E, hvala na razjašnjenju! Naime, nisam znala da je to Podravkin portal (sillyMe)Sad me muž pošpotao kako to nisam znala, jednostavno nisam obraćala pažnju
A kad bolje razmislim....bilo je tamo dosta neobičnih stvari napisano koje su me natjerale da podignem obrvu....vi'š, vi'š...