalim ..

  46. #8146

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Mozes izvadit na uputnicu, nitko ti to nece zamjerit, buduci curkas. Test ti nece rijesit problem, ako bude negativan opet ces vaditi betu. A beta je konkretan pokazatelj.

  47. #8147

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Jejja dok ti nije pravo krenilo to nije menga, kod mene je drukčije ja sam baš dobila mengu popodne, ja bi na tvom mjestu isla sutra izvadit betu, jer test ti sigurno neće pokazati pravilno stanje a beta je najsigurnija, joj ja ti drzim debele fige da ti na kraju bude sve ok, ma bit će mora biti, sretno draga.

  48. #8148
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Budem onda zvala ginekologicu i pitala ju za uputnicu. Valjda ce mi ju dati.. hvala cure, najbolje ste

  49. #8149
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Jejja,mislim da ti je najbolje da ides sutra izvaditi betu na uputnicu kako kaze bubekica. Jer posto ti je vracena blastica, trebala bi beta pokazati nesto. A ako bude negativna, bar ces znati zasto curkas. Ja sam uvijek vadila prije nego sto mi je dr. rekao i kad sam im javljala na humanu nitko mi nije prigovarao.

  50. #8150
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    valiana sretnooo sutra ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za veliku betu
    tonkice jako mi je zao
    jejja da te iznenadi lijepa beta
    sara10 sretno sutra na zahvatu
    kiki30 i PetraP vama cure isto kao i sebi zelim strpljenja

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •