Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Prečko-Rudeš?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Layla avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    347

    Početno

    Hvala, curke, no, ja ne vjerujem da je to meni uopće zgodno radi toga jer, kad npr. padne snijeg i sve kasni, onda kasnimo i mi.. a radim na potpuno drugome kraju grada..u pola 6 pješačiti s djetetom mi ne zvuči dobro..no pristat ću samo ako u bližem vrtiću ne dobijem mjesto..

  2. #2
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Sada sam skuzila da tebe muci pjesacenje, nijedna dionica koju prolazis pjeske nije jako velika, mislim da ti to ne bi trebao biti problem cak i kada je lose vrijeme.
    Sto se guzvi tice, ujutro u pola 6 nema nikakve guzve na autoputu tako da te tri stanice koje prolazite busom prakticki preletite

    Probaj otici tu dionicu i prije nego bi krenuli u vrtic, vjeruj mi nemas hodanja vise od 300 metara
    Posljednje uređivanje od Marsupilami : 20.06.2011. at 21:43

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •