Stranica 14 od 21 PrviPrvi ... 41213141516 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 651 do 700 od 1039

Tema: U kojem tjednu ste saznali spol djeteta?

  1. #651
    neve86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Split
    Postovi
    50

    Početno

    A ja imam osjećaj da je muškić (ne znam zašto), iako oboje priželjkujemo curicu...dogovor je da nećemo pitati spol...nek je iznenađenje!!

  2. #652
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    svaka čast neve86, ja ne bi izdržala. nekako moram stvoriti odnos prema bebi još u trbuhu, da znam s kim pričam
    btw dobrodošla!

  3. #653
    neve86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Split
    Postovi
    50

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa Vidi poruku
    svaka čast neve86, ja ne bi izdržala. nekako moram stvoriti odnos prema bebi još u trbuhu, da znam s kim pričam
    btw dobrodošla!
    Hvala ti!! Još se snalazim

  4. #654
    luluzg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    44

    Početno

    neve86;2064933]A ja imam osjećaj da je muškić (ne znam zašto), iako oboje priželjkujemo curicu...dogovor je da nećemo pitati spol...nek je iznenađenje!![/QUOTE]

    Hrabra odluka . Mi smo mislili da ne želimo znati, no čim je ginekolog rekao da može vidjeti nismo suzdržali znatiželju

  5. #655
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    ja ne mogu dočekati sljedeći pregled da potvrdimo, pa da robicu proberem, da si nekako u glavi složim, ono definitivno.
    lupkao me neki dan s desne strane, i to (kažu "babe") znači muško

  6. #656
    Sezen avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    133

    Početno

    u prvoj trudnoći u 16.tjednu-dečko

    u drugoj trudnoći u 17.tjednu-dečko,kaže doktor ima šta i pokazati,čak je slikao i mjerio pišu

  7. #657
    neve86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Split
    Postovi
    50

    Početno

    Evo ja taman došla s pregleda, malo ljuta jer mi je gin. rekla spol bebe iako smo htjeli iznenađenje...kao "izletjelo joj je", i još na kraju nije 100% sigurna...baš san se iznervirala!

  8. #658
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa Vidi poruku
    . Al možda je i Trina mislila da će stati na dvoje, npr.?

    Jesam. Ne samo da sam mislila da ću stati na dvoje nego sam bila milijardu posto sigurna da nikad u životu neću ni pomisliti na bebu kao na nešto pozitivno. Ono, totalna averzija prema bebama i svime u vezi beba (premala razlika i prevelike traume:p). I kad je drugo napunilo 3 god.mišljenje mi se okrenulo za 360°. Toliko da sam ih još toliko rodila u sljedećih par godina Ne znam kako ni zašto. Razumijem ja tebe da hoćeš curicu, pa ja sam plakala od sreće kad mi je dr za drugo dijete rekao da je žensko. samo što tad nisam znala da će to isto žensko izrasti u Zmaja. Ali ipak, ja danas uživam u curastoj robici, suknjama, haljinicama, balerinkama..IpaK. Ali imaš fore za predomislit se u svezi glede broja djece još više puta

  9. #659
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja ne želim znati i ni ne znam, termin je u 4. mj
    liječniku sam rekla da mi ne govori, baš hoću iznenađenje
    i svi oko mene su toliko znatiželjni da se ne mogu načuditi...
    jedna me prijateljica toliko "pila" i tvrdi da sa mnom nešto nije u redu kad mogu izdržati
    a ja joj ne mogu objasniti da ništa ne izdržavam, u tome i je bit
    rekla sam joj da je vodim dr. put kod liječnika pa neka joj šapne kad je blesava

  10. #660
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Za curicu su mi cijelu trudnoću govorili da je dečko pa sam se iznenadila kad sam rodila curu. A u drugoj je gin rekao da je dečko i sve detaljno pokazao negdje u 20.-om tjednu.

  11. #661

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    385

    Početno

    U 18-tom tjednu,mada mi nije bilo važno,nisam ga ni pitala sam mi je rekao.Ali, to saznanje mi se učinilo nekako posebno,i od tada sam razmišljala ružičasto o svojoj lutkici,kosici,frizuricama i, punoj kući lutaka,kuhinjica...nisam se više vidjela kako navečer skupljam bagere i kamione..ili igram nogomet u dvorištu.Vjerojatno je prekrasno proživljavati i to,no moj se mozak odmah transformirao u ružičasto i takvi smo i danas.

  12. #662
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    samo što tad nisam znala da će to isto žensko izrasti u Zmaja.
    ma sigurno je super tvoja zmajica, i ostali zmajevi, kad si ih ipak poželila još. cure su danas općenito nekako... jake, življe. bar kako gledam djecu oko sebe i romanove vršnjake.

    nas je troje, sestra, ja i brat, pa mi nije bilo strana pomisao na troje djece, ali pomisao na tri SINA, e to sad već... a ne mo'š znat'. mm uvijek tvrdi da je to tako kod njega u obitelji, sve su muški, pa je dr actually potvrdila da neki muškarci nose više "muških spermića"! i ja po mogućnosti na takvog nabasam! ako bi išla na treće, tražim nekog "donora s pedigreom pravljenja curica"

  13. #663
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Sani1612 prvotno napisa Vidi poruku
    Za curicu su mi cijelu trudnoću govorili da je dečko pa sam se iznenadila kad sam rodila curu. A u drugoj je gin rekao da je dečko i sve detaljno pokazao negdje u 20.-om tjednu.
    ovo mi je stvarno jako čudno, prosto nevjerojatno! drugo je kad se piša ne vidi, pa ispadne od cure dečko, ali this way around... s druge strane možda utješno...

  14. #664
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Znam bilo je i meni i svima oko mene. Dr koji me pregledavao na sv.duhu je rekao da je dečko,ono sto posto. Taj isti dr mi je bio na porodu, onako u prolazu taman kad sam ju rodila, i kažem ja njemu da je on rekao da će biti dečko..onda se izmotavao na pupkovinu među nogama i da kak je velika, imala je 4700. Ma ja sve sa uzv-a uzimam sa rezervom jer osim što su u drugoj pogodili da je muško sve drugo su debelo fulali.

  15. #665
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    evo konačno u 31 tt... bit će cura

  16. #666
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    U 15.tjednu mi je dr. rekla da će biti braco i seka. E sad, vidjet ćemo s vremenom.

  17. #667

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    388

    Početno

    meni su u 14 tj tr rekli curica i cura je i ostala...
    u drugoj trudnoci ne zelim znati spol... zelim onaj faktor iznenadenja....

    hvala bogu pa smo i za curicu uzimali sve univerzalne boje...tako da ako bude cura ili decko moci ce koristi sve od male...

  18. #668
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj eva133 prvotno napisa Vidi poruku
    U 15.tjednu mi je dr. rekla da će biti braco i seka. E sad, vidjet ćemo s vremenom.
    awww...

    moja sestra isto nosi blizance, nisu se prošli put htjeli namjestiti da im se gleda između nogu, a na sljedećem će pregledu već možda biti prevelika gužva u trbuhu...

  19. #669
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa Vidi poruku
    ma sigurno je super tvoja zmajica, i ostali zmajevi, kad si ih ipak poželila još. cure su danas općenito nekako... jake, življe. bar kako gledam djecu oko sebe i romanove vršnjake.

    nas je troje, sestra, ja i brat, pa mi nije bilo strana pomisao na troje djece, ali pomisao na tri SINA, e to sad već... a ne mo'š znat'. mm uvijek tvrdi da je to tako kod njega u obitelji, sve su muški, pa je dr actually potvrdila da neki muškarci nose više "muških spermića"! i ja po mogućnosti na takvog nabasam! ako bi išla na treće, tražim nekog "donora s pedigreom pravljenja curica"
    A ja bi ti ponudila svog ali šanse su ti 50:50 pa nije neki doživljaj

  20. #670
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    hihi! hvala ti anyway! zna jedna prijateljica nekog s 5 kćeri! taj bi bio pravi!

  21. #671

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    24

    Početno

    Evo ja sam u 17 tjednu i jučer sam saznala da će moj sin dobiti seku...

  22. #672
    boška avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    99

    Početno

    u prvoj trudnoći sam saznala u 21tj da je dečko i bio je dečko
    u drugoj trudnoći isto sa nekih 20tj da je dečko i opet je bio dečko
    a u trečoj trudnoči sam priželjkivala curku,al je beba bila okrenuta na zadak do 32tj,i tek onda je dr kazao spol-curica,al nisam bila sigurna dok je nisam vidjela,i bila je curka
    meni je ginić svaki put točno kazao

  23. #673
    štrumpf avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ...kud Neretva hladna teče...
    Postovi
    451

    Početno

    U prvoj trudnoći u 15. tjednu je dr rekla da je dečko i bio je dečko.
    Sada u 21. kaže da je curica... vidjet ćemo. Malo sam sumnjičava jer poznajem ženu koja je cijelu trudnoću nosila
    curicu,a na zadnjem pregledu prije poroda saznala da je dečko.

  24. #674
    marijica92 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    1

    Početno

    ja sam eo nova na forumu... i trudna sam tek 7 + 6 al jedva cekam da saznam sto ce biti... nekak imam osjecaj da je curka i silno si priželjkujem curicu. i tata bi da je curica, a sad cekamo! bio mi je smiješan kada sam dosla sa prvog pregleda i kada me pitao: i? sta ce biti? curica ili decko?

  25. #675
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    Ako me intuicija ne vara, biti će dečko, od prvog dana je ON...
    A sanjam o djevojčici

    Kaže dr. na zadnjem uzv u 15 tjednu da sam malo mršavija na trbuhu slika bi bila oštrija za sada se još ne vidi spol..

    Tak da..čekamo

  26. #676
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Shania, ako je sad dečko, bit će drugo cura!
    Meni su svi tupili kako je prerano bilo što je dr. s 13.tj. rekla da je dečko, ali brate, ma i ja laik sam vidjela i pišu i testise na ekranu.

  27. #677
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ja niti u prvoj ni u drugoj nisam htjela znati, makar je dr vidjela od 15 tjedna oba puta, ja sam tražila da šuti. i sada ću. mislim koja svrha? rodit moram i muško i žensko, odnos moram stvoriti i sa muškim i sa ženskim, od rodnih stereotipa ne patim pa me zaboli jel mu roba plava , zelena ili crvena. tako da... ne hvala, ne zanima me.

    a što se tiče preferenca ja bi nakon dva dečka - opet dečka. nit sam ja žebnskasta i curićasta, nit me zanimaju suknje u šminka i frizure, a u sportu, autima i srednjevjekovnim vitezovima sam već 11 godina i baš mi je dobro. dakle - ili dečko ili će biti vrlo muškobanjasta cura.

  28. #678

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    102

    Početno

    Mi u 21. tjednu saznali da je naša mala princeza zapravo - princ!! Mama i šogor su cijelo vrijeme sanjali da je dečko - samo sam ja trubila o curki.. Ali, uz sve komplikacije koje nas prate - borbeni muškić se ne da, pravi borac..

  29. #679
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    [QUOTE=manal;2093221]Shania, ako je sad dečko, bit će drugo cura!


    Hm...da...to mi je želja, ona pritajena,
    da u 37. g pokušam nadoknaditi što sam propustila, hrabro, nema što

    Meni je svejedno..ali bi voljela znati spol , da znam kome se obraćam , a robicu primam na posudbu svakakvih boja, favorit sam zelene i bež

    idemo na moj rodjendan u bolnicu na uzv..biti će već 21 tjedan, nadam se da ćemo tada saznati
    Posljednje uređivanje od Shania : 17.03.2012. at 22:55

  30. #680
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    I meni Shania, i ne pritajena želja, ali se izjalovila s drugim, tak da sad već razmišljam o trećem...

  31. #681
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    U nimalo romantičnim uvjetima, u 16. tj., (hospitalizirana radi komplikacija sa cistom) saznala sam da nosim dečkića. Malo smo u šoku jer se nismo nikad zamišljali kao roditelji dječaka pa smo jučer sjedili i smijali se sami sebi kako ćemo mi dječaka odgajati.
    A onda sam ja rekla joj, nije trebao biti dečko, ni oko imena se ne možemo složiti, a dragi je rekao, ma ljubavi bit će kako ti kažeš, ipak mi je lijepo. Samo mi je bitno da izguramo do kraja i da se rodi naš prekrasni Mak.

  32. #682
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    ovo je totalno val dječaka, bar u mom krugu poznanstava.

  33. #683
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    I sve trudnice koje su samnom ležale čekaju dečke.....ovog ljeta u Rijeci se rađaju krasni momci!

  34. #684
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Ja sam u 17 tj. i posto mi je ovo prva trudnoca totalno mi je nebitno da li je curica ili decko...samo da sve bude ok. Ne znam kad se vidi spol al dr me nije ni pitala a ja sam bila toliko uzbudena kad sam vidjela rukice i glavu da se nisam ni sjetila pitat da li vidi spol.
    Posljednje uređivanje od nivesa : 21.03.2012. at 10:57

  35. #685
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    U 17. rekli da je dečko, pa ponovno u 23. Nadam se da se neće predomisliti.

  36. #686
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    20+5 dečkić...
    Danas je dr. rekao, da uopće nema sumnje , i moj dragi je rekao da "nešto veliko strši na uzv "

    Znala sam ....od prvog dana da je ON...znala sam točno..
    Posljednje uređivanje od Shania : 12.04.2012. at 21:35

  37. #687
    dagnja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    239

    Početno

    Saznali na uzv-u u 19.tjednu. Mm je cijelo vrijeme "znao", no u biti na nije bilo važno, veselili bi se isto i curi i dečku.

  38. #688
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    u prvoj trudnoci spol se mogao predvidjeti jos u 12. tjednu, ali potvrdjen u 16.tjednu - decko
    sad u drugoj trudnoci, spol potvrdjen u 17. tjednu - decko, mada svi ocekivali curicu cisto zbog potencijanog datuma zaceca a i cijela trudnoca mi totalno drugacija - ali moj mali decko je borac od prvog dana, stalno nailazimo na poteskoce ali on se neda i vjerujem da ce tako biti do kraja
    naravno svi mi kazu sad "ma sljedece ce biti cura" cak mi i prvi sin kaze sljedeci put ce biti seka (on je od pocetka navijao za seku ali se navikao da je ovaj put ipak braco i stalno ga ljubi), e sad nije da nisam nekad prije razmisljala o troje djece ali pomalo me i godine sustigle pa nisam bas vise sigurna u to, a i moj je muz izgleda kao i kod manal, u obitelji mu uglavnom muski tako da hm

  39. #689
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    U 15.tjednu mi je rečeno da će biti cura i dečko. U 20.tjednu ova lijeva beba je ostala i dalje cura, a desna više nije dečko, nego isto cura. Idući tjedan idem na pregled pa ćemo vidjeti šta sad kaže.

  40. #690
    mare123 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    1

    Početno

    caooo, eto nove trudnice :D
    u 10 + 2 sam tjednu, a sljedeci pregled u 12. i naveliko se nadam da bi mozda moglo se otkriti spol :D
    sto mislite? :D

  41. #691
    kolimoli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    860

    Početno

    kada sam bila T, jakooo me zanimalo kada su drugi saznali spol bebe pa eto da napišem iako je prošlo preko 3 godine od tada.
    curka se uvijek nekako skrivala, okretala guzu i leđa pa smo tek u 27. tjednu saznali da nosim malu žemsku!!!

  42. #692

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    87

    Početno

    u prvoj trudnoći sa 18. tjedana, dečko
    u drugoj trudnoći sa 20. tjedana na 3d, dečko
    sad sam 15 + 2 i za 2 tjedna idem na pregled pa se nadamo da će se vidjeti
    Posljednje uređivanje od *Tončica : 13.04.2012. at 23:08

  43. #693
    artisan avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    371

    Početno

    meni dr rekao da je vjerojatno cura u 18. tt, ali nije bio siguran, pa je 4d potvrdio da je curka u 20.tt

  44. #694
    anabela avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    314

    Početno

    u 19 tt možda dečko, u 24 tt potvrđeno

  45. #695

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    10

    Početno

    danas sam bila na svojoj redovnoj kontroli...trudna sam točno 17 tjedana,otišla sam 100% uvjerena da ću se vratiti doma i znati kojeg je spola moja bebica,,,al' moja ginekologica nije baš sigurna tj. nigdje ni na vidiku ne vidi pišu,al veli da bebica još uvijek ima dosta pupčane vrpce između nogica pa je moguće da se kao od toga ne vidi,al po mojoj slobodnoj procjeni je curica...kad pročitam ostale postove kako rano trudnice saznaju da je dečko teško mi je povjerovati da se nakon 17 tjedna može tek tako pojaviti...kaže da ne voli žuriti s procjenom spola jer se navodno do 17 tjedna razvijaju spolni organi..šta mislite...jako sam nestrpljiva ???????????

  46. #696
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Tocno se to i meni dogodilo, Tanja! Sa 17 tjedana me je ginekologica zacudjeno pogledala kad sam pitala je li se moze vidjeti spol. Ona tvrdi da je to jos rana trudnoca i da jos ima vremena... A ja sam ocekivala (prema iskustvu ostalih forumasica) da cu saznati ili da ce bar dati pretpostavku. Cini mi se da ona nista ne govori dok nije 100% i prema mojoj laickoj procjeni ima cisto solidan UZV na kojem se sigurno tako nesto moze vidjeti. Sad cekamo sljedeci pregled...

  47. #697
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj mare123 prvotno napisa Vidi poruku
    caooo, eto nove trudnice :D
    u 10 + 2 sam tjednu, a sljedeci pregled u 12. i naveliko se nadam da bi mozda moglo se otkriti spol :D
    sto mislite? :D
    tesko, skoro nemoguce

  48. #698

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    10

    Početno

    da i ja sam na čekanju joooooš mjesec dana...kako se tebi čini kad si gledala ekran jel misliš da znaš...meni je ovo 2 bebica,a prva mi je curica pa je kontala možda da mi neće biti dragi il tako neštonpošto je opet curica...tko zna na kakve frikove oni nailaze...znam da je kliše....al samo nek mi je beba zdrava jer u zadnje vrijeme samo čujem svakakve grozote...ništa ljepše za majku od zdravog djeteta....

  49. #699
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Ma upravo to sto kazes, glavno da je zdravo!! Meni je ovo prvo dijete i nemam nekih posebnih zelja sto se tice spola, jedino smo jaaaaako znatizeljni. Htjela bi poceti prikupljati robicu i sl. pa da znam jer je danas kolko vidim po ducanima sve strogo podijeljeno na musko i zensko.
    Btw, meni moja ginekologica do sada niti jednom nije pokazala ekran, nego samo ona gleda dok radi UZV. Na srecu, jednom sam s 12. tjedana bila privatno na pregledu pa su mi sve lijepo pokazali i objasnili

  50. #700
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    pa kupuj neutralno - bijelo, žuto, zeleno, narančasto, crveno....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •