Stranica 6 od 21 PrviPrvi ... 4567816 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 1039

Tema: U kojem tjednu ste saznali spol djeteta?

  1. #251

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    30

    Početno

    Iridana sad sam tek vidla kaj si napisala - i meni je ime prekrasno, da nije tako komplicirano (ko sto ti velis, totalno se drukcije izgovara) mala ne bi bila Ava Elizabeth nego Siobhan (ja sam u proslom zivotu ziher bila Irkinja ))

  2. #252

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    da li mislite da snovi igraju ulogu? ili su to samo želje ?
    naime, ja već 2x sanjala curicu... prvi put da sam je vidjela na UZV, jučer da je "već" beba... a tek sam u 11. tjednu i znam da još neću neko vrijeme znati... koliko njih je imalo "osjećaj" koji ih nije prevario?

  3. #253

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    ... a zaboravila sam napisati da u "budnom" životu stalno imam osjećaj da je muško... baš čudno...

  4. #254
    Shireen avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Grad koji teče
    Postovi
    359

    Početno

    Evo me!!!

    Negdje u prvim tjednima trudnoće (otprilike 6-7 tjedan) imala sam nevjerojatan osjećaj da će biti dečko. Iskreno, zaista nisam imala želju da bude curica niti dečko, samo sam htjela imati bebu, bilo kojeg spola.
    U četvrtak sam išla na redoviti pregled, u 14+4 tjednu, i nisam niti slutila da ću tada već saznati spol. Da bi stvar bila ljepša, MM je prvi puta išao samnom, tako da smo istovremeno saznali da me moja intuicija nije prevarila - nosim dečkića :D

  5. #255

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    super!
    ipak intuicija igra ulogu ?
    ali... šanse su ionako 50:50 pa je velika vjerojatnost da i pogodimo

  6. #256
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Saznala u 23. sedmici, potvrdili mi intuiciju (koju nisam imala u prvoj trudnoći), mada doc ostavlja rezervu. Kad sam rekla "ma znala sam ja", on me je začuđeno pogledao "jesam li ja to već spominjao?". Nisi, doc, znala sam ja to i bez tebe (to mu naravno nisam rekla)

  7. #257
    sanjaneo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    297

    Početno

    Citiraj Maya_78 prvotno napisa
    da li mislite da snovi igraju ulogu? ili su to samo želje ?
    naime, ja već 2x sanjala curicu... prvi put da sam je vidjela na UZV, jučer da je "već" beba... a tek sam u 11. tjednu i znam da još neću neko vrijeme znati... koliko njih je imalo "osjećaj" koji ih nije prevario?

    dok još nisam ni znala da sam trudna sanjala sam da na dlanu nosim malu curicu, nedugo nakon toga opet sličan san.

    kao i ti imala sam jaaaaaaku intuiciju da je dečko i eto, dečko je. valjda neće biti iznenađenja na porodu, ja sam kupila sve plavo

  8. #258
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Tijekom prve trudnoće ZNALA/OSJEĆALA da nosim curu. I rodila sam curu!
    Sad sam opet trudna, u 27.tj., a na uzv u 20. tj. rečeno mi je da nosim dečka. Ali u ovoj trudnoći nisam imala nikakav predosjećaj. Nije ni važno. Sasjekla sam u korijenu sva čestitanja tipa:"Bravo, muško je!" I još kad mi to žene kažu!
    Nek bude sve u redu, još samo 3 mj. pa da vidimo jel 4D uzv pogriješio.

  9. #259

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    U obe trudnoce sam bila uvjerena da cu roditi decke...
    Oba puta sam saznala u 22-om tjednu.

  10. #260
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    Moj iduići pregled će biti 14 tj. Ima li šanse da se zna spol, idem kod soc. ginića gdje i nije baš neki uzv nov?

  11. #261
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    rebeca, ipak je malo prerano da bi se vidjelo na običnom uzv-u.

  12. #262

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    124

    Početno

    Ja sam saznala spol sa 14+2. Savršeno se sve vidlo! I svaki sljedeći ultrazvuk je potvrdio da je dečko (sad sam 29 tj.) E, a sad kakav ultrazvuk ima moj gin (privatnik), nemam pojma.

  13. #263

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    općenito je dečke lakše "skužiti", manja je mogućnost pogreške, ne?
    ja se još uvijek nadam da su fulali jer strašno preferiram jedan spol, recite da sam luda, ali ne mogu si pomoći...

  14. #264
    Shireen avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Grad koji teče
    Postovi
    359

    Početno

    Meni se u 14+3 vec na 2D vidjelo da je dečko! Ali mi je gin napomenula da se slučajno radilo o curici, trebali bi to uzeti sa rezervom, a kako je vidjela da je dečkić, rekla je da je to sigurno!

    Zato Maja_78, nemoj biti razočarana. Ne mislim da si luda, većina ljudi zaista preferira neki spol, ali na kraju ipak, to je tvoja bebica i nije važno je li muško ili žensko. Ljubav je ista bez obzira na spol.

    Mene je smetala reakcija nekih dragih ljudi koji su preferirali curicu, i kao da sam ih razočarala s tim što nosim dečka. Strašno sam se osjećala i samo sam im odgovarala da sam ja htjela dijete, nije mi važno je li on ili ona!

  15. #265

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    Citiraj Shireen prvotno napisa
    Mene je smetala reakcija nekih dragih ljudi koji su preferirali curicu, i kao da sam ih razočarala s tim što nosim dečka. Strašno sam se osjećala i samo sam im odgovarala da sam ja htjela dijete, nije mi važno je li on ili ona!
    u mojoj okolini je hiperinflacija muške djece, to je jedan od razloga moje želje da bude curica... nekad davno sjećam se da sam željela dečka...
    tako da je i meni vjerojatno podsvjesno svejedno, ali SADA sam baš htjela curicu i ta spoznaja me toliko razočarala ("da nije sve onako kako sam si ja zamislila") da sam se danima oporavljala... pitala sam muža da li bi mi zamjerao da ga odgajamo kao curicu kikice, špangice i to sve
    ma šalim se, ali sam u fazi "girl power" (možda djetinjasto) i ZNAM da je činjenica da ću imati dečka zato jer moram očito nešto riješiti s muškim rodom... pa me to malo i plaši...

  16. #266
    diči avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    557

    Početno

    Mi smo spol saznali negdje u 18-om jednu! Kako curicu imamo vijest da je ovaj put dječak nas je oduševila! :D

  17. #267
    Shireen avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Grad koji teče
    Postovi
    359

    Početno

    Citiraj Maya_78 prvotno napisa
    SADA sam baš htjela curicu i ta spoznaja me toliko razočarala ("da nije sve onako kako sam si ja zamislila") da sam se danima oporavljala... pitala sam muža da li bi mi zamjerao da ga odgajamo kao curicu kikice, špangice i to sve
    ma šalim se, ali sam u fazi "girl power" (možda djetinjasto) i ZNAM da je činjenica da ću imati dečka zato jer moram očito nešto riješiti s muškim rodom... pa me to malo i plaši...
    Još ćeš bolju stvar napraviti, u skladu sa svojom "girl power" fazom, ako svog malog frajera odgojiš i usmjeriš na pravi način što se tiče muško-ženskih odnosa

  18. #268
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ja sam oba puta saznala oko 20-og tjedna, po ultrazvuku.
    Inače sam stvarno "znala" je li dečko ili cura i prije toga. Ne pitajte kako, jednostavno smo i mm i ja bili svaki put skroz uvjereni da je cura, odnosno dečko, i feeling nas nije prevario.

  19. #269
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    U prvoj trudnoći sam isto znala da je curica, bila sam 100% uvjerena...
    Sad kad sam zatrudnila pokušala sam osjetiti, al stalno dobivam mixed vibes, i odkad nam je dok rekla da su blizanci, nekako sam sigurna da če bit cura i dečko, al još ima tjedana i tjedana dok ne otkrijemo, pa je to sve nadanje...al ako i ne budu različitog spola koga briga, glavno da se rode živi i zdravi...iako bi bilo stvarno čarobno dobiti curicu i dečkića

  20. #270
    Sandaaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Ja sam s 15+5 saznala da ćemo dobiti dečkića...

