Pokazuje rezultate 1 do 50 od 767

Tema: izvrstan interview

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,991

    Početno

    Cvijeta, ta uporna prozivanja necjepiša kako se šlepaju na ove cijepljene stvarno već vrijeđaju. Jel toliko teško prihvatiti da necjepiše ne vjeruju u efikasnost cjepiva, da zato i ne cijepe? Te teorije koje ti iznosiš su teorije cjepiša, a ne necjepiša - velika razlika.
    Da je cjepivo protiv svinjske gripe na vrijeme napravljeno, eto mi bi svi bili presretni što nas je spasilo, i nikog ne bi mogli uvjeriti da je bolest nestala sama od sebe, da cjepivo nije imalo veze s tim. Zbog čega je toliko teško povjerovati da se to dešavalo i u prošlosti?
    Pa i necjepiše čitaju novine, i svjesni su epidemija bolesti koje se dešavaju usprkos cijepljenju a svejedno ne cijepe... Barem probaj shvatiti i prihvatiti da oni jednostavno ne vjeruju u cjepiva i njihovu učinkovitost i da zato ne cijepe, a ne da ne cijepe zato što vjeruju da su cjepiva učinkovita. Nije li to oksimoron?

  2. #2
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    a ne da ne cijepe zato što vjeruju da su cjepiva učinkovita. Nije li to oksimoron?
    e ja vidiš vjerujem u taj oksimoron, to sam već napisala.
    učinkovitost cjepiva je dovela do toga da se ljudi danas više boje cjepiva nego bolesti.
    to mi je savršeno logično.
    i šta se ko ima vrijeđati? to je argument kojeg je teško pobiti i može stajati.
    ajde reci, koji necjepiša ne bi cijepio sebe i djecu da ide u afriku, protiv, ne znam žute groznice, il protiv čega se već cijepiš kad ideš u afriku?
    solange, sori, al ove tvoje linkove fakat ne mislim čitati, ne impresioniraju me silni ph.d nastavci kod imena ni stranice koje dizajnom podsjećaju na neke službene who ili we stranice
    a ako te pitam zašto su u porastu ospice u europi, odgovorit ćeš mi, ko šiša ospice, neš ti ospica.
    i bill gates koji donira cjepiva za afriku je vjerojatno zločinac no.1 u svijetu.

    ma, nervirate vi mene, nerviram ja vas, imate pravo, previše puta smo istu kakofoniju od topika imali za još jedan

  3. #3
    Banned
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    160

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ...
    i bill gates koji donira cjepiva za afriku je vjerojatno zločinac no.1 u svijetu.
    ...
    Bill Gates:
    "The world today has 6.8 billion people. That's heading up to about nine billion. Now if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could lower that by perhaps 10 or 15 percent!"

    video

    U tom videu na TED konferenciji B.G. priča o smanjenju CO2. Ima nekih koji Gatesove riječi opravdavaju tako da je on zapravo mislio na smanjenje CO2 (kad kaže "we could lower that"). Ali nije li čudno da kao faktore spominje ne samo cijepljenje i zdravstvenu skrb već i "reproductive health services"???

    Aha, sorry, to ja samo brijem u svojoj bolesnoj paranoičnoj glavi...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •