uostalom.... nemam ništa protiv da ti koristiš srebro u bilo kojem obliku za sprečavanje HIV infekcije i liječenje streptokoknih infekcija.
ja neću.
uostalom.... nemam ništa protiv da ti koristiš srebro u bilo kojem obliku za sprečavanje HIV infekcije i liječenje streptokoknih infekcija.
ja neću.
Da, metak ne ubija, on zaustavlja.
The majormechanism through which silver nanoparticles manifested antibacterial properties was by anchoring to and penetrating the bacterial cell wall, and modulating cellular signalling by dephosphorylating putative key peptide substrates on tyrosine residues.
Meni je drago i sretan sam što sam bar nekoliko nogu spasio od amputacija![]()
The World Health Statistics Annual 1973-1976, Volume II
“There has been a steady decline of infectious diseases in most developing countries regardless of the percentage of immunizations administered in these countries.”
Godišnjak svjetskih zdravstvenih statistika (1973 - 1976), knjiga 2
"U većini zemalja u razvoju stalno se smanjuje stopa zaraznih bolesti neovisno o postotku cijepljenja u tim zemljama.
Lažem, a?
hm... kad pogledam na koji si način pročitao tu rečenicu:
izgleda da si ipak samo disleksičanZa sve one koji misle da su cjepiva glavni uzročnik iskorijevanja bolesti:
WHO kaže (u svom godišnjaku) da je to zbog poboljšanih sanitarnih uvjeta, bolje ishrane bla bla truć truć... Anyway, nije zbog cjepiva.
.....WHO kaže (u svom godišnjaku) da je to SAMO zbog poboljšanih sanitarnih uvjeta, bolje ishrane bla bla truć truć... Anyway, nije zbog cjepiva.
(usput.... zašto misliš da ta rečenica poništava sve ostale tvrdnje koje je u slijedećih 35 godina SZO objavila?)
Posljednje uređivanje od mujica : 14.10.2011. at 12:43
Gle, izvršio sam obećanje, našao sam ti citat. Nije valjda da ću sad i taj citat morati tražiti? (Mislim naravno na onaj u kojem se objašnjava što je uzrokovalo smanjivanje stope zaraznih bolesti bla bla truć truć...)
Zato što to statistika jasno pokazuje.(usput.... zašto misliš da ta rečenica poništava sve ostale tvrdnje koje je u slijedećih 35 godina SZO objavila?)
PS: Di si nestao ovih dana, ja se zabrinuo da ti se nije nešto desilo, da te kakva viroza nije klepila?!
?
zakaj?
Tamo su pozvali hrpu ljudi iz vascele vaseljene i govorili nam da trebamo cijepiti sve i sva.
I ono što se slažemo da je potrebno i ono s čim se ne slažemo.
Ali su zaboravili napomenuti da će bolesti i bez cijepljenja nestati.
(valjda nisu imali dobre statističare na sastanku)?
Posljednje uređivanje od mujica : 14.10.2011. at 13:28