  21. #271
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Sa 17+4 je moja bebica napokon raširila nogice i pokazala mami da će roditi svoju curicu
    Sa 28+1 je to potvrdila da jednostavno ne može biti greške

  22. #272
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    Evo mi smo jučer na 15+4 saznali da je cura! Doc rekao 90 % ali ipak do idućeg pregleda da neće potvrditi da je 100%. Ali ja vjerujem da je cura pa joj se obraćam u ženskom rodu. Kaže MM ako ipak na kraju bude dečko bit će neki stilist

  23. #273

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Vrlo sličan odgovor sam i ja dobila juče od moje gin
    Iako sam u početku drugačije mislila, vremenom mi se osećaj mešao da sam do juče bila zbunjola. A sad mi se čini kao da je moja doc ipak u pravu. Videćemo...
    Ma samo nek je sve dobro i sve školski!

  24. #274

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    A mm mi rekao da sam ga slagala, jer sam mu ranije govorila da osećam da je dečak i da mi intuicija više ne radi
    Inače, kad god sam njega pitala šta misli šta nosim, on bi mi rekao da mu to nije važno i da ne razmišlja o tome.
    Izgleda da sam ja sad njega uhvatila u laži

  25. #275

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno

    Dominika su otkrili u 19-om tj ali ja to tada nisam htjela znati, bio je prvo dijete i bilo mi je svejedno, baš sam voljela tu neizvjesnost iako su svi tvrdili da je muško, da se to vidi na meni. Smiješno je bilo kad se rodio i kad je doktor rekao evo gotovo, a ja pitam a šta je, on se sav čudi kako neznam spol.
    Sad je druga priča, termin poroda je u drugačije godišnje doba i sve što imam je za dečke pa se želim pripremiti, a da ne pričam da sam već pikirala 100 stvari u dućanima i čekam sniženja i naravno da saznam spol. Tek sam 11 tj. idući pregled uzv s 14 tj. Nisam se ni nadala tako rano ali vidim su je nekima od vas već tada vidjeli, kao što vidite iz potpisa ja već mjesecima sanjam curicu i znam točno kako izgleda i kako se zove, dečko bi zbilja bio iznenađenje.

  26. #276
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Jana se "objavila" u 20-om tjednu, a ova bebica je trenutno okrenuta na zadak pa skriva spol
    Gin je rekao da po njegovom iskustvu, građi bebe i tome što ne vidi ništa pretpostavlja da je cura.

  27. #277
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    S 20 tjedana gin 100% potvrdio da je cura.

  28. #278
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,678

    Početno

    Ja mislila da je dečko, a dr. me iznenadio u 15tj.+2 i samouvjereno mi rekao da je cura. E sda kad pročitam vaša iskustva vidim da ima puno preobrata.

    Zanima me jel se može "sigurnije" odrediti spol putem 3D UZV-a? naravno ako se beba dobro okrene.

    To pitam samo iz razloga jer ću ići na put u inozemstvo i ne mogu dočekati da nakupujem brdo dječje robice pa da ne sfušam boju ha,ha,...
    Hvala na odgovoru.

  29. #279
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,678

    Početno

    Naravno kad je vrijeme za njega (3D), meni je dr. rekao da bi ga radili tamo negdje u 25. tjednu.

  30. #280

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    Lili75 moje 2 frendice su saznale spol na 3D (u sklopu norm.pregleda )jedna 15.tj.,a druga 18.tj. i rodile to što su očekivale;zato uživaj u shoppingu,za cure uvijek ima više izbora-da se raspametiš :D

  31. #281

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    91

    Početno

    Moj ginić je u 28.tj. vidio spol samo jednom i rekao da je dečko (što je pogodio ) i to je bilo sve sve ostalo vrijeme je pokazivao guzu.

  32. #282
    lillifee avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    brela/md/nbg
    Postovi
    252

    Početno

    moj najdrazi dr.b. svaki put je pogodio. za ami mi je rekao krajem 24.tjedna, jer do tada nisam htjela znati, a za adriana mi je rekao oko 12.tjedna....ipak najbolje je bilo to da je prijatelj mm ginekolog. ima neku futuristicku ordinaciju i svakakve moguce sprave i spravice. i vodi mene moj dragi k njemu na UVZ kad sam bila u 20.tjednu. ja sam lezala na stolu obrih pola sata i ovi su gledali bebu iz svih mogucih kuteva, napravili brdo slika. i ovaj ne staje objesnjavat mm kako cemo dobit curicu. ja sam bila malo iznenadjena jer moj dr.b. nikako nije mogao pogrijesiti.....i tako mi do kraja trudnoce nismo zivjeli svatko u svom uvjerenju, ja da ce biti musko, a on da ce biti curica.
    kad nam je 3 mjeseca nakon sto se ad rodio, taj prijatelj mm dosao u posjet, mm je malome samo skinuo pelenu i pitao da "curica, ha?"

  33. #283
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    U prvoj trudnoći već u 16 tj sam znala da je cura , a za mlađu nisam znala dok ju nisam rodila jer bi se na UZV uvijek namjestila u neku nemoguću pozu , ali sam imala osjećaj da je opet cura

  34. #284
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Joooj mi idemo sljedeći tj. i nadam se da bu se nešt vidlo!!!!
    Doc ima neki supersonični uzv - jaaaako sam nestrpljiva!!!
    Pretpostavljam da se prije vidi pišo, kaj ne? mislim, ak ga ima - to je to, a ak ga nema - možda se sakrio, a možda ga fakat nema!
    kaj kažete?

  35. #285
    Gricko2008

    Početno

    :D mi smo saznali u 17.-tom tjednu, lijepo se vidio piško

  36. #286
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Na zadnjem pregledu, 19i tjedan, doki vjeruje da je vidila piša i pišuricu :D Nadam se da če nam to potvrditi na sljedećem UZVu, i da nam stižu Oliver i Niki

  37. #287
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    12+1 - čini se da među nogicama imamo malog miška

  38. #288
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Superman kaj se vidlo?!
    Super, čestitam od srca!!!!
    Uf, nadam se da bu se i moja bebe htjela poslikat!

  39. #289
    ANA K avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    OS
    Postovi
    63

    Početno

    u 18+1 mi je doc rekla da će biti sin! Prvo pa muško :D

  40. #290

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    181

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa
    Na zadnjem pregledu, 19i tjedan, doki vjeruje da je vidila piša i pišuricu :D Nadam se da če nam to potvrditi na sljedećem UZVu, i da nam stižu Oliver i Niki
    Ajme divno ime mi je Niki, da nam se rodila curica nazvali bi ju Nikki , mm je malo fantazirao da kakvo je to ime i sl. nebuloze. Sreća za njega pa se rodio sin ali ako jednom dođe curica bit će po mom

  41. #291

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno

    meni sad na pregledu nije radila uzv pa sam se naručila privatno, bit ću u 19 tj i kaže da bi mogli vidjeti ako nije stidljiva

    odma se bacam na krečenje sobice... zato i idem, majstori čekaju zeleno tj. roza svjetlo!

  42. #292
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa
    Superman kaj se vidlo?!
    Super, čestitam od srca!!!!
    Uf, nadam se da bu se i moja bebe htjela poslikat!
    Čini mi se da puno toga ovisi i o kakvoći UZV uređaja i o iskustvu promatrača Sretno, draga!

  43. #293

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    127

    Početno

    Mi smo saznali u 16 tjednu,a u 20tj imamo 3D slike na koje se pisa vidi u gro plan.A ja sam znala od samog pocetka i sanjala da je musko

  44. #294

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno

    danas danas danas :D
    18+6... curica :D

  45. #295
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Znači stvarno je curica??!!! :D :D
    Jako sam sretna zbog tebe

    (mi smo pravi primjer majki nepogrešivih instinkata)

  46. #296
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Čekaj, čekaj, Božana... jesmo li mi to u dan jednako trudne???
    Baci oko na moj ticker!

  47. #297

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno

    Citiraj Linda prvotno napisa
    Čekaj, čekaj, Božana... jesmo li mi to u dan jednako trudne???
    Baci oko na moj ticker!

  48. #298
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Danas sa punih 18 tjedana i 2 dana saznala da nosim curicu!! Jadan tatek s nama curama

  49. #299
    KATALENIĆ avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Gornja Rijeka
    Postovi
    309

    Početno

    Kad sam nosila Saru sa kojih 18 tjedana već se vidjelo da je curica. A kad sam bila trudna sa Svenom nisam znala do samog kraja šta nosim jer se frajer okrenuo guzom prema van. Tek sa 8 mjeseci su rekli da je vjerojatno dečko, mali pišonja.

  50. #300

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Vz
    Postovi
    104

    Početno

    Pošto je moja curica do skoro posljednjeg dana "čičala", i okrenula se tek pod kraj trudnoće, mi smo saznali to oko 33-34. tjedna trudnoće.

Stranica 6 od 21 PrviPrvi ... 4567816 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •