Pokazuje rezultate 1 do 41 od 41

Tema: mljekomat

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Nikolina_S avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    68

    Početno

    Mi znamo svaki treći dan otić na tržnicu na Utrine po mlijeko, obavezno ga prokuham i prefino nam je. MM i ja uglavnom pijemo iz tetrapaka no za L. uzimamo ovo. Njoj je također fino i super. Sveki radi domaću kiselinu od tog mlijeka i moram priznat da nikad bolji jogurt nisam jela u životu

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,209

    Početno

    Citiraj Nikolina_S prvotno napisa Vidi poruku
    Mi znamo svaki treći dan otić na tržnicu na Utrine po mlijeko, obavezno ga prokuham i prefino nam je. MM i ja uglavnom pijemo iz tetrapaka no za L. uzimamo ovo. Njoj je također fino i super. Sveki radi domaću kiselinu od tog mlijeka i moram priznat da nikad bolji jogurt nisam jela u životu
    Blago vam se

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •