-
sss, vjerujem da je tvoj savjet krajnje dobronamjeran i naravno da imaš pravo reći svoje razmišljanje, ali dopusti mi da se ne složim s tobom kad kažeš da bi pokušaj povratka dojenju bio "pokus", jer kao što sam rekla, svaka kap majčinog mlijeka je vrijedna truda, pa čak da nikad ne izbace adaptirano i da dojka bude "samo" tješilica i da sve ono dragocjeno iz njezina mlijeka beba dobije u minimalnim količinama, isplati se.
Nipošto nisam za dojenje pod cijenu gladi. Naravno da dijete treba u prvom redu biti sito, pa stoga nisam u prvom postu niti spominjala smanjivanje ili ukidanje adaptiranog. O tome sad ne treba ni razmišljati.
Ne vidim nijedan razlog zašto ne bi pokušala ponuditi dojku bebi ako to želi. Čak i da ništa ne postigne, bar će znati da je pokušala, a za ovo zaista vrijedi pokušati.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma