Ja sam isto kod dr. Doke, s njim nema problema. Ako trebas bilo kakvu uputnicu bez problema ti je napise i nikad mi s tim nije radio probleme, a što se tiče njega ko njega, ne bi ga nikad za doktora, ne sviđa mi se pristup pacijentu.
Ja uredno idem u Petrovu za sve, a kod njega samo po uputnice.