Pokazuje rezultate 1 do 41 od 41

Tema: Bundek, Jarun...

  1. #1
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno Bundek, Jarun...

    Da li ste ili namjeravate voditi djecu na kupanje tamo?
    Mi smo bili na moru i bilo nam je super i želimo se i dalje kupati, ali nekako pri pomisli na jezero nisam baš sigurna s tako malom djecom. U moru su mi bili na oku u pličaku, igrali se, nije me bilo strah sad nečeg posebno. A za jezero to ne mogu reći.
    Das li bi ih vodili, na što se mora paziti..Mislim, glupo mi djecu dovest pored vode, a ne dozvoliti im da se kupaju. Kaj njima malima znači to more/jezero...
    Dajte par savjeta, prijedloga....

  2. #2
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Pa ja se ne bi tamo kupala, mada vidim da se ljudi kupaju. Mislim da za tako malu djecu nije baš idealno mjesto. Ako bi birala Bundek /Jarun uvik bi prije Jarun jer je veći...

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Meni su oba jezera oduvijek bila - fuj. Setnja i bilo kakve druge aktivnosti, uvijek. Kupanje, nema sansi. Ne zbog (ne)sigurnosti, vec zbog smrada vode i zelenog svacega sto prolazi kroz ruke kad je zagrabis. Okupala sam se u Jarunu jednom i nakon toga nikad vise. Ne kupam se ni ovdje u jezerima, ruzna su mi.

  4. #4
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ma i muž je kad sam mu rekla svoj prijedog reko da ne dolazi u obzir....Ali, da u pravu ste...Opet smo osuđeni na dosadni park i asfalt...

  5. #5
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,212

    Početno

    Zar nema bazena za djecu u ZG? A kakve toplice blizu?

  6. #6
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ne vozim...Ima bazena ali za to se pak plaća ulaz...Ok, otići koji put možemo, ali često baš i ne. Popodne kad muž dođe malo je kasno za takve aktivnosti!

  7. #7
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Joooj ja ne bih, mislim ni ja se ne bih tamo kupala pa ne bih ni djecu vodila.
    Oduvijek mi je kupanje na Jarunu ili Bundeku bilo fuj, voda mi je izgledala užasno prljavo i mutno.
    Jednom sam se kupala u jednom prirodnom jezeru i bilo mi je grozno, voda prljava i mutna, ništa se nije vidjelo, ispod travurina a voda toplaaaaa da mi je bilo vruče kupati se i onda me uhvatila panika da mi ne dođe čudovište iz Loch Ness-a, a na jarunu je som Jura tako da ne bih hvala .
    Posljednje uređivanje od mitovski : 20.06.2011. at 21:22

  8. #8
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ni Jarun, ni Bundek. Ne mogu uopće zamisliti da se u tome kupam.
    Mada, kupala sam se prije 2 godine u Vranskom jezeru, kad već jezera spominjemo. I bilo mi je apsolutno isto kao u Poreču u moru :/
    Posljednje uređivanje od Cubana : 20.06.2011. at 21:24

  9. #9
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    ana.m kad stvarno zatopli raspitaj se koliko koštaju karte za karlovac i ako nije preskupo odi na cjelodnevni izlet. nadam se da korana nije zagađenija nego inače. u gradu postoji jedna baš dječija plažica filip i ja se obavezno kupamo tamo kad odemo u posjet mojim roditeljima. dok se nisam doselila u zg, obavezno sam išla poslije posla na kupanje. to mi u zg užasno nedostaje.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,164

    Početno

    Jarun nikako nije preporučljiv za neplivače ili slabije plivače, jer je konfiguracija dna takva da su česte nagle promjene dubine. O tome postoje i upozorenja uz samo jezero, i to još kad Jarun i nije bio toliko popularan. Tako da malu djecu nikako ne bih puštala da se ondje kupaju.
    A indikator protiv Jaruna je i MM, koji se zaista voli kupati i u rijekama, i u jezerima, i u bazenima, ali na Jarun ni on ne ide

  11. #11
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Kada smo već na temi o kupanju, čula sam danas na Anteni, da se muškarci na zagrebačkim bazenima smiju kupati samo u USKIM gaćama i boksericama.
    Kao zbog higijene, i zaštitari kontroliraju u kakvim gaćama ulaze na bazen.

  12. #12
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ma iskreno, ja uopće ne volim bazene za djecu...Svašta tamo ima!

  13. #13
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    u jarun sam ušla jednom i nikad više..... fuj fuj fuj.....zmazana kaljuža..... a i kad sam pročitala da tamo svako malo leševe nalaze...fala lepo....ionak mi je jarun sav odvratan....
    na bundeku sam često, često sam se kupala tamo, voda je čišća nego na jarunu ili bajeru/šoderici a tamo dijete nikad nebi vodila....
    i bundek je "kasnije" napravljen tako da je voda donekle manje zagađenija nego jarun...bar si ja tak brijem,,,,
    na rijeku se nikad nebi išla kupati, pogotovo nakon što se moja kuma, inače izvrsna plivačica, zamalo utopila
    (a i rijeke su mi prehladne)
    tako da ovo ljeto il ćemo na kupanje na bundek il ćemo sa lokalnim autoprijevoznikom za 80 kn na jednodnevno kupanje u Crikvu....
    tako da, moj glas ide za Bundek.....

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,476

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Kada smo već na temi o kupanju, čula sam danas na Anteni, da se muškarci na zagrebačkim bazenima smiju kupati samo u USKIM gaćama i boksericama.
    Kao zbog higijene, i zaštitari kontroliraju u kakvim gaćama ulaze na bazen.
    Ovakva obavijest je stavljena na školski bazen u Dubravi. Uredno manekeni poslikani sa svih strana u uskim gaćicama... Takva obavijest je i za kape. No, ništa mi to nije bilo čudno jer se na tom bazenčiću ipak vrši obuka neplivača i trenira se.
    Nisam znala da se odnosi na sve bazene...

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,476

    Početno

    A što se tiče zagrebačkih jezera - isto ne bih vodila djecu. Pogotove ne troje malenih istovremeno jer ih ne bih mogla imati na oku. Plitko je možda metar-dva uz obalu, potom je ponor od 4 m. Barem sam takve oznake vidjela na plaži na Trešnjevačkom otoku.

    Napuni djeci bazenčić s vodom i neka se brćkaju na balkonu, u parkiću ispod zgrade i sl.

  16. #16
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku

    Napuni djeci bazenčić s vodom i neka se brćkaju na balkonu, u parkiću ispod zgrade i sl.
    Ovo sve je nemoguće...

  17. #17
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Kada smo već na temi o kupanju, čula sam danas na Anteni, da se muškarci na zagrebačkim bazenima smiju kupati samo u USKIM gaćama i boksericama.
    Kao zbog higijene, i zaštitari kontroliraju u kakvim gaćama ulaze na bazen.
    Moram priznati da mi ovo uopce nije smijesno. Ne sad zbog uskih gaca na jednoj strani, a bermuda na drugoj, vec zato sto tu kod mene na bazen smije bilo tko u - bilo cemu. Prema pravilnicima, moras obuci cistu obucu (natikace, japanke, nesto slicno), ali mnogi se toga ne pridrzavaju vec trce za djecom u blatnim tenisicama i prljavim trapericama (ajde, barem u tome ne ulaze direktno u vodu). Nema nogopera.

    S druge strane, pripadnice muslimanskih kultura, a to su ovdje najcesce mlade djevojke iz Somalije, dolaze na bazen u haljama. I moram priznati da mi je, bez ikakve poveznice s kulturom, naravno, gadljivo plivati u 25-metarskom bazenu zajedno sa pet-deset-petnaest osoba u tajicama, dugim rukavima i haljinama koje doticu pod te pokrivalima za glavu. Vide im se lica, dlanovi i stopala, ali ne gleznjevi.

    S obzirom da djevojkama nije dozvoljeno to sve skinuti, kupaju se tako. Vjerujem da, s druge strane, bazen ne smije diskriminirati i zabraniti im pristup jer bi se, pretpostavljam, sve svelo na rasnu netrpeljivost ili nesto slicno. :/

    Malo offtopic, ali sta sad.

  18. #18
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ana.m, da živim u zagrebu, ja bih se sigurno ljeti kupala na jarunu.
    djecu moraš paziti i u moru ako su neplivači, ne znam zašto bi jezero bilo opasnije od mora. a dubina isto nema neke veze, neplivač se utopi i u dubini gdje može stajati, i to vrlo lako.
    a nije šoderica, što sam danas od marte naučila
    ja sam se kupala na jarunu, i moja djeca, prije par godina, i bilo je super. a s mora sam
    voda, koliko znam je tamo čista, redovito se ispituje, plaža ima plavu zastavu, uređena je, imaš spasioce, kafiće, kad zažmiriš na jedno oko - ko da si na hvaru
    provedeš ugodan ljetni dan, kakvi parkovi bog s tobom, po ljeti. a djeca se malo brčkaju u plićaku, smočiš se za rashladiti se, kafica, sladoled i eto ti super provod.

  19. #19
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    i u rijeci ne smiješ u bazen s onim dugačkim, širokim bermudama. zato što se mogu nositi i umjesto hlača.

  20. #20
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ana.m, da živim u zagrebu, ja bih se sigurno ljeti kupala na jarunu.
    djecu moraš paziti i u moru ako su neplivači, ne znam zašto bi jezero bilo opasnije od mora. a dubina isto nema neke veze, neplivač se utopi i u dubini gdje može stajati, i to vrlo lako.
    a nije šoderica, što sam danas od marte naučila
    ja sam se kupala na jarunu, i moja djeca, prije par godina, i bilo je super. a s mora sam
    voda, koliko znam je tamo čista, redovito se ispituje, plaža ima plavu zastavu, uređena je, imaš spasioce, kafiće, kad zažmiriš na jedno oko - ko da si na hvaru
    provedeš ugodan ljetni dan, kakvi parkovi bog s tobom, po ljeti. a djeca se malo brčkaju u plićaku, smočiš se za rashladiti se, kafica, sladoled i eto ti super provod.
    Pa to sam i ja mislila, nisam mislila da se sad kupaju kao u moru, ali prvo me obeshrabrio muž, pa cure tu, a i bojim se kako bi oni to tamo mene slušali jer su na moru bili dosta slobodni, što je ovdje jednostavno nemoguće....Ja bi tip da oni smoče nožice, poigaju se kanticama i lopaticama i to je to, ali hm...teško je tako malima objasniti da voda nije voda!

  21. #21
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Što se tiče čistoće, nisam gadljiva na te naše zagrebačke vode. Tu potpisujem cvijetu. I planirala sam se brčnuti ove godine jer kako stvari stoje, sumnjam da ćemo na neko dugo ljetovanje (možda skok do Crikve). I priznajem da mi je Bundek draži od Jaruna. I bliže.
    Brinula bih se jedino zbog sigurnosti, da imam troje djece. A nemam.
    Glasam za purgersko more

  22. #22
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,016

    Početno

    Kupala se na Jarunu, jedne godine kad nisam mogla dobit GO, svaki dan nakon posla (i bižala od monsunske ZG klime u šestome doma nakon kupanja, praćena gromovima). Nije mi bilo gadljivo, iako me "odgojilo" najfnije dalmatinsko žalo. Jedino mi je bilo isto ono ajme kad me dotako taj neki vodeni list (ali to čiste), a i bilo mi je čudno naviknut se da kad ti nešto potone ispod površine - 'đenja, propalo, i da cvike za plivanje nemaju smisla jer se ionako nema što gledat, a sol ti ne ulazi u oči pa je ono ako samo plivaš OK i bez njih. Te cvike za plivanje su mi potonule, i prije nego što sam se snašla, nestale u mraku.

    Voda je voda, daj što daš, a nije ni Jarun loš, kad je drugo nedostupno, i ja sam mu za sve zahvalna - ako ništa, jako je topao, a ja to volim. Za djecu - ne znam.

    Da nema neke alternative i da nisu "izazovni" u smislu refluksova i urinarnih infekata, i da mi baš zagusti... možda bih vodila, ali bi se isto raspitala.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 21.06.2011. at 15:21

  23. #23
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,016

    Početno

    U biti, mislim da ti to s kupanjem ovisi koliko je mami "napeto" kupanje. Ako je, a alternative nedostupne - kriteriji padaju. Uz uvjet da djeca nemaju urinarne probleme.

  24. #24
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,016

    Početno

    I isto bi rađe dublje i veće, nego manje i pliće - znači, rađe Jarun, nego Bundek.

  25. #25
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi bilo gadljivo, iako me "odgojilo" najfnije dalmatinsko žalo.
    Tako i meni. Na Jarunu se gotovo svake godine okupam par puta, i O.K. mi je iako ne volim jezera. Bundek nikako - ušla sam jednom do koljena i brzo zbrisala pod tuš.

  26. #26
    deedee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    NZ
    Postovi
    321

    Početno

    Mi zivimo blizu Jaruna i bilo bi mi zao da djecu po ovoj vrucini drzim na asfaltu dok bi se mogla brckati u vodi.
    Kupamo se svaki dan. Kvaliteta vode se kontrolira, pa stvarno ne vidim razloga da im branim ako im ne smetaju mulj, lopoci i sl.
    Ja vise zazirem od bazena.

  27. #27
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,424

    Početno

    cijelo ljeto se kupamo na jarunu
    klinci od malena
    presretna sam da ga imamo, jer nemamo mogucnosti ici na more dulje od par dana, a obozavamo se kupati
    ne moras platiti kartu za razliku od bazena (osim parkinga-mislim da je 3 kune sat), voda je ok, brzo se zgrije, nekad bistrija, nekad zamucenija
    imas hlada, livade, kafica, sladoleda, kioska ako zelis kupiti novine. imas tuseve za oprati se ako zelis. nije guzva kao na bazenima - osim vikendom, a ni tada nije covjek na covjeku u jezeru
    za manje klince ima i parkic da se poigraju ako ima je dosadno
    djecu pazis i dok su u moru, ne ostavljas ih bez nadzora, niti plivaju daleko sami, zar ne?

    evo bas se sad spremamo ici otvoriti ovogodisnju sezonu kupanca
    Posljednje uređivanje od emily : 22.06.2011. at 09:09

  28. #28
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    iako sam se jednom okupala u Jarunu i ne smatram to ekstatičnim doagađajem , ne bih odmah krenula pljuvati po jezeru, pogotovo zato jer se stvarno puno ljudi kupa tamo, voda se kontrolira i ako žena pita na što paziti kad joj djeca dođu na Jarun, jer eto ne mogu na more ni nigdje drugdje, odgovor da je fuj mi zvuči malo s visoka.
    jučer sam gledala kako se djeca brčkaju i uživaju i zašto bi to trebalo biti tako loše.
    druga strana jezera (ona prema Savi) je u svakom slučaju čišća i ugodnija. spasilaca ima svugdje, treba se paziti na neplivače, al to bi radila i da si na moru.
    glasam za Jarun

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Da moja nije tako puno na moru sigurno bi se išli brćkati na Jarun. Koliko bi se kupali ne znam. No ja imam jedno dijete pa kud ona tu i ja.
    I samo igranje uz plićak im je uživancija, voda im tako puno znači. Neki dan su se skupili ispred jedne zgrade gdje dvije prskalice zalijevaju travu i to je bio ljetni tulum. Jedna curica je donjela sve kišobrane iz kuće i dvije po dvije su se zaletavale s tim kišobranima pod mlaz. Čak je i jedna mama dovela malu curicu u kupaćem koja se močila do kraja.
    Posljednje uređivanje od larmama : 23.06.2011. at 15:23

  30. #30
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa Vidi poruku
    iako sam se jednom okupala u Jarunu i ne smatram to ekstatičnim doagađajem , ne bih odmah krenula pljuvati po jezeru, pogotovo zato jer se stvarno puno ljudi kupa tamo, voda se kontrolira i ako žena pita na što paziti kad joj djeca dođu na Jarun, jer eto ne mogu na more ni nigdje drugdje, odgovor da je fuj mi zvuči malo s visoka.
    jučer sam gledala kako se djeca brčkaju i uživaju i zašto bi to trebalo biti tako loše.
    druga strana jezera (ona prema Savi) je u svakom slučaju čišća i ugodnija. spasilaca ima svugdje, treba se paziti na neplivače, al to bi radila i da si na moru.
    glasam za Jarun
    A mogla sam jedino ili lagati ili ne napisati nista.

    Fuj su mi sva jezera, i ova ovdje i ona zagrebacka. More nisam vidjela par godina i opet se nemam namjeru kupati u jezerima koja su mi pri ruci.

  31. #31
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    jooj, kaae
    to ti je isto kao da ti kažeš da nemaš trenutno ništa za jesti osim integralnog kruha. a ja kažem - joj, al meni je taj integralni kruh tako fuuuuj









  32. #32
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ali ja znam da ti je integralni kruh najdrazi na svijetu pa se uopce na to ne bih obazirala. Ha.

    ana je lijepo pitala jeste li i biste li i hocete li itakoto voditi djecu tamo na kupanje. Evo, ja svoju ne bih jer mi je to fuj. Jel bolje sad?


    (Nego, jel i vama ovaj neki quick reply prozorcic novotarija na forumu? Zbunjuje me od jucer.)

  33. #33
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    ne mijenjaj temu
    je, malo je zbunjujući
    Posljednje uređivanje od ivy : 23.06.2011. at 18:57

  34. #34
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Tko mijenja temu? Mogu ja o jezerima do sutra, evo tu gdje zivim ih ima 10,000 kazu.

  35. #35
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,739

    Početno

    zivjela sam na jarunu godinama i nisam se kupala. cak mi se nisu ni djeca okupala.
    ali ako bi bili prisiljeni provesti ljeto u gradu, ne ici na more, vjerujem da bi svi na karju veselo se tamo brckali.
    odrasla sam u sredini di se ljeto provodilio ili na rijeci ili na jezeru. na jezero bi isli rjedje jer nam je svima ipak rijeka bila draza. i probala sam jezero i tamo di kaae zivi i jezero ko jezero.
    uglavnom ana ne vidim razloga zasto se ne bikupali na jarunu. samo tamo di bi se ja kupala treba hodati. ne znam da li bi ti se dalo s ekipom.

  36. #36
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Bila sam ja sama s njima na moru 10 dana, svašta se meni da...

  37. #37
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    jučer smo bili na bundeku, onako u prolazu. žao mi je što nismo ponijeli kupaće jer mi se čini kao dobro mjesto
    za provesti toplo ljetno popodne. djecu moraš paziti gdje god da si, na moru jezeru ili potoku...

  38. #38
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Do sad se nisam nikad kupala na Jarunu ili Bundeku, a bome nisam niti ljubiteljica bazena. Imam sad dvije malecke cure i mislim da ćemo se otići okupati na Jarun koji nam je relativno blizu. Mislim ih držati kraj sebe u pličaku sa kanticom i lopaticom, to je o.k. za curicu od 11 mj. i 2.5 g. Malo tuširanja, malo kopanja, pa doma...

  39. #39
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,600

    Početno

    Ima li na Bundeku koji stol za pingač i staza za mini golf ak zna ko?

  40. #40
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,739

  41. #41
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,357

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li na Bundeku koji stol za pingač i staza za mini golf ak zna ko?
    Jedno i drugo su nekad imali na južnoj strani, preko ceste (ulica Bundek, sada ima neko drugo ime), ali nisam dugo bila, pa ne znam. Naša djeca su odrasla uz to, jer je mm iz Zapruđa, ali kako je sada - nemam pojma. Oni su čak imali mini golf klub. Možda su obnovili. Nadam se da će netko poslati ažurnu informaciju, mene bi isto zanimalo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •