Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 52 od 52

Tema: Baka nam prijeti socijalnom službom

  1. #51
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Uzmi odvjetnika! A u periodu kad se mala treba vidjeti s bakom radije ju otpeljaj kod dr. i reci da je dijete bolesno tj. "bolesno" da ima proljev, temperaturicu ili nekaj sl. kaj je teško dokazivo, obavezno joj javi da imaš pokriče i obavezno od dr. uzmi pisani nalaz da bolesno dijete nije moglo na susret.
    I da, ovo s njenim psihijatrijskim dijagnozama ne liči na dobro, ja bih se na to referirala na sudu; a od sutkinje dosadašnje bih tražila njeno izuzeće jer je baka izjavljivala da su si dobre i da ova radi u njenu korist. Toliko! Pa da vidimo koliko babac ima "frendica".

  2. #52

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1

    Početno

    i ja imam problem sa svekrvom čini muž radi u policiji i prijeti mi prijavom na sud.
    ne znam što da radim, jučer me popljuvala jer sam se nakon 2 god budala ipak pristala naći s njom, a sad vidim da nisam trebala.
    prijeti mi da nigdje neću naći posao jer će mi to on srediti, a i mojem mužu će napraviti pakao od života jer je stao na njenu stranu
    HELP!!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •