Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2444

Tema: Nizak AMH, visok FSH, smanjena ovarijska rezerva: iskustva, protokoli, rezultati...

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,890

    Početno

    Moja prva je bila negdje s 11 i pol, ako se ne varam. No doktor je odmahnuo rukom na tu teoriju tj. to nije smatrao nekim znacajnim podatkom. No ni kod mene jad i bijeda od rezultata ne mogu biti povezani s tih par godina duzim menstrualnim stazem. Mama je usla u menopauzu histerektomijom, tamo negdje u 51. godini zivota. Bila je plodnija od valjda bilo koje druge zene koju znam. Opet nevazno, prema nasem reproduktivcu, jer AMH bas i nema veze s genetikom.

    Itakoto.

  2. #2
    kokos avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    73

    Početno

    Ja sam svojedobno nasla neki clanak koji kaze kako zene koje rano dobiju menarhu kasnije uđu u menopauzu, i zvučalo mi je suprotno logici. Ne mogu nać sad taj link. Ja sam dobila isto sa 11, a sad sam 48. Na zadnjem postupku pred mjesec dana sam imala 3 jajne stanice koje su se sve oplodile, ali ne i primile. AMH mi je 2,6 pmol/l, što je, kažu, primjereno dobi, a nagrebe se i pokoji antralni. A kvaliteta? To se, očito, ne može izmjeriti, nažalost.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •